Restaurace U Krakena

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Restaurace U Krakena

Příspěvek od huba.buba »

nemůžu si odpustit stále stejnou repliku : ,,Proč mi ukazujete takovou hrůzu´´
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Restaurace U Krakena

Příspěvek od huba.buba »

pan Černý píše:Tím myslíte pane kolego fotomontáž Bernda Posselta, nebo krakenovi nové klipy? :mrgreen:
Komplet ...
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
kraken
poručík
Příspěvky: 142
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:25:11
Bydliště: Praha 8

Re: Restaurace U Krakena

Příspěvek od kraken »

jelikož vidím že zase nemáte kde být moje restaurace je vidět na www.kraken.cz a je k dispozici.
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Restaurace U Krakena

Příspěvek od jasny.sokol »

pan Černý píše: Pane kolego Krakene, hledáme restauraci v Praze, nikolivěk někde na vydrholci, kde se autobus otáčí a lišky dávaj dobrou noc, Praha je tam, kde je alespoň tramvaj.
Tak na přechodnou dobu bychom se tam mohli scházet. Nebyla by to sice restaurace u Majora Zemana ale jakmile bude zase nějaký sraz a budeme zbytečně řešit místo když tu je a ještě hned na spoji MHD.... vy Pražáci musíte všude jezdit jenom metrem :-D :-D
Uživatelský avatar
Sestra Marie
strážmistr
Příspěvky: 25
Registrován: ned 24. úno 2013 15:20:50
Bydliště: Olomouc

Re: Restaurace U Krakena

Příspěvek od Sestra Marie »

jasny.sokol píše:
pan Černý píše: Pane kolego Krakene, hledáme restauraci v Praze, nikolivěk někde na vydrholci, kde se autobus otáčí a lišky dávaj dobrou noc, Praha je tam, kde je alespoň tramvaj.
Tak na přechodnou dobu bychom se tam mohli scházet. Nebyla by to sice restaurace u Majora Zemana ale jakmile bude zase nějaký sraz a budeme zbytečně řešit místo když tu je a ještě hned na spoji MHD.... vy Pražáci musíte všude jezdit jenom metrem :-D :-D
:mrgreen: chichi. Třeba mají strach, že bychom to tam z Moravy stihli rychleji ;)
... Bůh tomu chtěl...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Restaurace U Krakena

Příspěvek od Honza Zeman »

Diky za nabidku, ale tohle opravdu ne. To radsi opet Penzion Polly na Strizkove.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Restaurace U Krakena

Příspěvek od huba.buba »

Sestra Marie píše: Třeba mají strach, že bychom to tam z Moravy stihli rychleji ;)
Vážená kolegyně - na příštím vyhlášeném srazu tedy provedeme měření rychlosti... :lol:
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Restaurace U Krakena

Příspěvek od Bába kořenářka »

Myslíte, pane kolego, rychlosti opuštění prostoru :mrgreen: ?
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Restaurace U Krakena

Příspěvek od malej Míra »

kraken píše:jelikož vidím že zase nemáte kde být moje restaurace je vidět na http://www.kraken.cz a je k dispozici.
Pane kolego, v internetovém logu Vaší restaurace vidím vedle loga Gambáče i echt Plzeň (vestehen Sie?), ale na nápojovém lístku ji nevidím ani lahvovou natož točenou, tak jak to tedy je?
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Jura 'Kraken'...

Příspěvek od Salaba »

Vážení přátelé, kamarádi!

Přemýšlel jsem několik minut kam mám napsat tu smutnou zprávu a našel jsem tady vlákno přímo od Jury tak 'symbolicky navazuju'...

Dnes večer jsem se dozvěděl, že kolem 13,00 hodiny dnešního dne nás Jura 'Kraken' navždy opustil. Všichni, kteří si pamatujeme jeho svéráznou veselou povahu, mu věnujme vzpomínku na všechny ty chvíle, kdy jsme společně "při kafi a cigaretách zakládali sbor"...

Vyjádřil jsem za nás upřímnou soustrast jeho mamince, bude mne informovat kdy a kde se s Jurou budeme moci rozloučit naposledy...
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Restaurace U Krakena

Příspěvek od Honza Zeman »

Dnes ráno mi to také volala Krakenova maminka. No je to samozřejmě smutná zpráva. Jirka byl takový maskot fanklubu (v dobrém slova smyslu) a bude nám chybět. Pokud mi to možnosti dovolí, rád se zúčastním pohřbu a a byl by na místě jistě vhodný památeční věnec.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Restaurace U Krakena

Příspěvek od Hanele »

Hombre píše: čtv 11. led 2018 8:59:03 No je to samozřejmě smutná zpráva... a byl by na místě jistě vhodný památeční věnec.
Souhlasím - finance v pokladně na to teď máme a tudíž není problém je poskytnout...
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Restaurace U Krakena

Příspěvek od jasny.sokol »

RIP Kraken
Věnec může zařídit Plukovník, má přece kontakty kde věnec sehnat...
Co bylo příčinou smrti?
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

poslední rozloučení s Krakenem

Příspěvek od Salaba »

jasny.sokol píše: čtv 11. led 2018 14:39:38 RIP Kraken Věnec může zařídit Plukovník, má přece kontakty kde věnec sehnat... Co bylo příčinou smrti?
Pane kolego, byl bych velmi rád, abyste v souvislosti s touto smutnou událostí neúkoloval co kdo má nyní dělat a zároveň neřešil citlivé okolnosti skonu našeho kamaráda.
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Restaurace U Krakena

Příspěvek od Honza Zeman »

Malou vzpomínku na Krakena jsem umístil na hlavní stránku webu.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Odpovědět