Štastný a veselý..

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Štastný a veselý..

Příspěvek od plk.Žitný »

Vrátil jsem se z dovolené /nesmírně obohacen o zážitky /,tak zase hup do práce.. :) V kině MAT jsem dohodl symbolické promítání Šťastný a veselý a to 30. 12. v 17:45. .. Pokusím se přemluvit někoho z hostů,že bychom si před nebo po projekci sedli a udělali si rozlučku se starým rokem.. Dejte vědět,kdo by přišel..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
mjr.Pavlásek
strážmistr
Příspěvky: 17
Registrován: pát 20. pro 2019 14:40:53
Bydliště: Praha

Re: Štastný a veselý..

Příspěvek od mjr.Pavlásek »

Mohu se prosím zeptat, proč už se neuskutečňují tradiční setkání fanklubu?Byla to celkem dobrá tradice a je škoda ,že se tak již nekoná.Docela bych se podobné akce rád zúčastnil.Pochopitelně za splnění všech podmínek.Jen mám pocit , že vztahy nejsou jaké bývaly.Ale třeba se mýlím. :)
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Štastný a veselý..

Příspěvek od plk.Žitný »

To se mýlíte, byla členská schůze fanclubu..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Eman Wimmer
strážmistr
Příspěvky: 97
Registrován: čtv 16. bře 2017 12:17:52
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Štastný a veselý..

Příspěvek od Eman Wimmer »

plk.Žitný píše: úte 17. pro 2019 21:22:36 Vrátil jsem se z dovolené /nesmírně obohacen o zážitky /,tak zase hup do práce.. :) V kině MAT jsem dohodl symbolické promítání Šťastný a veselý a to 30. 12. v 17:45. .. Pokusím se přemluvit někoho z hostů,že bychom si před nebo po projekci sedli a udělali si rozlučku se starým rokem.. Dejte vědět,kdo by přišel..
rád přijedu
No jsme v tom, markýzo z Nuslí! Konec iluzí…
mjr.Pavlásek
strážmistr
Příspěvky: 17
Registrován: pát 20. pro 2019 14:40:53
Bydliště: Praha

Re: Štastný a veselý..

Příspěvek od mjr.Pavlásek »

plk.Žitný píše: sob 21. pro 2019 22:49:13 To se mýlíte, byla členská schůze fanclubu..
Aha , tak to potom ano. Já jen že vidím neuvěřitelné množství akcí z minulosti a lituji, že jsem tenkrát u toho nemohl být.Neskutečné množství navštívených míst , včetně zahraničí.Paráda. A nyní už se po místech asi tolik nejezdí. Nevím no.
Uživatelský avatar
Eman Wimmer
strážmistr
Příspěvky: 97
Registrován: čtv 16. bře 2017 12:17:52
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Štastný a veselý..

Příspěvek od Eman Wimmer »

mjr.Pavlásek píše: pon 23. pro 2019 9:15:03
plk.Žitný píše: sob 21. pro 2019 22:49:13 To se mýlíte, byla členská schůze fanclubu..
Aha , tak to potom ano. Já jen že vidím neuvěřitelné množství akcí z minulosti a lituji, že jsem tenkrát u toho nemohl být.Neskutečné množství navštívených míst , včetně zahraničí.Paráda. A nyní už se po místech asi tolik nejezdí. Nevím no.
Byli jsme v dubnu na celý den po místech z několika dílů seriálu, viz téma tady v sekci Akce "Velké jarní putování 2019", není to asi tak moc často, ale zase, když zakládající členové většinu míst navštívili, těžko si představit, že by na ta samá místa jezdili opakovaně. Tak to holt občas udělají pro nás služebně mladší, za což jim i tak patří díky! (y) a těch akcí několik do roka určitě je stále
No jsme v tom, markýzo z Nuslí! Konec iluzí…
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Štastný a veselý..

Příspěvek od Honza Zeman »

Akcí je určitě méně než bylo, ale prostě proto, že na to máme méně a méně času. A taky jistě i méně chuti stále dokola jezdit na známá místa. A velkým zářezem do útlumu činnosti fanklubu bylo zrušení restaurace U majora Zemana v Praze. Tahle domovská základna zažila tolik akcí, že je dodnes na co vzpomínat. A místo to bylo ideální na běžné srazy, jen tak si pokecat u piva a probrat co se kde stalo. No zlaté časy fanklubu jsou za námi....

Toho 30.12. asi nedorazím. Jsem přes den v práci, tak toho asi budu mít dost. Uvidíme se zřejmě v novém roce, kdy bychom opět mohli tradičně uctít na hřbitově vzpomínku na pana režiséra Sequense.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
mjr.Pavlásek
strážmistr
Příspěvky: 17
Registrován: pát 20. pro 2019 14:40:53
Bydliště: Praha

Re: Štastný a veselý..

Příspěvek od mjr.Pavlásek »

Chápu , že i u tak velkého díla jako je 30pMZ se jednou "hrnec" naplní. Případům se věnovalo tolik lidí a s takovým zapálením a nasazením , že jednou prostě musí přijít - vše bylo objeveno , vše bylo vyřčeno - přátelé sbohem,bylo mi tu s Vámi krásně. No myslím , že v naší republice není taková skupina lidí ,jako je zde , která by tak sofistikovaně rozebrala nějaké kinematografické dílo.Fanklub majora Zemana drží jednoznačně primát. Přemýšlím , kam se ještě může fanklub posunout. Snad v osvětě a mentorování začátečníků anebo se přesunout na jiné dílo. Ovšem i to už bylo zkoušeno jak vidím.Viz rubrika ostatní Československé seriály.No nic , musím jen opět zalitovat , že jsem u toho nemohl být a že toto forum neobjevil dříve. :( Všem moc děkuji , že mohu alespoň nasávat atmosféru pomocí Vašich stránek. Je zde opravdu hodně materiálu ke studiu. Děkuji.
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Štastný a veselý..

Příspěvek od jasny.sokol »

Přijde na tu projekci nějaký ten host (třeba Ivanka) aby to mohla zase vtipně komentovat :-D
tajemník Šanda
kapitán
Příspěvky: 337
Registrován: stř 25. srp 2010 14:43:07
Bydliště: Ministerstvo kultury ČSSR Praha / Olomouc

Re: Štastný a veselý..

Příspěvek od tajemník Šanda »

Nebylo by vhodné pozvat na tuto akci třeba Mistra Matyáše? Moc jemu podobných pro podobné sešlosti věru není.
Takhle přece ne, soudruzi! To není řešení.
Zákon Banderova štábu zní: "Nevěřit nikomu, ani sobě!"
Spikings
major
Příspěvky: 576
Registrován: čtv 11. úno 2016 15:13:33

Re: Štastný a veselý..

Příspěvek od Spikings »

Klíčová otázka - rozlučka se starým rokem bude před projekcí, nebo až po projekci? Abych nezmeškal, nebo naopak zbytečně nečekal.
Tenhle pohřební vůz projede všude. Nikdo se ho neodváží zastavit. Ani policajti ne. Ale kam v něm jedem teď, dva roky po válce?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Štastný a veselý..

Příspěvek od plk.Žitný »

bohužel ze z pánů umělců nikdo. Sešlost by byla po projekci.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Spikings
major
Příspěvky: 576
Registrován: čtv 11. úno 2016 15:13:33

Re: Štastný a veselý..

Příspěvek od Spikings »

Díky za info!
Tenhle pohřební vůz projede všude. Nikdo se ho neodváží zastavit. Ani policajti ne. Ale kam v něm jedem teď, dva roky po válce?
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Štastný a veselý..

Příspěvek od Anglie »

Pravděpodobně budu.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Odpovědět