Restaurace U Krakena

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Restaurace U Krakena

Příspěvek od malej Míra »

Přestože jsme měli v posledních měsících špatné zprávy o jeho zdravotním stavu, ta smutná zpráva mě zasáhla. Odešel náš spoluzakládající člen. :(
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

poslední rozloučení s Krakenem

Příspěvek od Salaba »

Děkuji pane emeritní za důstojnou vzpomínku na Juru 'Krakena' na hlavní stránce webu.

Poslední rozloučení s naším kamarádem se uskuteční v pondělí 15.ledna ve 14,00 hodin ve Vinohradské obřadní síni, Vinohradská 294, Praha 10.

/Obřadní síň se nachází na Vinohradském hřbitově - vlevo od vchodu, doprava MHD - zastávka tram. Vinohradské hřbitovy./
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: poslední rozloučení s Krakenem

Příspěvek od malej Míra »

Salaba píše: čtv 11. led 2018 16:18:48Poslední rozloučení s naším kamarádem se uskuteční v pondělí 15.ledna ve 14,00 hodin...
Moc mě mrzí, že se nemůžu zúčastnit, jsem mimo republiku. Prosím někoho z vás, kdo tam půjdete, o zajištění smutečních květin za náš Fanklub.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Restaurace U Krakena

Příspěvek od Honza Zeman »

Úplně jsem se zapomněl omluvit z pohřbu z důvodu dovolené mimo Prahu :''-(
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

poslední rozloučení s Krakenem

Příspěvek od Salaba »

Děkuji všem, kteří se dnes zúčastnili posledního rozloučení s naším kamarádem Jurou Krakenem nebo mu alespoň věnovali tichou vzpomínku!
Symbolicky jsem mu slíbil, že tu poslední "salvu" mu vystřelíme na dalším srazu Fanklubu. Ještě jednou čest jeho památce!
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Odpovědět