Výroční schůze fanklubu 2017 a zároveň vánoční sraz

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2051
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Výroční schůze fanklubu 2017 a zároveň vánoční sraz

Příspěvek od Lipinski »

Hanele píše: pon 01. led 2018 21:22:34 přiznávám, že jsem si těsně před srazem dala ještě "oprašovací kolečko". Stejně jsem ovšem nestihla vidět všechny díly a i u těch, které jsem stihla, jsem neměla vše správně...
Gratuluju, paní kolegyně, je vidět, že opakování je důležitá věc. Já jsem si to prostě chtěl střelit od boku, vlastně i ty částečný odpovědi, co jsem nepočítal, mně přesvědčily, že nejsem úplně mimo. Třeba u tý banky jsem si pamatoval, že bude Algemeine, bude tam Bank a Zurich, ale netrefil jsem H - dal jsem S jako sparkasse. Ale zase třeba s růžema jsem byl vedle - červená mi přišla jako strašný klišé, říkal jsem si, že to bude chyták, pořád jsem měl před očima bílou barvu. No jistě - Iva Janžurová je celá v bílém.

Co dělalo největší potíž Vám? Jestli se teda můžu zeptat.

A díval jsem se na fb a některý účastníci taky nedopadli špatně, to je pozitivní, řek bych.
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2051
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Výroční schůze fanklubu 2017 a zároveň vánoční sraz

Příspěvek od Lipinski »

Spikings píše: pon 25. pro 2017 14:38:54 Ještě krátce ke kvízu - mně kvíz přišel relativně lehký, protože kdyby tam byly otázky jako „Jakou SPZ měl automobil … ve scéně … v epizodě …“ nebo „Kolik hodin ukazovaly hodiny na stěně ve scéně … v epizodě ….“, tak bych si ani neškrt.
No a jak jste teda dopad?
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2051
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Výroční schůze fanklubu 2017 a zároveň vánoční sraz

Příspěvek od Lipinski »

heinrich píše: úte 02. led 2018 14:50:34Dopadl jsem ještě hůře, 10 a půl bodíku!
To je furt dobrý, zvlášť když přihlídneme k tomu, že Vám fronta zakalila rozum. Já nejdřív myslel, že nedám vůbec nic.
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Uživatelský avatar
Aaron Goldstein
kapitán
Příspěvky: 482
Registrován: sob 02. dub 2016 1:30:45

Re: Výroční schůze fanklubu 2017 a zároveň vánoční sraz

Příspěvek od Aaron Goldstein »

Já měl jednociferný výsledek, který ani studem zveřejňovat nebudu... A to jsem si říkal, jak znám 30PMZ dobře.... Ale člověk občas potřebuje záhlavec, aby nezpychnul... :)
Že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...
Spikings
major
Příspěvky: 576
Registrován: čtv 11. úno 2016 15:13:33

Re: Výroční schůze fanklubu 2017 a zároveň vánoční sraz

Příspěvek od Spikings »

Lipinski píše: úte 02. led 2018 15:55:04
Spikings píše: pon 25. pro 2017 14:38:54 Ještě krátce ke kvízu - mně kvíz přišel relativně lehký, protože kdyby tam byly otázky jako „Jakou SPZ měl automobil … ve scéně … v epizodě …“ nebo „Kolik hodin ukazovaly hodiny na stěně ve scéně … v epizodě ….“, tak bych si ani neškrt.
No a jak jste teda dopad?
Dopadl jsem velmi dobře, ale podrobněji bych to raději neventiloval. Fakt je, že třeba otázka na pana Svatopluka Matyáše v dílu MS, to jsem se opravdu nechytal. Taky hned první otázku jsem neměl dobře. Ale jak tak koukám po ostatních příspěvcích, tak tyhle otázky/odpovědi dělaly problémy více lidem.
Tenhle pohřební vůz projede všude. Nikdo se ho neodváží zastavit. Ani policajti ne. Ale kam v něm jedem teď, dva roky po válce?
Spikings
major
Příspěvky: 576
Registrován: čtv 11. úno 2016 15:13:33

Re: Výroční schůze fanklubu 2017 a zároveň vánoční sraz

Příspěvek od Spikings »

Heinrich píše: pon 25. pro 2017 14:38:54 Vy musíte být zemanolog tělem i duší! (y) Nejlepší výsledek v "live" vyplňování píší 19 až 20 bodů! :raport:
Heinrichu, díky za povzbuzení, rozhodně mě překvapil výsledek - jako v té někdejší (80.léta ?) písničce "O je Omyl, to se stává, čekáš pád a přijde sláva" :) Jako zemanolog se celkem cítím, i když jsem ve Fanklubu teprve 2 roky a nevlastním služební průkaz ani odznak Kriminální služby. 30PMZ je pro mě skvěle profesionálně odvedená filmařská práce a nějakou propagandu (k čertu s Růžičkou) prostě neřeším.
Tenhle pohřební vůz projede všude. Nikdo se ho neodváží zastavit. Ani policajti ne. Ale kam v něm jedem teď, dva roky po válce?
Uživatelský avatar
heinrich
kapitán
Příspěvky: 323
Registrován: pát 26. srp 2016 19:32:08
Bydliště: Praha 411

Re: Výroční schůze fanklubu 2017 a zároveň vánoční sraz

Příspěvek od heinrich »

Lipinski píše: úte 02. led 2018 16:00:15
heinrich píše: úte 02. led 2018 14:50:34Dopadl jsem ještě hůře, 10 a půl bodíku!
To je furt dobrý, zvlášť když přihlídneme k tomu, že Vám fronta zakalila rozum. Já nejdřív myslel, že nedám vůbec nic.
Jediný klad u mého výsledku je, že jsem si nic neosvěžoval a vrhl se na testík! S osvěžením bych přidal max 2 až 3 body!
Spikings píše: úte 02. led 2018 18:33:58 Heinrichu, díky za povzbuzení, rozhodně mě překvapil výsledek - jako v té někdejší (80.léta ?) písničce "O je Omyl, to se stává, čekáš pád a přijde sláva" :) Jako zemanolog se celkem cítím, i když jsem ve Fanklubu teprve 2 roky a nevlastním služební průkaz ani odznak Kriminální služby. 30PMZ je pro mě skvěle profesionálně odvedená filmařská práce a nějakou propagandu (k čertu s Růžičkou) prostě neřeším.
První díl seriálu 30PMZ, jsem viděl 1.11.1976 a od té doby ho sleduji, jak se objeví na obrazovce celý seriál, ale stále je vidět, že opakování je matka moudrosti! ;-)
Ttttatata tabák dáš?
Spikings
major
Příspěvky: 576
Registrován: čtv 11. úno 2016 15:13:33

Re: Výroční schůze fanklubu 2017 a zároveň vánoční sraz

Příspěvek od Spikings »

heinrich píše: úte 02. led 2018 19:39:15
První díl seriálu 30PMZ, jsem viděl 1.11.1976 a od té doby ho sleduji, jak se objeví na obrazovce celý seriál, ale stále je vidět, že opakování je matka moudrosti! ;-)
Já jsem vdiěl 1.díl 30PMZ teprve 16.9.1999 (to datum si pamatuju přesně, byl to čtvrtek), poté, co konečně směl opustit "trezor" České televize. Sledoval jsem jej se zájmem i na Primě (od 13.1.2004, středa, a od 19.5.2005, čtvrtek). Nyní sice běží skoro non-stop na TV Barrandov, ale tak vycpaný reklamama, že se na to nedá koukat :( . Každopádně úspěch v kvízu předpokládá několikeré zhlédnutí celého seriálu :) .
Tenhle pohřební vůz projede všude. Nikdo se ho neodváží zastavit. Ani policajti ne. Ale kam v něm jedem teď, dva roky po válce?
Uživatelský avatar
Eman Wimmer
strážmistr
Příspěvky: 97
Registrován: čtv 16. bře 2017 12:17:52
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Výroční schůze fanklubu 2017 a zároveň vánoční sraz

Příspěvek od Eman Wimmer »

Ještě dříve než na ČT běžel na Markýze, ale už si nepamatuji, kdy po revoluci to bylo. Neví někdo? :best:
No jsme v tom, markýzo z Nuslí! Konec iluzí…
Spikings
major
Příspěvky: 576
Registrován: čtv 11. úno 2016 15:13:33

Re: Výroční schůze fanklubu 2017 a zároveň vánoční sraz

Příspěvek od Spikings »

Byl to rok 1998 nebo 1997, jeden z těchhle dvou, od ledna do července, vysíláno někdy o půlnoci a reprízováno dopoledne. Nějaký čas taky existovaly stránky, na kterých bylo ke každému dílu několik cca půlminutových video-ukázek, pořízených z Markýzy, ale ty jsem objevil až po začátku vysílání seriálu na ČT1.
Tenhle pohřební vůz projede všude. Nikdo se ho neodváží zastavit. Ani policajti ne. Ale kam v něm jedem teď, dva roky po válce?
pplk Žitný
poručík
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 29. kvě 2008 14:22:08

Re: Výroční schůze fanklubu 2017 a zároveň vánoční sraz

Příspěvek od pplk Žitný »

1998, nahrával jsem tehdy.
Kdo ví, jak by to se mnou dopadlo, kdyby nebyli přišli...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2017 a zároveň vánoční sraz

Příspěvek od Honza Zeman »

K této diskuzi je na fóru příslušné téma, tak ho využívejte :plesk: .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výroční schůze fanklubu 2017 a zároveň vánoční sraz

Příspěvek od huba.buba »

Rok utekl jako voda a blíží se termín pravidelných Výročních schůzí , co letos ? :pivo: podle mě není co oslavovat. Jestli stárneme , nebo co...
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2017 a zároveň vánoční sraz

Příspěvek od Honza Zeman »

Oslavovat určitě není co, ale sejít bychom se měli. Co sobota 24.11?
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Výroční schůze fanklubu 2017 a zároveň vánoční sraz

Příspěvek od Salaba »

Dnes jsem na toto téma mluvil s Plukovníkem. Klidně bych fouknul listopadovej malej rast = běžný sraz pá/so někde "U kulatý báby" a výročku prosinec - začátek, okolo Mikuláše. Účast v listopadu volná, v prosinci povinná. Ať v tom nemáme nepořádek. Stimmt?! :) ;-)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Odpovědět