Velké jarní putování duben 2021

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Velké jarní putování duben 2021

Příspěvek od Honza Zeman »

Při tom všem koronavirovém fanklubovském distančním působení jsem skoro zapomněl zde informovat, že je v plánu netradiční Velké jarní putování. Stále se sice venku můžeme potkávat jen ve dvou (je to tak?), ale to nám myslím nezabrání vyrazit auty mimo své okresy. A to konkrétně do okresu na severu (ne toho seriálového) :), ale opravdu na sever republiky, kde bychom se zajeli po delší době podívat do obce Výsluní (služebna), na Měděnec, na hrad Hasištejn (Liščí doupě). A při dobrém čase třeba i na skok do Varů. Původně jsem to plánoval jako dvoudenní akci s noclehem, ale v téhle době bohužel stále nereálné. A rovněž asi nevyjde otevřený hrad Hasištejn, kde bych se rád podíval, jestli je na věži stále vyrytý nápis z let 2005 a 2006 o naší tamější návštěvě. Každopádně i tak by se tato akce mohla uskutečnit.
Termín je buď sobota nebo neděle (24 a 25.4). Přidá se ještě někdo z našeho fóra?
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Eman Wimmer
strážmistr
Příspěvky: 97
Registrován: čtv 16. bře 2017 12:17:52
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Velké jarní putování duben 2021

Příspěvek od Eman Wimmer »

Na základě prvního fb návrhu počítám se sobotou 24. V neděli 25. bych bohužel nemohl.
No jsme v tom, markýzo z Nuslí! Konec iluzí…
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké jarní putování duben 2021

Příspěvek od Honza Zeman »

Ano, sobota bude lepší i pro nás.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování duben 2021

Příspěvek od plk.Žitný »

já uvidím zatím tak 50 na 50
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké jarní putování duben 2021

Příspěvek od Honza Zeman »

Pokud by se chtěl někdo zítra přidat na poslední chvíli, tak sraz je v 11:00h na Hasištejně, resp. v Liščím doupěti. Případně ráno tak v 9:30 odjezd z Prahy, místa v autě ještě jsou.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Jarda K
čekatel SNB
Příspěvky: 5
Registrován: úte 22. čer 2021 9:50:32
Bydliště: Vlašim

Re: Velké jarní putování duben 2021

Příspěvek od Jarda K »

Netuším, jestli se to "smí". Jsem tu úpně nový. Na Hasištejn mám hezkou vzpomínku zde: https://kortyjarda.rajce.idnes.cz/Po_stopach_MJ/
Dovoluji si sem dáti odkaz aby staří psi fóra seznali, že se o MZ již chvíli zajímám, a také účastníci dubnového zájezdu mohou zavzpomínat.
Omlouvám se, že jsem vůbec nevěnoval pozornost Čadkovic vile = netušil jsem, že je přímo součástí objektu hradu. :stud:
Odpovědět