Devadesátky

Máme rádi československou tvorbu, takže tady vše o tom
Alvi
poručík
Příspěvky: 208
Registrován: úte 27. říj 2020 13:17:06

Re: Devadesátky

Příspěvek od Alvi »

Ja mam mnoho takych veci na mysli, ale z dovodov politickej neutrality ich radsej nebudem spominat.


I tak děkuji za reakci, musíme být korekt, málo kdo si dnes dovolí někoho označit. Co je dnešní doba? Myslím, že máme stále pocit, že 20 a 21 století a lidi co se to této doby narodili mají nějaké právo či vědomí toho, že v toto století víme vše a a nic se nemusí opakovat a že jsme nějak vyspělejší lepší...
Uživatelský avatar
Adamovic
major
Příspěvky: 684
Registrován: čtv 14. kvě 2020 16:30:27
Bydliště: Av.German Busch, La Paz Bolivia

Re: Devadesátky

Příspěvek od Adamovic »

Alvi píše: stř 02. bře 2022 6:55:09
Ja mam mnoho takych veci na mysli, ale z dovodov politickej neutrality ich radsej nebudem spominat.


I tak děkuji za reakci, musíme být korekt, málo kdo si dnes dovolí někoho označit. Co je dnešní doba? Myslím, že máme stále pocit, že 20 a 21 století a lidi co se to této doby narodili mají nějaké právo či vědomí toho, že v toto století víme vše a a nic se nemusí opakovat a že jsme nějak vyspělejší lepší...
Ludia zili a ziju v presvedceni, ze doba v ktorej ziju - ja prave ta najlepsia a najpokrokovejsia. Tento dojem mali ludia na zaciatku 20.storocia (pise o tom S.Zweig) a neskor F.T.Marinetti. Ten isty dojem maju ludia aj o dnesnej dobe, pricom sa jedna o dobu uplne znicenu propagandou, klamstvami a globalnymi podvodmi.
Ale to som uz asi zasiel prilis mimo temu...
"... zvolil jste nemístné přirovnání majore...."
Alvi
poručík
Příspěvky: 208
Registrován: úte 27. říj 2020 13:17:06

Re: Devadesátky

Příspěvek od Alvi »

Adamovic píše: stř 02. bře 2022 9:26:22
Alvi píše: stř 02. bře 2022 6:55:09
Ja mam mnoho takych veci na mysli, ale z dovodov politickej neutrality ich radsej nebudem spominat.


I tak děkuji za reakci, musíme být korekt, málo kdo si dnes dovolí někoho označit. Co je dnešní doba? Myslím, že máme stále pocit, že 20 a 21 století a lidi co se to této doby narodili mají nějaké právo či vědomí toho, že v toto století víme vše a a nic se nemusí opakovat a že jsme nějak vyspělejší lepší...
Ludia zili a ziju v presvedceni, ze doba v ktorej ziju - ja prave ta najlepsia a najpokrokovejsia. Tento dojem mali ludia na zaciatku 20.storocia (pise o tom S.Zweig) a neskor F.T.Marinetti. Ten isty dojem maju ludia aj o dnesnej dobe, pricom sa jedna o dobu uplne znicenu propagandou, klamstvami a globalnymi podvodmi.
Ale to som uz asi zasiel prilis mimo temu...
Velmi dobře napsané!!!
Alvi
poručík
Příspěvky: 208
Registrován: úte 27. říj 2020 13:17:06

Re: Devadesátky

Příspěvek od Alvi »

Uživatelský avatar
Aaron Goldstein
kapitán
Příspěvky: 482
Registrován: sob 02. dub 2016 1:30:45

Re: Devadesátky

Příspěvek od Aaron Goldstein »

Lipinski píše: ned 13. úno 2022 17:42:29 podívám se.
Nevím, zda-li jste zaregistroval, pane kolego, a tak si dovolím připomenout, že 1. řada Případů 1. oddělení začíná v pondělí 4.4.2022... ;-)
Že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2111
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Devadesátky

Příspěvek od Lipinski »

aarongoldstein píše: ned 27. bře 2022 20:14:30Nevím, zda-li jste zaregistroval, pane kolego, a tak si dovolím připomenout, že 1. řada Případů 1. oddělení začíná v pondělí 4.4.2022...
Nezaregistroval, díky moc za připomenutí, pane kolego.
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Alvi
poručík
Příspěvky: 208
Registrován: úte 27. říj 2020 13:17:06

Re: Devadesátky

Příspěvek od Alvi »

Nevím, zda-li jste zaregistroval, pane kolego, a tak si dovolím připomenout, že 1. řada Případů 1. oddělení začíná v pondělí 4.4.2022... ;-)

Předpokládám, že je to repríza již odvysíláních dílů..., a ještě mě napadá, devadesátky, 1. oddělení a pak bude následovat co?
Uživatelský avatar
Aaron Goldstein
kapitán
Příspěvky: 482
Registrován: sob 02. dub 2016 1:30:45

Re: Devadesátky

Příspěvek od Aaron Goldstein »

Ano, jde o reprízu 1. řady (14 dílů).... Pak bude následovat repríza 2. řady (8 dílů)... A na podzim premiéra 3. řady (13 dílů)... a ta má být (prozatím) definitivně poslední... Ale znáte... Nikdy neříkej nikdy...
Že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...
Alvi
poručík
Příspěvky: 208
Registrován: úte 27. říj 2020 13:17:06

Re: Devadesátky

Příspěvek od Alvi »

Odpovědět