Víte, že......

Všeobecná diskuze o seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2112
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Víte, že......

Příspěvek od Lipinski »

Asi ne úplně, spíš to bude fotka z policejního archivu, protože nesouhlasí póza ani pozadí (několikrát jsem si vracel celej ten záběr), ale to nevadí, skvělej objev!
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Bláha
major
Příspěvky: 699
Registrován: stř 01. úno 2017 22:37:45

Re: Víte, že......

Příspěvek od Bláha »

Vidím že je to o věznici Leopoldov.Tam jden známý seděl za komančů za rozkrádání majetku v soc. vlastnictví.Vyhrabal na staveništi kde pracoval el. kabely,které tam zahrnul buldozer s ostatním bordelem ze stavby.V kovošrotu dostal 160 korun,a u soudu 18 měsíců Leopoldov.
Tak zase vejslech?Neměli by sme jít radši na pivo?
Alvi
poručík
Příspěvky: 208
Registrován: úte 27. říj 2020 13:17:06

Re: Víte, že......

Příspěvek od Alvi »

Nevím, kam přesně článek zařadit, ale je to možná staršího data https://badatele.net/nenatocene-dily-ma ... -mely-byt/
Spikings
major
Příspěvky: 576
Registrován: čtv 11. úno 2016 15:13:33

Re: Víte, že......

Příspěvek od Spikings »

Alvi píše: čtv 08. pro 2022 9:58:52 Nevím, kam přesně článek zařadit, ale je to možná staršího data https://badatele.net/nenatocene-dily-ma ... -mely-byt/
Další, v článku neuvedené nerealizované scénáře, byly např. Nenávist, Spor, Letím s vrahem na palubě či Loď do země s hřebíčkovou vůní.
Tenhle pohřební vůz projede všude. Nikdo se ho neodváží zastavit. Ani policajti ne. Ale kam v něm jedem teď, dva roky po válce?
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2112
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Víte, že......

Příspěvek od Lipinski »

Nenašel jsem to ve vyhledávání, tak snad něco neopakuju.

Vůbec poprvé se postavy Zemana (jako kapitána) a Kaliny (jako poručíka) objevily v televizním filmu "Vrah nechce být sám" z r. 1964. Je natočen podle povídky Oldřicha Železného, režíroval ho Jaroslav Novotný (Rapotínská tragédie, Vlčí halíř, Zajatec šílenství, Dalskabáty, hříšná ves).

Anotace:
Známí detektivové a kriminalisté kapitán Zeman a poručík Kalina mají za úkol vyřešit spletitý případ vraždy a hledat spolu odpovědi na klasické otázky: kdo, co, kdy, kde, jak, proč a čí pomoci a v čí prospěch klademe důraz. (Týdeník československé televize)

Snímek jsem nikde nenašel ke stažení nebo zhlédnutí. Uvidíme časem, třeba si na něho televize vzpomene.
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2112
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Víte, že......

Příspěvek od Lipinski »

Spikings píše: čtv 08. pro 2022 14:40:17
Alvi píše: čtv 08. pro 2022 9:58:52 Nevím, kam přesně článek zařadit, ale je to možná staršího data https://badatele.net/nenatocene-dily-ma ... -mely-byt/
Další, v článku neuvedené nerealizované scénáře, byly např. Nenávist, Spor, Letím s vrahem na palubě či Loď do země s hřebíčkovou vůní.
Mám dojem, že by se mělo založit vlákno nenatočené díly.
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Odpovědět