seriál Rodáci

Máme rádi československou tvorbu, takže tady vše o tom
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: seriál Rodáci

Příspěvek od Dobesch »

Safra to je skoro Chat tady :-))

No vec se mela tak ze Zednicek zemrel v serialu pri zaverecne (nebo jedne z poslednich prestrelek) a to tak ze byl zasazen primo mezi oci --nosil nejakou kuklu ci co (jako postava) a z pod ni mel vyteci praminek krve.

No jenze se ten nataceci den nejak protahoval a Zednicek (a nejen on) musel rychle odjet do Prahy do divadla --takze nataceni probehlo tak ze opodal uz stal nastartovanej Taxik a jak se zarvalo stop Zednicek necekal vysprintoval k taxiku naskocil a odjel .....no a kdyz se projizdeli deni prace tak bylo zjisteno ze jak mel byt zasah a vyteci praminek krve ...tak mila rozbuska misto toho aby udelala jako ze zasah a praskla tu šprcku ve ktery byla ta filmova krev sice udelal jako ze zasah ale šprcka misto prasknuti vypadla z pod kukly. No udajne to bylo zretelne natolik se tento zaber musel pretacet a musel se kvuli znovu specialne Zednicek zvat pac jinak to mel byt jeho posledni zaber v serialu :D
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: seriál Rodáci

Příspěvek od Bába kořenářka »

:lol: :lol: :lol:
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: seriál Rodáci

Příspěvek od malej Míra »

Dobesch píše:...Zednicek zemrel v serialu pri zaverecne (nebo jedne z poslednich prestrelek) a to tak ze byl zasazen primo mezi oci --nosil nejakou kuklu ci co (jako postava) a z pod ni mel vyteci praminek krve.
Tuhle scénku si přesně pamatuju... :D
Jinak za tu mystifikaci s názvem se omlouvám.
Vzpomínám si, že v době uvedení seriálu naše hokejová reprezentace v krátké době podruhé za sebou prohrála na důležitém turnaji se SRN a jako džouk mezi lidmi se říkalo, že by kapitánem reprezentace měl být soudruh Vitásek - nebojí se Němců a má dobrou techniku hole (to kvůli tomu jeho špacírštoku s kterým chodil následkem zranění) :mrgreen: .
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: seriál Rodáci

Příspěvek od nalim159 »

:mrgreen: po dvaceti letech k popukání (to není ironie).
Ale, čože...? Na návštěve?!
Pikenin
čekatel SNB
Příspěvky: 5
Registrován: ned 10. srp 2008 10:02:44

Re: seriál Rodáci

Příspěvek od Pikenin »

tak na tohle dílko jsem docela zvědavej...mám ho objednaný od jednoho maníka a příští týden mi to má dorazit.Pár fragmentů si z toho matně vybavuju...byl jsem tenkrát dítko školou povinné a samozřejmě mi hned vyskoči v paměti Vitásek :D ...ten je s touhle rolí dodnes svázanej jako pan Brabec s majorem
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: seriál Rodáci

Příspěvek od Willy Kleiber »

Pikenin píše: ...ten je s touhle rolí dodnes svázanej jako pan Brabec s majorem
No, to si právě nemyslím...už vzhledem k tomu, že Rodáci šli v TV jen jednou a dost, zatímco Zeman byl několikrát opakován ;)
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Pikenin
čekatel SNB
Příspěvky: 5
Registrován: ned 10. srp 2008 10:02:44

Re: seriál Rodáci

Příspěvek od Pikenin »

no to je věc názoru..já i spousta dalších známejch když jsme v bedně zahlídli Šťastnýho,tak jsme si hned říkali...hele,Vitásek :D I když je fakt,že v posledních letech to už není takový,protože se docela slušně profláknul v Ordinaci,takže ta nálepka už trochu mizí ;)
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: seriál Rodáci

Příspěvek od Dobesch »

No pan Stastny si Vitaskem trosku zadelal a mel dost stesti ze ten serial sel pouze jednou ...kazdopadne cca 15 let po odvysilani si moc neskrtnul --prakticky jen Pohady (max. televizni projekty) a nejakej Dabing tusim (mozna nejake steky v ne prilis hodnotnych dilech) --- prakticky prvni vetsi roli (pominu-li Arrowsmith -nebo jak se to sakra pise o tom doktoroi pro CT) mu nabidl v Pojistovne Stesti kdo jiny nez...... reziser Adamec :-)
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: seriál Rodáci

Příspěvek od Dobesch »

Špatné to nebylo ale ze by to byla nejaka z hlavnich ci vyraznejsich postav (mozna az na jeden dva dily) to zrovna taky ne -- podobny pidirole mel i v jinych TV inscenacich.
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: seriál Rodáci

Příspěvek od malej Míra »

Dobesch píše:Špatné to nebylo ale ze by to byla nejaka z hlavnich ci vyraznejsich postav...
...Jestli to nebude tím, že nešlo o seriál v pravém slova smyslu, ale jednotlivé dějové epizody. :lol: V průběhu celého seriálu se objevovaly vlastně jen dvě postavy Vinklář (Lopušný) a Skořepová (jméno si už nevybavím), jinak každou povídku hráli pochopitelně jiné postavy. Šťastný tady dostral ve svém díle docela slušný prostor, jak řešil s doktorkou (Veronika Freimanová), jestli je morální smrtelně nemocnému lhát ohledně jeho zdravotního stavu (tzv. lež milosrdná).
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
kraken
poručík
Příspěvky: 142
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:25:11
Bydliště: Praha 8

Re: seriál Rodáci

Příspěvek od kraken »

No tak rodáci a kulhající hlavní hrdina,který se za to snad stydí do dnes,myslím Vytásek,nebo tak nějak,vím,že to tenkrát na nás nepůsobilo moc věrohodně,lepší jsem byl já s exovkou pod 3 sec.
Honzin123
strážmistr
Příspěvky: 31
Registrován: úte 22. črc 2008 13:01:52
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: seriál Rodáci

Příspěvek od Honzin123 »

Ještě jeden čistě soukromý dotaz: Dá se nějak sehnat seriál Rodáci na VHS či DVD?
Uživatelský avatar
Hans
poručík
Příspěvky: 162
Registrován: čtv 29. kvě 2008 13:00:46
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: seriál Rodáci

Příspěvek od Hans »

na žádném warez foru jsem nenašel
Vida,Trosky.....to byl pěknej vejšlap tenkrát!
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: seriál Rodáci

Příspěvek od Arnold Hackl »

Existuje nějaký člověk, který má většinu těchto seriálů na DVD (údajně přímo z ČT) a tyto seriály na DVD prodává (snad i na dobírku).
Já podrobnosti neznám, jedině zkusit prohledat web nebo doufat, že Ti někdo tady z fóra, kdo takhle nakupoval, pošle soukromou zprávu.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: seriál Rodáci

Příspěvek od huba.buba »

Arnold Hackl píše:Existuje nějaký člověk, který má většinu těchto seriálů na DVD (údajně přímo z ČT)
DVD s tímto seriálem mám nejen já , ale většina fanklubu. Dalo nám to zabrat snad dva roky než se úspěch dostavil... Pochybuji , že je někde k sehnání.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Odpovědět