Výroční schůze fanklubu 2016

Srazy a setkání fandů seriálu
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Výroční schůze fanklubu 2016

Příspěvek od jasny.sokol »

Asi je na čase opět změnit vedení ve volbách :-D
Někdo tu kdysi něco řikal, že ne všechno má ležet jen na předsedovi a že by měli projevit aktivitu i obyčejní členové, tak proč tu aktivitu nikdo neprojevil?
Tak to udělejte příkazem.... tedy výroční sschůzi uděláme v sobotu 3.12 v klasický čas v 17 hodin v restauraci u přístavu na zbraslavi..... prosím Zbraslaváky aby udělali v restauraci rezervaci.... pokud bude se něco promítat tak ať plukovník Žitný vezme projektor....
Morava aby vše zachraňovala :-) aneb pěkně to tam vedete v tý Praze jen co je pravda.... my na Moravě máme plno jiný práce než se zabývat vašimi starostmi (vím že to není doslova, ale.Štvanici jsem si dlouho nepouštěl) :-)
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2016

Příspěvek od Honza Zeman »

Určitě bylo zvykem, že jsem schůzi, či jiné akce vyhlašoval já, jako předseda. Proto asi všichni čekáme, co vyhlásí (potvrdí) nyní Míra. Jelikož to vypadá, že nás stejně bude asi jen pár (víc než 10 asi těžko), tak netuším, jestli by kvůli nám tu Zotavovnu otevírali i v sobotu (ještě jsem tam vlastně ani nebyl). Zdá se mi vhodnější se sejít v obyčejné hospodě, klidně i U přístavu na Zbraslavi.
Schůze by měla mít asi program jako minule, tedy co dál? Během roku jsme nikam moc nepokročili, lidi se k nám nenahrnuli, pokračuje stagnace. Za mě - setrvat v nynějším programu, tj. podle času a našich nálad a nápadů uskutečňovat případné akce. Pokud se nic nedomluví, nic nebude a stránky a fórum dále poběží pro ostatní. Když bude chtít někdo něco zorganizovat, bude mít možnost a nebude muset čekat na předsedu co on na to. Z toho by vycházelo i zrušení oficialit fanklubu, funkcí atd. prostě bychom fungovali jako fanoušci seriálu, kteří provozují webové stránky a diskuzní fórum. Pojem jako fanklub je myslím přežitý a nevěřím tomu, že to někdo dokáže pozvednout do té míry, aby to tak dále fungovalo. Lidi dneska nikam moc nenalákáte, svoje fandovství (takové to pravé a věrné, co jsme zažívali my) provozují od obrazovky počítače a jednou za rok přijít na nějakou akci s herci jim (nám) asi stačí. Pokud by bylo potřeba zafinancovat provozní výdaje webu, vybrat peníze na akci atd., tak jsme snad schopni se domluvit.
Takový je můj návrh na naše další fungování.....
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Výroční schůze fanklubu 2016

Příspěvek od Salaba »

Hombre píše:Určitě bylo zvykem, že jsem schůzi, či jiné akce vyhlašoval já, jako předseda. Proto asi všichni čekáme...
Oni maj pořád ještě ten Fanklub rádi Honzíku, jen kdyby si to dokázali říct... Jenomže voni jakoby společnej jazyk ztratili...
Tuhle pravdu Ti z nich nikdo neřekl, viď? A přece by stačilo tak málo, aby to zas někdo vzal pevně do ruky, zvednul do náruče a zmáčkl, aby to zemanovský srdce v nich zatikalo jako vrabec. Vždyť oni na to čekaj Honzíku, každýmu by za to byli vděčný, možná i Tobě?!?
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Výroční schůze fanklubu 2016

Příspěvek od Elden »

Když už se jednou domluvil společný termín, byla by škoda, aby to padlo na tom, že se nedomluví místo a hodina. Zvlášť, když je co řešit a kdo ví, kdy se opět sejdeme v trochu větším počtu.
Souhlasím s Hombrem i Finistem. Zotavovnu kvůli pár lidem neotevřou, Zbraslav je asi ideální řešení. Od 17 hod. to snad budu stíhat, trochu pozdější termín by mi nevadil.
Pokud jde o program, návrh Hombreho mi přijde rozumný. Nějaký běžný sraz a procházka Prahou mi opravdu chybí, stačilo by třeba i jednou za čtvrt roku. A štve mě, že stránky fanklubu jsou neaktuální. Na první pohled to musí pro nového případného člena jako, že fanklub už ani neexistuje.
Dá se přeci dát na úvodní stránku odklik na článek na zpravodajské či bulvární weby o rozhovorech s herci ze seriálu, prostě aby tam nebyly zprávy rok staré... A zápisy ze společných akcí tam chybí též.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výroční schůze fanklubu 2016

Příspěvek od malej Míra »

Omlouvám se, byl jsem celý týden na cestách (mimochodem Tatry - Smokovec) a nestihal jsem reagovat. Ano, sobota 03.12. v 17:00h na Zbraslavi samozřejmě platí, na tom se nic nezměnilo. Místo konání nebude U Přístavu, tam mají už nějakou vánoční akci, ale Nad Královnou. Má to jeden klíčový důvod, na 18:30h, kdy předpokládám už vše důležité organizační probereme, jsem pozval Standu Lachmana, asistenta kameramana pana Hanuše, který bydlí poblíž. Je to ten člověk v cyklistickém úboru, s kterým jsme se před akcí "Loď do Hamburku" bavili na náplavce za asistence Míly Hejry, který nás seznámil. Standa o sobě tvrdí a asi ne neprávem, že je poslední žijící účastník natáčení celého seriálu od první do poslední klapky. Tak se asi máme na co těšit. :)
Jinak k ostatním tématům tady, měli bychom se dohodnout, jak dál formálně fungovat, vybrat nějaké peníze na chod webu na příští rok, domluvit si rámcově akce na příští rok atd. Těším se, že se sejdeme, nicméně zamluvil jsem stůl pro 10 lidí, stejně jako Ondra si myslím, že to bude stačit. :)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2016

Příspěvek od Honza Zeman »

Fajn, jen si prosím oprav ten jedenáctý měsíc na dvanáctý ;-) . Tak v sobotu uvidíme :box: :friends: ;-)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výroční schůze fanklubu 2016

Příspěvek od malej Míra »

Hombre píše:Fajn, jen si prosím oprav ten jedenáctý měsíc na dvanáctý ;-) . Tak v sobotu uvidíme :box: :friends: ;-)
Už je to v pořádku, mám v těch měsících nějaký zmatek... ;-)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Výroční schůze fanklubu 2016

Příspěvek od Elden »

Když nepřijdou Hujerovi, tak se asi vejdeme :)
Počítám s tím a na pana Lachmana se těším.
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Výroční schůze fanklubu 2016

Příspěvek od Anglie »

Také dorazím, snad nebudu moc bloudit, když to tentokrát není u Přístavu či na Vídeňce.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2016

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak jelikož to tu zase umřelo, tak sem něco napíšu ze schůze pro ty, kteří se nemohli účastnit. Dál se tedy bude pokračovat po oficiální linii, tedy úprava stanov, zajištění sídla fanklubu (nějaká adresa), doladění převodu fanklubu na Spolek. Se svým návrhem na upuštění od oficialit jsem zůstal sám, takže se nic nemění. Volby byly trochu dramatické, muselo dojít na hlasování po telefonu, protože místo předsedy vyšlo "napůl". Nakonec funkci obhájil malej Míra, pokladníkem (pokladnicí :) ) zůstává Hanele, v radě Spolku zůstává kolega plukovník a moje maličkost střídá Lídu. Takže to je jediná změna. Nějaké větší plány na rok 2017 se neprobírali, jen setkání s panem Hardtem - o tom v příslušném tématu.
Poté byl pozván vzácný host - asistent kamery u seriálu - pan Stanislav Lachman. Povídání to bylo zajímavé, dozvěděli jsme plno věcí a našli jsme i pana asistenta přímo na place za kamerou na několika fotografiích z natáčení seriálu.

Uvidíme tedy, jestli rok 2017 přinese trochu oživení do poněkud "zatuchlého" :stud: :) fanklubu.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výroční schůze fanklubu 2016

Příspěvek od malej Míra »

Mluvil jsem dnes telefonicky s panem Hardtem, navrhovaný termín se mu bohužel nehodí, hraje divadlo, ale v únoru má soboty volné, tak jistě vhodný termín najdeme. Vyslovil přání, aby se akce zúčastnil pan Jelínek, tak snad mu to zdraví dopřeje... :)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Výroční schůze fanklubu 2016

Příspěvek od Anglie »

Jsem rád, že pan Lachman přišel a že jsme ho poznali. Zajímavé příběhy, pěkné fotky.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Výroční schůze fanklubu 2016

Příspěvek od Salaba »

Hombre píše:... tak sem něco napíšu ze schůze pro ty, kteří se nemohli účastnit. Dál se tedy bude pokračovat po oficiální linii...
Uvidíme tedy, jestli rok 2017 přinese trochu oživení do poněkud "zatuchlého" :stud: :) fanklubu.
Jj příště bude potřeba zvládnout zákony po našem, po bolševicku! :) :plesk: Jinak malý dovětek k fóru, soudružky a soudruzi se Slovenska snažte se psát česky, tady na Liberecku a i v matičce stověžaté už tak rozumíme akorát: " Boha, Morava je loď, šéfe!" a používat překladač mě unavuje...(ani ty šmuky a svaťáci z vašich kostelů nejsou co bejvalo, i feudál to říká.. :? :pst: :plesk: ).
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Aaron Goldstein
kapitán
Příspěvky: 482
Registrován: sob 02. dub 2016 1:30:45

Re: Výroční schůze fanklubu 2016

Příspěvek od Aaron Goldstein »

Salaba píše:tady na Liberecku a i v matičce stověžaté už tak rozumíme akorát: " Boha, Morava je loď, šéfe!"
Tady bych si dovolil oponovat.... Troufám si tvrdit, že rozumím slovenštině natolik, že dokonce i vím, že Lu Čen Čan není žádný číňan, ale že se to píše dohromady Lučenčan a je to obyvatel Lučence... A se slzou v oku nostalgicky vzpomínám na "slovenské pondělky" v ČST...

Takže netvrdím, že každý, ale někteří v matičce stověžaté slovensky stále rozumíme....
Že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...
spravodajca
kapitán
Příspěvky: 336
Registrován: čtv 29. zář 2016 12:04:20

Re: Výroční schůze fanklubu 2016

Příspěvek od spravodajca »

Salaba píše:... Jinak malý dovětek k fóru, soudružky a soudruzi se Slovenska snažte se psát česky, tady na Liberecku a i v matičce stověžaté už tak rozumíme akorát: " Boha, Morava je loď, šéfe!" a používat překladač mě unavuje....
Pane doktore, jak múže obchodní cestujíci tak významného podniku jako je Textilana Liberec neumnet cizí jazyky, obzvlášte slovenský, který až tak cizý není..? Nebo snad jo???!! :plesk: :)
Dejte už proboha pokoj s tím třídním bojem..
Odpovědět