Velké Jarní putování 2019

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Velké Jarní putování 2019

Příspěvek od plk.Žitný »

Tímto vyhlašuji velké jarní putování 2019 Viděl bych to duben-květen. Tak se vyjádřete jak by se to komu hodilo. Mě je to v tyhle měsíce celkem jedno.

m.Míru bych pověřil k ideologickému naplánování trasy..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Velké Jarní putování 2019

Příspěvek od malej Míra »

Navrhuji sobota 13.04. Jakou dáme trasu? :)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké Jarní putování 2019

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak hoď nějaký návrh.. Ty ty místa máš v malíku..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Velké Jarní putování 2019

Příspěvek od malej Míra »

V okolí Benešova jsme už hodněkrát byli, na Líšně rekonstruují, tam se stejně nedostaneme, napadlo mě udělat sraz ráno na Zbraslavi, pak jet do Jílové u Prahy, Kamenný Přívoz, Štěchovice, Nový Knin - Kozí Hory, Nová Ves pod Pleší, Čisovice, Mníšek. Víc se toho stejně asi nestihne.
Nebo alternativa by byla delší trasa - rovnou Miličín, Jistebnice, Vojkov, Kosova Hora, Nalžovice, Cholínský most a pak udělat změnu a jet se podívat do Višňové po stopách Chalupářů (Višňová, Jelence, Dobříš). :)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Rebeka Sochorova
strážmistr
Příspěvky: 16
Registrován: stř 13. úno 2019 23:24:11

Re: Velké Jarní putování 2019

Příspěvek od Rebeka Sochorova »

13.04. - sobota - za mne vyhovující datum (y)
Pro mne jako Nováčka budou obě případné trasy premiéra, tedy obě varianty zní moc pěkně 👍
Přikláním se k variantě první, místo srazu =ok (y)
Dříve nebo později si ho moje neteř vezme a já jí to schválím..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké Jarní putování 2019

Příspěvek od Honza Zeman »

Datum by nám vyhovovalo. Trasu můžeme doladit, ale nebudeme mít asi problém s oběma variantami. Ještě bych k první variantě přidal přejezd v Malé Hraštici (Vrah se skrývá v poli a Štvanice). Nová Ves pod Pleší - myslíš Štvanice a vaše natáčení :DD ?
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Eman Wimmer
strážmistr
Příspěvky: 97
Registrován: čtv 16. bře 2017 12:17:52
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Velké Jarní putování 2019

Příspěvek od Eman Wimmer »

jedu také, datum fajn, trasy zajímavé obě, ale horoval bych spíše pro tu delší, tam se tak často nedostanu ;-)
No jsme v tom, markýzo z Nuslí! Konec iluzí…
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké Jarní putování 2019

Příspěvek od plk.Žitný »

No co se týká JÍLOVÉHO U Prahy, tam bychom mohli přibrzdit a udělat krátkou /soudružskou /návštěvu u mjr.Hradce.. :)
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Velké Jarní putování 2019

Příspěvek od malej Míra »

plk.Žitný píše: stř 20. bře 2019 7:11:05 No co se týká JÍLOVÉHO U Prahy, tam bychom mohli přibrzdit a udělat krátkou /soudružskou /návštěvu u mjr.Hradce.. :)
Plukovníku, to zní trochu jako přepadové Einsatzkommando... :DD
K Rudovi spíš asi vyšleme příležitostně 2-3členou recitační úderku, buďme ohleduplní k Martině, výlet po místech natáčení bych tedy raději ponechal svému účelu. :)
Hombre píše: pon 18. bře 2019 21:58:45...Ještě bych k první variantě přidal přejezd v Malé Hraštici (Vrah se skrývá v poli a Štvanice). Nová Ves pod Pleší - myslíš Štvanice a vaše natáčení :DD ?
Myslím obojí, ta místa jsou naskládaná za sebou, proto jsem je nejmenoval zvlášť... (y)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké Jarní putování 2019

Příspěvek od plk.Žitný »

Ono to s tím Einsatzkommandem nebude zas tak horké ...Spousta lidí cestou odpadne... /cituji G.Husáka.. něch odpadně,čo je kolísavé a oportunistické/... :DD a ze zbytku se udělá malá delegace ve složení např.Já,ty,expředseda ,Salaba atd..
Musíme předat dary,co jsem dostal pro Rudlu k narozeninám...

Nezdržíme se dlouho. S Martinou by se to domluvilo samozřejmě předem.. Viděl bych to tak na 20 minut,,,

Jinak na statku vždy zdravím mottem -/převzato od Mildy J./: ,,MY PĚSTUJEME KONĚ,, -líbí se to .. :)
Naposledy upravil(a) plk.Žitný dne pát 22. bře 2019 15:33:41, celkem upraveno 1 x.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Velké Jarní putování 2019

Příspěvek od malej Míra »

Plukovníku, odmaž ty citáty klasiků, tyto tu opravdu používat nebudeme. :plesk:
V tom případě by bylo lepší otočit trasu, začít Mníškem a skončit v Jílovém a vyslat k Rudlovi deputaci, v podvečer to bude i vhodnější... :)
Nicméně hlasuji pro delší trasu.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Velké Jarní putování 2019

Příspěvek od Salaba »

malej Míra píše: čtv 21. bře 2019 20:05:37 Plukovníku, odmaž ty citáty klasiků, tyto tu opravdu používat nebudeme. :plesk:
Koukám, že už to tady začíná být demokratické jak v jedné nejmenované politické straně nebo na FB. 3:) No pánbíček s námi... :pst:
Tak ještě aby nebylo jarní putování moc na východ :-P Ale na jaře je krásně všude, třeba i na Petříně :)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2069
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Velké Jarní putování 2019

Příspěvek od Lipinski »

Salaba píše: sob 23. bře 2019 7:26:28Ale na jaře je krásně všude, třeba i na Petříně
I v Berlíně je na jaře hezky, doktůrku, hlavně v tom druhym, tam sou lokály!
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Velké Jarní putování 2019

Příspěvek od malej Míra »

Salaba píše: sob 23. bře 2019 7:26:28Koukám, že už to tady začíná být demokratické jak v jedné nejmenované politické straně...
Tak teda ještě jednou a jinak, snad už naposledy, aby to už konečně pochopil každy... Plukovník je jednou náš statutární orgán a měl by podle toho jednat. Nepřeji si, abychom byli spojováni ani s Husákem, ani s Jakešem, roky tvrdíme, že na seriálu neobhajujeme ideologii. Na poslední akci v MATu jsem znovu viděl, jak je i Ivanka Andrlová na tohle háklivá. Podobnou rekaci mám i od nové kandidátky na členství... :blbec:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Velké Jarní putování 2019

Příspěvek od Salaba »

malej Míra píše: pon 25. bře 2019 21:59:27 Tak teda ještě jednou a jinak, snad už naposledy, aby to už konečně pochopil každy... . :blbec:
Tak tedy ještě jednou aby pochopil i malý Míra... Vážený pane kolego, milý malý Míro! Myslím, že už se známe dost dlouho na to abychom věděli co a jak. Pokud Ti připadá komentář pana předsedy ne zcela vhodný, je to Tvůj problém. Není hanlivý, urážlivý či v rozporu s listinou práv a svobod. Pokud cituje politické "klasiky" doby v níž se natáčel i "náš" seriál je jen otázkou vkusu jaký komentář použít. Pokud Tobě připadá, že jako "statutární orgán"tímto obhajuje ideologii doby, je to Tvůj názor. Stejně tak mně se nelíbí Tvůj komentář ve vztahu Einsatzkommanda ke srovnání členů návštěvy u R.Jelínka (tedy pokud vůbec víš, co to ve skutečnosti Einsatzkommando bylo). I já si nepřeji, abychom byli spojováni s nějakou ideologií, ale stejně tak nedovolím snaze o cenzuru komentářů na zdejším fóru - pokud se nejedná o komentáře hanlivé či urážející. Díky za pochopení!
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Odpovědět