Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od jasny.sokol »

Jo oslava se myslím povedla. Skláním poklonu všem co se na organizaci podíleli... Třeba pan Brabec zase za námi zavítá na výroční schůzi když se mu to dneska líbilo... Díky za skvělý večer :-)
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od huba.buba »

Jedním slovem - excelentní. Škoda , že já moc fotek nepřidám. Ten krám jsem měl nějak divně nastavený. Všechno rozmazaný.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od Salaba »

Přátelé, kamarádi tak tohle setkání se opravdu povedlo... Jsem rád, že se oslava líbila i samotnému oslavenci, poděkování všem spoluorganizátorům včetně uniformovaných členů VB (je holt vidět, že tahle organizace - SNB, s tradicí více než půlstoletou, má stále kvalitní členskou základnu, skvělou organizovanost o dokonalosti vozového parku ani nemluvě! :D Takže "Hoši děkujem!" ;) ).
Fajnová akce, fajnová...jen se přiznám, že i přes dozor členů VB se mi, jako osobnímu řidiči 'krále dechovky', podařilo během těch nerváků a zmatků při loučení odejít bez placení. Čestně se ale hlásím k sekyře 3xKofo + 2x nealko pivo + náklady na catering ;) . Jak mám informace, pan pokladník vše vyrovnal, ale asi nás "hříšníků" bylo víc :oops: :? . Proto poprosím o konečné vyúčtování celé 'trachtace'...ať v tom chlapi nemáme bordel 8-) :D
No a za rok na stejné oslavě mjr.Hradce nashledanou! ;)
Naposledy upravil(a) Salaba dne úte 01. črc 2014 20:00:58, celkem upraveno 1 x.
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od Hanele »

Taky se přidávám ke kladnému hodnocení celého večera :) Akce "Kulový blesk" , tedy logistika hostů, dopadla na jedničku! Poděkování patří všem kolegům příslušníkům, kteří mezi nás dokonale zapadli, a troufám si říct, že jsme se s nimi ve fanklubu neviděli naposledy. Konstelace hostů byla výjimečná a určitě si to vzájemné setkání všichni užili. O podobné složení hostů se tedy pokusíme znovu příští rok při osmdesátinách pana Jelínka - už teď se těším! :D
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak jsem to sestříhal,moc fotek mi nepřišlo... Snad se to bude líbit... :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od huba.buba »

No plukovníku... copak oslava osmdesátin se v titulku nazve pí...nou ???
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od Hanele »

Taky myslím - legrace je povolená, ale na místě je i trocha důstojnosti, pane kolego! :roll:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od Honza Zeman »

Oslava byla moc pekna, ale pane kolego co ten titulek ve videu? Odkaz jsem smazal a jestli to byl nejaky pokus o vtip, tak jsme to asi nikdo nepochopili. Opravte si to, s. plukovniku :? .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od plk.Žitný »

No Zeman se musel taky přetáčet schvalovačka neprošla.... :mrgreen:
Tak tedy takhle...
https://www.youtube.com/watch?v=200sigIMW9U

Fotek mi moc nepřišlo, tak jsem dělal s tím, co mám...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od Elden »

Nemám co dodat, vše již bylo řečeno. Akce dopadla na výbornou. Konkurovat ale kvalitou dr. Salabovi rozhodně nejde. Asi si budu muset pořídit nějaký lepší stroj :(
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od huba.buba »

Souhrnem -akce na jedničku - až na ten účet... myslím, že je si o čem promluvit... letošní účet vyčerpán se schodkem..
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od Honza Zeman »

No kazdy kdo tam z nas byl, musi prispet extra platbou. Je jasne, ze takovehle akce nelze sponzorovat z nasich financi vybranych na schuzi. Ja v sobotu prispel castkou 200Kc a kdyz to udela kazdy, kdo tam byl, tak to bude snad slusna suma, ktera pokryje pohosteni atd. Pokud tam zustala nejaka utrata, nekdo z clenu zapomnel zaplatit, bylo treba zaplatit za hosty co zkonzumovali atd.,tak musime jeste financne pritlacit. Proto si kazdy sahneme do svedomi a kontaktujme pana pokladnika, aby se vse financne srovnalo. Jinak se priste vybere predem nejaka kauce, ktera bude pojistkou na finalni utratu.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od plk.Žitný »

Já se přiznám, že jsem na fan club zapomněl nahlásit jednu colu a pohár, co jsem pohostil Tondu co tam byl s tím lvem... Tak to jde na mě..
Každá akce něco stojí... Zvažte předsednictvo, zda by nebylo účelné, vzhledem k návštěvnosti stránek,pronajmout místo nějakému baneru -třeba za fotografické i filmové služby za nějaký obnos, který by vylepšil náš rozpočet...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od Salaba »

Financování těchto vyjímečných setkání určitě jako jeden z hlavních bodů příštího setkání širšího ÚV fanklubu - forma 'kauce' - výběru předem, možnosti uplatnění (rozumných) reklamních banerů na stránkách apod. Jinak pokud mám dobré informace, je třeba ohlídat a zřejmě dohodnout předem podmínky cateringu - stravovacího menu a jeho ceny. Pan majitel penzionu zřejmě pod dojmem přítomnosti řady vážených kulturních osobností (či díky štiplavým poznámkám?nad poloprázdnými talíři typu: "A jak děláte srnca?" :D ) nabyl dojmu, že Prosek je dostatečně vysoko a 'lasnuj' slušnou vysokohorskou přirážku alá 'Tatranské pastorále' :twisted: :x
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od plk.Žitný »

Salaba píše: :D ) nabyl dojmu, že Prosek je dostatečně vysoko a 'lasnuj' slušnou vysokohorskou přirážku alá 'Tatranské pastorále' :twisted: :x

Místo toho aby nám dal slevu,že mu tam taháme to nejlepší co v české kultuře existuje... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět