Velké Jarní putování 2019

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Velké Jarní putování 2019

Příspěvek od Salaba »

Hanele píše: pát 12. dub 2019 6:01:15...budu celý den v centru Prahy na konferenci.
To mě teda podržte, my vyvážíme lidi už i na konference! :DD Nechcete jet spíš s námi na pánskou vědeckou konferenci paní kolegyně?? :* :best:
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké Jarní putování 2019

Příspěvek od Honza Zeman »

Zítřek bude bohužel nakonec bez nás, kluci jsou nemocní... :?
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Velké Jarní putování 2019

Příspěvek od Salaba »

Hombre píše: pát 12. dub 2019 18:11:31 Zítřek bude bohužel nakonec bez nás, kluci jsou nemocní... :?
Tak to je škoda, pane emeritní. Ale hlavně ať jsou kluci i celá rodinka zdraví! ;-) Pokusíme se zmapovat v rámci počasí co kde nového. Někdy halt vono to jaro ani kolikrát v dubnu nevystrčí tu hlavu z díry... :/\
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké Jarní putování 2019

Příspěvek od plk.Žitný »

Já budu před Lídlem v 9. Jsem zvědavej,kolik nás ve finále bude... ;-)
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Eman Wimmer
strážmistr
Příspěvky: 97
Registrován: čtv 16. bře 2017 12:17:52
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Velké Jarní putování 2019

Příspěvek od Eman Wimmer »

Já jedu. Jestli tedy přežiju ve zdraví noc a D1 ;-)
No jsme v tom, markýzo z Nuslí! Konec iluzí…
Uživatelský avatar
Eman Wimmer
strážmistr
Příspěvky: 97
Registrován: čtv 16. bře 2017 12:17:52
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Velké Jarní putování 2019

Příspěvek od Eman Wimmer »

Parádní sobota. Díky za fajné putování! (y)
No jsme v tom, markýzo z Nuslí! Konec iluzí…
Uživatelský avatar
heinrich
kapitán
Příspěvky: 323
Registrován: pát 26. srp 2016 19:32:08
Bydliště: Praha 411

Re: Velké Jarní putování 2019

Příspěvek od heinrich »

Koukám, že jediný Eman, se vrátil z putování domů a zbytek účastníků, převezl úspěšně Rudy, na parkoviště před Voticemi! ;-) :pivo:
Ttttatata tabák dáš?
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Velké Jarní putování 2019

Příspěvek od malej Míra »

heinrich píše: úte 16. dub 2019 11:29:43Koukám, že jediný Eman...
Heinrichu, Ty pacholku, jedeš vod něho…!!! :)

Ale teď vážně. Akci hodnotím jako mimořádně zdařilou a litovat může každy, kdo byť jen trochu uvažoval, ale nakonec se rozhodl nezúčastnit. :plesk: Kdo má Fb, tak už naši trasu včetně fotek zná a viděl, předseda posílal průběžně data na net snad ještě pilněji, než mobilní telefon jisté nejmenované značky do země svého původu. Začali jsme včas, v 9:00 sraz na parkovišti nejmenovaného řetězce v Benešově, obhlídka nedalekého místa, kde bloudil Wartburk v dílů Pán ze Salcburku, Pak jsme jeli do Amber Hotelu Konopiště vzbudit Kufu, v Líšně jsme si u kapličky stopli Barkas jedoucí do Jihlavy, Honzu jsme vykoupali v nedalekém rybníku, pak jsme se přesunuli do Jistebnice, cestou jsme u Miličína jen letmo zjisitli, že na odobočce do lesa jsou stopy po pneumatikách a už jsme fotili od kašny poštmistra, co má vlasy, že by mu je ženská záviděla a rysy jak kinohérec. O 200 metrů dál jsme si v Třemošicích na stanici dali kafe (na tomtéž náměstí i opravdový oběd) a už se jelo dál. U Kosovy Hory jsme potkali Honzu, jak se vrací z koncentráku, ve Vojkově na návsi jsme napomenuli místní soudruhy ať už dají pokoj s tím třídním bojem, u Svobodovic chalupy jsme konstatovali, že bude pěkná voňavá noc a už jsme zase spěchali dál. V Nalžovicích jsme se jen tak tak vyhnuli Bláhovi, který si šel vyzvednout své ďáblovo poselství uložené pod IX. zastavením křížové cesty, za Nalžovicemi na křižovatce jsme viděli Michálka vystupovat z autobusu, o kus dál na Cholínském mostě byl málem čelní střet s Jiřkou, který si chtivě odvážela domů nemocí zdecimovaného Bláhu a naučili jsme se anglické slovo „cockroach“. V obci Kozí Hory u Nového Knína jsme nahlédli přes most do US Military Zone a spěchali pryč, abychom při nahánění Prágra taky nechytili jednu do kožichu. U Hraštice na nechráněném železničním přejezdu jsme se jako Honza jen trochu porozhlédli, o kus dál si nás stopla paní řídící a slibovala, že nepodepíše. V Čisovicích na nádraží jsme definitvně zamávali sociálizmu a vzali roha do cíle cesty na Zbraslavi Na Vídeňce. (y)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
heinrich
kapitán
Příspěvky: 323
Registrován: pát 26. srp 2016 19:32:08
Bydliště: Praha 411

Re: Velké Jarní putování 2019

Příspěvek od heinrich »

malej Míra píše: úte 16. dub 2019 16:07:51 Ale teď vážně. Akci hodnotím jako mimořádně zdařilou.....
Ex č. 2, když vás všechny Rudy dovezl na to parkoviště bez problémů, nedivím se, že akce byla úspěšná! (y)
Ale je to moc pěkně popsané, co jste vše stihli za tu sobotu prohlédnout, před samotnou emigrací v kamiónu, klobouk dolů! :victory: Hlavně Rudy se pěkně napakoval, i když musel zůstat na staré ceně, 700 DM za hlavu! ;-) Ale příště to bude už 900 DM za hlavu! B-)
Ttttatata tabák dáš?
Uživatelský avatar
Rebeka Sochorova
strážmistr
Příspěvky: 16
Registrován: stř 13. úno 2019 23:24:11

Re: Velké Jarní putování 2019

Příspěvek od Rebeka Sochorova »

Ahoj přátelé/dobrý večer :),
pro mne akce první Jarní putování = velká jednička s hvězdičkou několikrát podtržena (y)
Putování po stopách nejen Rudyho, mně pohltila natolik, že jsem okamžitě ten večer srovnávala originál s realitou a včera se přenesla do Plánice, i když ještě nebyl teplý večer ;-) a na schůzi i přes volání p. Muttla nikdo do školy nedostavil.
Na Vídeňce, kde jsme byli opravdu včas :) čekalo pro mne další příjemné poznání a to v podobě originál fotek Honzy Zemana a zajímavého vyprávění p. Jardy Spevacka :best: o p. Sequensovi. A také osobní setkání s Hombrem, za které díky, že se dostavil, neb taková krásná kronika Honzy Zemana se jen tak nevidí :best:
Přátelé, zamyslela jsem se, neb mi to vrtalo dlouho v hlavě a zda již nemáte v rámci putování objeveno - z kterého že ramena Vltavy pouštěl krabici od gramoradia taťka malého Míry - Slávek Šíp. Malej Míra by mohl vědět,, pokud se taťka pochlubil, třeba tam pouštěl Naději ;-) Rada bych viděla i třeba v rámci podzimní Prahy - místo, kde měl kancelář Slávek Šíp, bohužel Málek mi to sdělit nechce :stop: ;-)
Moc děkuji za sobotu, byli jste báječni, moc jsem si to užila a příště se na kašnu připravím důkladněji ;-)
Dříve nebo později si ho moje neteř vezme a já jí to schválím..
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Velké Jarní putování 2019

Příspěvek od Salaba »

Přátelé i po týdnu jsem stále pln dojmů z jarního putování! Akce se vydařila na 105%, účast byla skvělá, zvládli jsme projet všechna místa dle plánu a i počasí bylo na naší straně. Asi největší obdiv si podle mne zaslouží nová členka fanklubu Rebeka Sochorová za to, že to s naší 'partou rozehranou' vydržela @}--- , přeci jen vydat se s námi na výlet to už chce odvahu... (y) A jak už to tak někdy bývá došlo díky "geniu loci" na náměstí v Jistebnici i na amatérské natáčení. No myslím, že po určitém zpracování bude opět na co vzpomínat... :-DD Jako ochutnávku jedno foto... :best:
hooop.jpg
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Eman Wimmer
strážmistr
Příspěvky: 97
Registrován: čtv 16. bře 2017 12:17:52
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Velké Jarní putování 2019

Příspěvek od Eman Wimmer »

Pane doktore, to je neuvěřitelné!!!! Právě mám po týdnu čas a zpracovávám vlastní fotomateriál... Ba co víc, právě jsem také na náměstí v Jistebnici, eh, čo to tárám, v Třemošicích :-DD (foto bohužel vložit neumím, jsem malá šajba :DD )
No jsme v tom, markýzo z Nuslí! Konec iluzí…
Odpovědět