Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od Salaba »

Hombre píše:A lze to zde verejne uvest, kdo je majitelem? Tzn. ze to uz nekdo koupil nebo jak?
Pane předsedo stačí jen "otočit" o 2 stránky zpět - viz příspěvky Willy+Salaba z konce ledna t.r. Pokud budete pátrat, zjistíte, že zámek koupil (jistě za značně nižší cenu) "původní" vlastník, resp. zmíněná s.r.o. Takže ze státní příspěvkové (a jistě šlechetné) organizace Českého červeného kříže se majetek zámku "koupí" přesunul do rukou (na pohled šlechetné?) společnosti s r.o. (vztahové a vlastnické zastoupení mezi oběma subjetky lze jednoduše dohledat). Rád bych se mýlil, ale připadá mi to jako typický příklad "privatizace" po česku... :? :evil: Ale nejsem Josef Klíma abych měl čas a hlavně energii, sílu a odvahu pátrat dál...
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od Willy Kleiber »

Salaba píše:Pane předsedo stačí jen "otočit" o 2 stránky zpět - viz příspěvky Willy+Salaba z konce ledna t.r. ...
Aha, tak já to pochopil tak, že CCK (=de facto Červený kříž) už to prodala nějaké třetí osobě, která jen ještě "není vidět" na katastru :shock: jak to tedy je?
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od Salaba »

Willy nechci vytvářet kdovíjaké hypotézy ale nevím, tohle nevypadá na Tvůj oblíbený a jasně čitelný systém Wertheim - ocelový plášť, popelová vložka... ;) Katastr sedí, ČČK to zřejmě prodal "de facto?" sám sobě...jen si myslím, že de iure - ČČK (Právní forma: -vnitrostátní právo: spolek - tedy opravuji, ne příspěvková org.-; zapsán ve spolkovém rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl L, vložka 5090, mezinárodní právo: národní společnost Červeného kříže) a CCK servis s.r.o. svým vlastnictvím jsou možná "to samé"?? ale k čemu CCK servis s.r.o. slouží a proč vznikla jsem se nedopídil...stimmt? ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od Willy Kleiber »

Salaba píše:... ale k čemu CCK servis s.r.o. slouží a proč vznikla jsem se nedopídil...stimmt? ;)
Na ja, aber... :D Já právě to chápu tak, že CCK = Červený kříž, a CCK že to asi prodalo někomu dalšímu - ale zatím nebyla podána kupní smlouva na katastr ;) to mi vyplývá z poznatků plk. Žitného.
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od jasny.sokol »

Zdravím, tak jak to teda vypadá? Bude tedy něco toho 22.3? Potřebovali bychom to s Dr. Veselým vedět v nějakém předstihu... Píšete že bude výročí 40 let vzniku seriálu, 10 let fanklubu a 80 let pana Brabce.. Tak jak to teda bude toho 22.3... Dejte nám vedět tak do 13.3 at se mužem nějak přizpusobit a přichystat....
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak z minulych prispevku je snad jasne, ze "neco" bude. V sobotu bude vylet na Lisno (cas vyjezdu bude upresnen), probehne otevreni sampusu a formalni pripitek, doufejme za ucasti nekolika hercu nebo alespon kaskaderu. Ohledne klapky se nikdo neangazuje, takze zakoupim asi tu s imperialistickymi popisy. Dalsi program dle dohody, vasich napadu atd. 10 let fanklubu vychazi az na podzimni schuzi, takze to ted neni aktualni a narozeniny jsou az v kvetnu. Ja jen opakuji, ze nemohu zarucit svoji ucast z duvodu ocekavani potomka. Kolega Zitny zde pak doufam behem brezna potvrdi nekoho z hercu.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od plk.Žitný »

Já zítra plánuji zavolat jednateli výše uvedené s r.o. a zeptám se ho co a jak... O výsledku Vás budu neprodleně informovat.../teda pokud se mu dovolám/.Nevím jak se na to budou tvářit a už vůbec nevím zda by nás tam pustili toho 22./bylo by to samozřejmě ideální/.Pokud by nás tam někdo pustil a stanovil si jiný termín,předpokládám tedy že si na Líšno uděláme teda výlety 2. Že tam alespoň někdo se mnou se pojede na ten interiér podívat a něco nafotit a natočit.. /Abych tam nebyl sám,jako kůl v plotě../ :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od Hanele »

Hombre píše: Ohledne klapky se nikdo neangazuje, takze zakoupim asi tu s imperialistickymi popisy.
Sehnat klasickou klapku evidentně není tak jednoduché - požádala jsem známého, který léta dělal v televizi, a přestože rozhodil sítě, kde se dalo, nezískal ji... Prý snad už jen ve filmovém archivu nebo v barrandovském fundusu... :shock: Co kolega knihomol?
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od Lída »

Tak ať koukám jak koukám :shock: , tak plukovník nás zatím o výsledku jeho telefonního hovoru neinformuje... :? . Tak jak to s Líšnem vypadá??? Plzeň určitě dorazí a přiveze nealko dětský ;) sekt pro řidiče :P
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak po zvážení všech časových možností zúčastněných lidí, tedy p.Jelínka Tomsy a paní co by nám zámek otevřela se jako nejoptimálnější jeví pátek 21.3 v 9 hodin na Líšně.. Vím že pro spoustu lidí je to brzo, ale paní co, by nás tam vzala také není pořád k mání. Samozřejmě akce venku se dá naplánovat na kdykoliv..
Dejte sem pls. urychleně vědět, komu by se termín hodil a přijel by..,abych věděl zda se to má vůbec vyhlašovat...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od Honza Zeman »

Otazkou tedy je, jestli tam zajet v patek rano a mit moznost podivat se do zamku, nebo v sobotu ci v nedeli a bloumat jen po zahrade. Za sebe nyni nemohu rict tak ani tak z duvodu mozneho narozeni potomka, takze pokud bych se ucastnil, tak na posledni chvili. Muzete prosim nekdo kontaktovat knihomola jestli neporadi neco s tou film. klapkou? Ja uz nemam kontakt, diky.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od Lída »

Tak tento termín bohužel nemůžem...od 8h učím a nemá mě kdo zastoupit ;) ...Přiznám se, že jsme už trošku s tou sobotou počítali... :roll:
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od Willy Kleiber »

Já teda taky radši spíš tu sobotu :oops: kdyby nebylo zbytí, tak si vezmu v pátek volno, ale....
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od Salaba »

Willy Kleiber píše:...kdyby nebylo zbytí, tak si vezmu v pátek volno, ale....
Zkrátka Willy žádné ale! Před lety jsi roli jednoho za skupiny choromyslných "Vyznavačů ohně" zvládl skvěle a na první dobrou :D ;) takže teď začni trénovat koupání s potápěním ve vaně (a ve studené vodě, pochybuju že na zámku teče teplá 8-) ) a v pátek plavečky s sebou! :mrgreen: ;)
Už jsem mluvil se 'starým' takže v pátek to za mě v 'Orfeovi' vezme Mejla a já jedu ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Výročí 40 let od první klapky na zámku Líšno

Příspěvek od Willy Kleiber »

Salaba píše:...Už jsem mluvil se 'starým' takže v pátek to za mě v 'Orfeovi' vezme Mejla a já jedu ;)
:lol:
Stimmt!
Budu tedy čekat na příkazy komandanta... ;)
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Odpovědět