Beseda s herci

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od plk.Žitný »

Na jenom ,,státo-bezpečnostním dýchánku ,, kam občas docházím
jsem se seznámil s odborným poradcem Jaroslevem Pavelkem -odborným poradcem u krimi filmů. Byl u několika schvalovaček MJz, Dělal tuším na Pitavalu aj.
Krom toho bydlel na stejném patře jako Renáta Doležalová.. Zná spousty pikantních historek,/které se tady nedají vyprávět/ protože za ním jako za spřáteleným policistou chodili herci s delikátními starostmi...
Doporučuji pozvat

Dost se zajímal o to, proč p. Sequensovi nechtěla vzít jeden čas ČT Hříšné lidi města Brněnského... neví to tady někdo? Třeba kolega Pokladník?


PS. Při brouzdání na FBD jsem se dočetl, že jeden náš kolega z nejmenované televize začínal jako místní vébáček.. :mrgreen:

http://www.fdb.cz/film/neni-sirotek-jako-sirotek/14004
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci Dr.Volf

Příspěvek od plk.Žitný »

Dnes jsem se měl možnost pozdravit a krátce pohovořit s Dr. Volfem a Krásnopolským farářem v jedné osobě. /Jak by řekla naše Lidka takový -Bold dva v jednom.. :mrgreen: Bohužel musím konstatovat že je pro nás /stejně jako Mirek Stejskal/ na žádnou besídku nepřijde. :(
Na vysvětlenou mladá Žitná jezdí s jeho dcerou na stejný pionýrský tábor...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Beseda s herci

Příspěvek od jasny.sokol »

tak to je obrovská škoda že Dr. Wolf mezi nás nepříjde.... udal nějaký důvod nebo proč nechce přijít... Mimochodem hrál už v Sequensově Atentátu.... :-(
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Beseda s herci Dr.Volf

Příspěvek od Salaba »

plk.Žitný píše:Dnes jsem se měl možnost pozdravit a krátce pohovořit s Dr. Volfem a Krásnopolským farářem v jedné osobě.. Bohužel musím konstatovat že na žádnou besídku nepřijde. :( ..
Pane kolego, jen jestli jste mu ten náš fanklub nepodal nějak moc ideologicky :? Doufám, že jste zmínil, že jsou mezi námi i členové - stejně jako Mistr - s citem pro krásnou hudbu z Vídně či královskou varhanní hudbu páně Widora :D A kdybyste zmínil či projevil zájem o verše Františka Hrubína myslím, že by Mistr přeci jen návštěvu mezi námi zvážil... ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od plk.Žitný »

Na fan club ani nepřišla řeč.. :| .Ale to probereme osobně..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci Vodvářka

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak dnešní setkání s p.Přeučilem a jeho chotí paní Evou Hruškovou hodnotím pro fan club jako jako nadějné. V přátelském hovoru jsem ,,nenápadně ,, :mrgreen: stočil řeč na majora Zemana a mistr hned zareagoval : Jo tam jsem hrál :D :D , a paní Eva se pyšně pochlubila, že má ve skříni všech 30 dílů. V krátkosti jsem představil náš fan club a troufal bych si prorokovat, že manželé Hruškovi - Přeučilovi budou stejně ,, naši,, , jako Hradec nebo Liduška. Teď ještě doladit nějaký termín a pozval bych ho třeba s p. Brabcem dohromady..

P.S. Paní Hrušková byla zvědavá na naše stránky... ;)
Přílohy
preucil.jpg
preucil.jpg (56.5 KiB) Zobrazeno 5988 x
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Beseda s herci Vodvářka

Příspěvek od Salaba »

plk.Žitný píše:...mistr hned zareagoval : Jo tam jsem hrál :D :D...
Ještě aby si Mistr Přeučil nevzpomněl...spolu s Villonem a Sequensem tu Mravoučnou baladu sehráli výborně!
"...kam děje se, co vyděláš?
Všechno jen do putyk a ženským!"
;)
Jinak bravo pane kolego, Vaše ideologické kontakty fungují skvěle! :) ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od plk.Žitný »

Zatímco část našeho vedení pilně pracuje na výjezdním zasedání :mrgreen: ani já jsem nelenil a domluvil jsem Kačku z Laubringenu na besídku... Kačka je moc fajn,ráda přijde .Máme si říct termín..Přikládám ilustrační foto,kde jsem v soudružském objetí s posledním potomkem feudálů z Laubringenu.../Kdyby chuděra věděla s kým se objímá :mrgreen:
Takže ted je to na vedení,ať řekne nějaký termín. Zkusím to doladit dohromady třeba s hercem Vodvářkou...
Přílohy
fialová.jpg
fialová.jpg (37.81 KiB) Zobrazeno 5891 x
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Salaba »

plk.Žitný píše: ...ani já jsem nelenil a domluvil jsem Kačku z Laubringenu na besídku... jsem v soudružském objetí...
Krásné pane kolego, opravdu krásné, moc vám to oběma sluší!... Až jsem si díky té fotografii uvědomil, že už se blíží jaro... :mrgreen: Chci pro Vaše dobro jen ale na okraj podotknouti, že nejen Kateřina z Laubringenu ale také Lady Macbeth z Vinohrad 8-) Raději bych si hned doma zkontroloval jak vypadá Váš zubní kartáček, olovnatá běloba je pěkný svinstvo :shock: Nerad bych pak zjistil basofilní tečkování na Vašich erytrocytech 8-) "člověk přece přišel na svět proto, aby zemřel...dobrý muži" :o :D
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od plk.Žitný »

Pomalu s těmi latinskými termíny pane kolego. Nezapomínejte,že jsem jen původem prostý dělník, kterého strana povolala do služeb vlasti.... :mrgreen: a Vlastička se náhodou přivinula... :mrgreen: Jinak láska je ryze platonická tak nechápu vaší narážku na jaro. Až se s Vlastičkou setkáte,uvidíte jak zahoříte.. :lol:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Salaba »

plk.Žitný píše:Pomalu s těmi latinskými termíny pane kolego. Nezapomínejte,že jsem jen původem prostý dělník...
Ale i původem prostý dělník stejně tak jako třeba skladník ve šroubárně si může přečíst Vergilia v originále nebo prolistovat slovník anatomický či časopis Cor et Vasa :D ;) Jinak jste tu mezi svými pane kolego, tak proč skrývat své city? ...Vždyť Vy na té fotce přímo hoříte! A ještě jste se plácl přes kapsu se svátečním obědem v McD jak vidno... :mrgreen:
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od plk.Žitný »

Salaba píše:
plk.Žitný píše: A ještě jste se plácl přes kapsu se svátečním obědem v McD jak vidno... :mrgreen:
Sváteční oběd ještě dodatečně vyučtuji panu Pokladníkovi. ale fan club to nepoloží. :mrgreen: Paní Květa chtěla na kávu, tak jsem jí koupil ještě salát od tohoto řetězce ,co ničí pralesy. Pani Květa je zvyklá stolovat skromně. Jí v podstatě jen chléb s lučinou. Salát prý bude mít na dva dny a ještě pozve sousedy. Nevím tedy , kde se vzalo přísloví ,,Mít hlad jak heerec,,
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od malej Míra »

Salaba píše:...A ještě jste se plácl přes kapsu se svátečním obědem v McD jak vidno... :mrgreen:
No, hned jsem si říkal, že takovéto fotografie by měly být opatřny značkou PP (product placement, tedy jiná forma skryté reklamy). Ptám se tedy i za kolegu pokladníka: Kolik stálo imperialistický řetězec s rychlým občerstvením, že se jeho logo prodychtilo až na takovouhle dokumentační fotografii? A chápu to dobře, že v listopadu na letošní výroční schůzi budeme místo zaplaceného piva, guláše a řízků s okurčičkou zdarma slopat sladké limonády, karbanátky v housce a hranolky...? :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Beseda s herci

Příspěvek od nalim159 »

plk.Žitný píše: Kde se vzalo přísloví ,,Mít hlad jak heerec,,
To já jich zase pár hladových (a žíznivých) potkal ;) :lol:
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Lída »

Přimlouvala bych se za besídku s Kateřinou z Laubringenu, neboť je to moje veliká favoritka 8-) ...Aby se na to nezapomnělo ;)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Odpovědět