Současná televizní tvorba

Máme rádi československou tvorbu, takže tady vše o tom
Odpovědět
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od Fredy »

Se mi snad zdá,nebo co?Víte,jak se jmenoval poslední díl seriálu První republika?Štvanice!!!Doufám,že tvůrce nenapadne v další sérii pojmenovat nové díly podle "našeho" seriálu... :evil:
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od Honza Zeman »

Zaujala me upoutavka na novy serial televize Barrandov Stopy Zivota. Vubec ne tedy tim, o cem ten serial bude (ze by dalsi Ordinace?), ale tim, kdo v tom vsechno hraje. Jedna se o soucasne predni herce a hlavne i o hvezdy minulosti - viz treba Brabec, Matyas, Hlusicka, Jelinek a dalsi, co ted tak lovim z pameti. Ze soucasnych treba Abrham a dokonce nase Liduska pani Andrlova. Cele to toci pan Magnusek, ktery ma zrejme dobre kontakty a styky, protoze "nahnat" vsechny tyhle herce musi neco stat a chce to i neco umet. Zkusim prvni epizodu, ktera uz jde tento patek 24.10. vecer, ale necekam zadny zazrak....
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak co rikate zatim na dalsi dil z rady Ceske stoleti? Melo to myslim dost hutnou a dusnou atmosferu a pan Horvath jako Ludvik Svoboda byl presvedcivy. Tahle cela serie je urcite povedenym dilem a dalsi dily jiste zustanou kvalitou dost vysoko (aspon v to doufam :) ).
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od malej Míra »

Mně se to moc líbilo, ikdyž se jedná často o události všeobecně známé, vždy mě něco překvapí. Je to velmi zajímavě a neotřele obsazené i zahrané, občas dojde i na vtipné momenty. Jako třeba teď naposledy, kdy se jde prezident Svoboda do letadla nejdříve opatrně osobně přesvědčit, že jim Sověti opravdu naložili vzpurného předsedu národní fronty jak slíbili a pak teprve ze schůdků mávne na ostatní členy "delegace", že mohou nastoupit a v klidu odletět (podle hesla jeden za všechny, všichni za jednoho)... :mrgreen:
Těším se co bude dál... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
geza
poručík
Příspěvky: 213
Registrován: pát 30. kvě 2008 6:42:09

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od geza »

Pro mě zatím nejslabší díl.
Mluv za nás, Honzo! ....... Tak řekni, jak to tenkrát bylo!
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od Hanele »

Sledoval jste někdo Cirkus Bukowsky II a Kancl? Přijde mi, že obojí se celkem vyvedlo, až na některá hluchá místa nebo drobná scenáristická klišé... 8-)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od plk.Žitný »

Bukovski je celkem bomba .V první serii si por. Kuneš /Hynek Čermák/ leží na gauči a pouští si náš oblíbený seriál... Tak jsem si řekl,že ho musím za to nějak odměnit,a vzal jsem ho na střelnici... :mrgreen: Byl ohromen a moc se mu tam líbilo..Už teď točí třetí řadu a vypadá to že se někteří jeho protagonisté půjdou k továrníku Čadkovi školit....
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od Honza Zeman »

Za Bukowskeho jednoznacne palec nahoru, byt v druhe rade bylo par drobnosti, ktere mi vadily (treba Kunes mel takovy "nenapadny" auto, ze si ho jiste pri sledovacce kazdy musel vsimnul, nebo ten Svab, chodi si v metru porad v ty kapuce jakoby se nechumelilo a pritom ho kazdej hleda...). Ale vtipny bylo, jak Bukowsky preleza s nahym zadkem z jednoho balkonu nasi nemocnice na druhy :lol: .

Kancl nehodnotim, protoze jsem videl par minut prvniho dilu a vubec me to nesedlo...
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak si sestřičky v nemocnici přišli na své.... Jde o to ,aby se tenhle nešvar s tím přelézáním nerozšířil mezi ostatní pacienty...

Kunešovo auto je osobní auto H.Č. /nebo je mu alespoň dost podobné,tak je s ním asi zvyklý jezdit../Jako ideolog jsem mu hned ,co jsem shlédl poslední díl vyčinil, že ve druhé sérii se také nekoukal na Zemana.../Třeba se mohli koukat v posteli,když tam ležel s tou brýlatou soudružkou .... :mrgreen: / Mistr kritiku přijal a řekl,že se to v následující sérii pokusí napravit,tak uvidíme... :D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od malej Míra »

plk.Žitný píše:Bukovski je celkem bomba...
Souhlasím, ani pyrotechniky bych na to nevolal, ti mají teď svých starostí dost, na Zlínsku a to je čeká ještě Silvestr... :mrgreen:
Hombre píše:...treba Kunes mel takovy "nenapadny" auto...
To mě také nadzvedlo, když Defender stíhal Audinu... :roll:
plk.Žitný píše:Tak si sestřičky v nemocnici přišli na své...
No fuj, plukovníku, shoda přísudku s pomětem... :o
plk.Žitný píše:... Mistr kritiku přijal a řekl,že se to v následující sérii pokusí napravit,tak uvidíme... :D
Mimochodem, koho by to zajímalo, Hynek Čermák byl nedávno hostem Karla Šípa, doporučuji tady... ;) :D
Hanele píše:...a Kancl?...
Ještě ne, ale těším se na "dohánění restů"... :)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od Salaba »

malej Míra píše:
plk.Žitný píše:Bukovski je celkem bomba...
Souhlasím...
Hombre píše:...treba Kunes mel takovy "nenapadny" auto...
To mě také nadzvedlo, když Defender stíhal Audinu... :roll:
plk.Žitný píše:Tak si sestřičky v nemocnici přišli na své...
No fuj, plukovníku, shoda přísudku s pomětem... :o
plk.Žitný píše:... Mistr kritiku přijal a řekl,že se to v následující sérii pokusí napravit,tak uvidíme... :D
Mimochodem...tady... ;) :D
Hanele píše:...a Kancl?...
Ještě ne, ale těším se na "dohánění restů"... :)
Děkuji naší FKÚ za hodnocení a ve spolupráci s Ústavem pro jazyk český za kontrolu pravopisu ale příště bych poprosil o jednodušší příspěvek se zbytečným zahlcováním diskuze fóra zbytečnými citacemi... ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od malej Míra »

Salaba píše:...příště bych poprosil o jednodušší příspěvek se zbytečným zahlcováním diskuze fóra zbytečnými citacemi...
Tak teď nevím, jestli jsem tu poněkud šroubovanou formulaci správně pochopil, ale použité citace alepoň krátím do té míry, že vlastní text je delší než původní citace, na rozdíl od Tvého příspěvku, kolego... :lol:
Ale příště to asi vyslechnu (přečtu) a po soudružsku... nechám bez odpovědi... ;) :D
Naposledy upravil(a) malej Míra dne pon 22. pro 2014 23:09:48, celkem upraveno 1 x.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od Salaba »

malej Míra píše:
Salaba píše:...příště bych poprosil o o jednodušší příspěvek...
Tak teď nevím, jestli jsem tu poněkud šroubovanou formulaci správně pochopil... :D
Jj pochopil Míro, šikovnej kluk ;) Jen ta citace "o o..." - taková kaňka v Tvým věku...?!? :? :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od plk.Žitný »

Mimochodem doufám,že mi nikdo nebude mít za zlé,že jsem poručíka Kuneše pozval na narozeniny mjr. Hradce... :mrgreen:
/Teda,pokud to Hradec bude chtít s námi oslavit.../ :?:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od Hanele »

Pokud jste někdo náhodou taky sledovali Případ pro exorcistu (jehož kvalitu zde raději nehodnotím ;) ), poznali jste jako údajně hanácké Štěpánovice nám dobře známé Tursko?! :shock: Místní bývalé JZD ze Štvanice bylo jedním z míst činu 8-) A policisté se tu občas stylově pohybovali v žigulíku... :mrgreen: (Kdo propásl, je to ke zhlédnutí v archivu ČT)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Odpovědět