Velké jarní putování č.7 (2017)

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Velké jarní putování č.7 (2017)

Příspěvek od Fredy »

Tak to je paráda,že si vás paní pamatovala z minulého putování.Rád se příště zúčastním natáčení s jejím sousedem,třeba se dozvíme něco nového.Fakt mě mrzí,že jsem nemohl jet.Snad to příště klapne ;-) Ahoj!
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Velké jarní putování č.7 (2017)

Příspěvek od malej Míra »

Emeritní předseda už vlastně téměř vše napsal. Jen doplním, že jsem sice tentokrát vynechali už Tursko a čističku odpaních vod, ale o to zevrubněji jsme prozkoumali kostel v Doksanech a ještě před tím se nám povedlo přesně lokalizovat místo setkání Bláhy s Haklem na břehu Labe. Minule jsme se spokojili s konstatováním "tam někde to bylo" a spěchali jsme dál. Tentokrát jsme podnikli podrobný průzkum...
Každý výlet, ikdyž se pořádá opakovaně na stejné místo, je něčím nový a svým způsobem objevný... :)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Velké jarní putování č.7 (2017)

Příspěvek od Anglie »

A měli bychom zmínit, že tentokrát jsme Lužec nad Vltavou trefili správně na první pokus:-)) Pan průvodce v Doksanech se nás opravdu vzdát nechtěl, podařilo se nám odpojit se asi na osmý pokus.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Odpovědět