upomínkové předměty

Co se nikam nevešlo, ale nejsou to nesmysly
Odpovědět
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: upomínkové předměty

Příspěvek od plk.Žitný »

Mám dotaz pane kolego. Nemáte tohle logo v nějakém větším rozlišení? Vypadá docela dobře a chtěl bych si to nechat vyšít na triko a přijít s tím na sraz.
Aby jste mě podle toho poznali,, :lol:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
quellen
strážmistr
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 29. kvě 2008 18:21:14
Bydliště: Chile
Kontaktovat uživatele:

Re: upomínkové předměty

Příspěvek od quellen »

Martin Kabát píše:A co PC hra?
Vyzkoušejte Pepiho novinku: wunderGrid...
Naposledy upravil(a) quellen dne stř 04. úno 2009 21:29:41, celkem upraveno 3 x.
Nikam nepojedeš, ztvrdneš tady.
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: PC Hra

Příspěvek od plk.Žitný »

Ta hra by se nechala udělat jako takovej multimediální test znalostí MJZ. Třeba by se mohla použít při náboru nových členů a každý uchazeč by musel mít stanovený počet bodů ./ Jako v autoškole/ :lol:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: upomínkové předměty

Příspěvek od plk.Žitný »

Nevíte náhodou kde by se nechal sehnat onen ,,ruční fotbal,, se kterým se Honza uklidnoval,když mu rodila Lída? Jdu cca za 3 týdny k porodu tak abych byl vybaven ./a nebyla mi tam dlouhá chvíle-hrát si tam s mobilem mi příde nevhodné :lol: /
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Le6n
strážmistr
Příspěvky: 28
Registrován: stř 01. říj 2008 10:36:52

Re: upomínkové předměty

Příspěvek od Le6n »

Jenom bych se rad zepatl, jak to dopadlo s temi DVD obaly? Dostaly se nakonec k platnym clenum fanklubu, nebo to nekde skejslo? A co ty wallpapery?
Přílohy
test.jpg
test.jpg (66 KiB) Zobrazeno 6465 x
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: upomínkové předměty

Příspěvek od malej Míra »

pplk.Žitný píše:...kde by se nechal sehnat onen ,,ruční fotbal,, ...Jdu cca za 3 týdny k porodu tak abych byl vybaven...
Koupit nový asi těžko, jako dítě jsem to ale také měl. Snad zkusit inzerát. :lol: A kam rodit, taky do podolí? ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: upomínkové předměty

Příspěvek od Honza Zeman »

Ad obaly, psal jsem zde, ze kdo ze clenu fanklubu ma zajem, at se mi ozve mailem. Zatim se neozval nikdo, takze je mame doma akorat s Blankou. Jinak ty wallpapery umistime na web az nejak vymyslime jak a kam je umistit.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: upomínkové předměty

Příspěvek od plk.Žitný »

pan Černý píše:Co se týká pexesa, zítra bych měl materiál poslat tiskárně a mám slíbený, že nejdýl v pátek dají ten první pokus - jeden kousek - do pošty, takže bych to měl příští týden mít u sebe a v sobotu pak vzít na sraz k zhodnocení. Jinak jsem si ještě trochu pohrál s logem jak na rub kartiček, tak na reklamní pruh vedle kartiček. Takhle by to mělo vypadat. Obě loga jsou nyní v dostatečném rozlišení a velikosti v podstatě se dají použít pro cokoli.

Pane kolego, nezapoměl jste na mne s tím logem ve vysokém rozlišení .Mám tam jít do konce týdne.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: upomínkové předměty

Příspěvek od plk.Žitný »

pánové trochu se nám to s tím pexesem vleče... já mám tiskárnu připravenou.. Chtěl jsem do pátku přinést už nějaké vzorky , ale nemám podklady...
Taktéž bych se pokusil udělat na vyšívecím stroji vlajku nebo chcete li zástavub s logem klubu, ale na to bych potřeboval logo s větším rozlišením.. Zkušební vzorky zaplatím sám a když se to bude líbit,dohodneme se kolik a za kolik si toho pořídíme pro klub, případně pro čestné členy pořídíme.....
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: upomínkové předměty

Příspěvek od plk.Žitný »

Ok. Tak si pojdme dát sraz,zajdeme do té tiskárny tam je to domluvené. Jen jsem chtěl vědět ,jestli to máte podklady pro to pexeso po kupě.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: upomínkové předměty

Příspěvek od Arnold Hackl »

Tohle by chtělo zakoupit na nějaký sraz. :mrgreen:
Panu předsedovi se to bude určitě hodit, až se zase bude procházet v uniformě parkem na zámku Líšno. :mrgreen:
Bohužel Hackla nemají. :x
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: upomínkové předměty

Příspěvek od plk.Žitný »

To je super. Škoda že nemají Žitného nebo Hradce Je to fakt dost povedené..Už vím , co mi koupí dcera pod stromeček.. :D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Koštýř
kapitán
Příspěvky: 355
Registrován: ned 05. dub 2009 16:06:54
Bydliště: Hájecký hřbitov

Re: upomínkové předměty

Příspěvek od Koštýř »

pplk.Žitný píše:.. Škoda že nemají Žitného..
A co mám říkat já?.... :( Jinak povedené-můžou rozšířit kolekci třeba o starýho Brůnu (sekyra není součástí balení.. :mrgreen: ) nebo Heinricha (pro stylové žebrání cigaret na nádražích.. :D ) - Bezpečnostní agentury jistě sáhnou po dvojbalení "šikmookého a holohlavého" z Bella Vista (při větším odběru bedna pomerančů grátis 8-) ).
Maska Honzy je dokonalá, akorát kapku Fantomas.. :twisted: . Příčesky mají taky? Případně bych prosil i doplněk "vrabčí hnízdo" a nalepovací strniště pro verzi 2.0 ( R. Lipinsky... ;)) :lol:
Na hřbitově se stalo něco strašnýho...
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: upomínkové předměty

Příspěvek od Arnold Hackl »

Kolegové, ve svém osobním volnu jsem se po delší době pokusil odělat nějaký obal na náš seriál.
Zvolil jsem velikost na krabičky pro 8 DVD, takže by to opět (jako minule od kolegy) bylo na dvě krabičky.
Pořád mi ale (hlavně na té zadní straně) něco falíruje.
Tak pokud by měl někdo nějaký lepší nápad, co na zadní stranu, tak napište, jinak to nechám tak, jak to je.
Tady přikládám náhled.
Přílohy
Zeman_nahled.JPG
Zeman_nahled.JPG (32.38 KiB) Zobrazeno 6633 x
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: upomínkové předměty

Příspěvek od Honza Zeman »

Velka pochvala pro pana kolegu, je to moc pekny obal. Ocenuju aktivitu i snahu, protoze jiz dlouho nikdo nic aktivne nevytvoril. A navrhuju treba pro druhou pulku serialu udelat zelenou barvu obalu, jako to mame u soundtracku.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Odpovědět