Současná televizní tvorba

Máme rádi československou tvorbu, takže tady vše o tom
Odpovědět
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od Honza Zeman »

Jo presne tak, taky jsme vcera pri sledovani s Blankou chvili mysleli, ze zvoni nekomu mobil, ale ona to znelka Tricet pripadu v serialu, dobrej napad :D . Tezko rict proc to pouzil, jak jsme s Jirim Strachem tenkrat chvili diskutovali v MATU, tak si vzpomnel? No asi ne...
Jinak trilogie se mi libila, posledni dil byl ale asi nejslabsim z ni, mozna kvuli tomu trochu amaterskemu vyhaneni Satana.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od malej Míra »

prof. Braun píše:...První dva díly mi utekly, tak jsem se kouknul aspon na poslední...Jinak co se závěrečného dílu týká, zpočátku mi to připadalo strašidelný, ale od tý doby, co tam začal Trojan pobíhat s křížem, se to zvrtlo v nechtěnou frašku...
...pane kolego, dívat se na takhle napínavý příběh až v podstatě od konce, tomu říkám zvrhlost. :mrgreen: Ale některé scény z posldního dílu mi také přišly trochu přitažené za vlasy. :D
Hombre píše:...Tezko rict proc to pouzil, jak jsme s Jirim Strachem tenkrat chvili diskutovali v MATU, tak si vzpomnel? No asi ne...
Jinak trilogie se mi libila, posledni dil byl ale asi nejslabsim z ni, mozna kvuli tomu trochu amaterskemu vyhaneni Satana.
...na druhou stranu proč ne? ;) :D S hodnocením plně souhlasím. Skvělé dílko, jen některé věci z posledního dílu si mohli odpustit. ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
quellen
strážmistr
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 29. kvě 2008 18:21:14
Bydliště: Chile
Kontaktovat uživatele:

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od quellen »

O 30PMZ jsem v souvislosti s Ďáblovou lstí četl už tady. Včera mě to ale taky překvapilo - příjemně. Je dobře, že má dnešní policie takový vzor!
Nikam nepojedeš, ztvrdneš tady.
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od Arnold Hackl »

malej Míra píše:...pane kolego, dívat se na takhle napínavý příběh až v podstatě od konce, tomu říkám zvrhlost. :mrgreen: ...
Když Ty sem pane kolego dáš upozornění na tohle dílko až před posledním dílem, tak se nemůžeš divit. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ostatně o mně je už dostatečně známo, že se dívám hlavně na programy CS Film, Nostalgii, Filmbox a JOJ Plus, takže o ostatních nemám moc přehled. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od malej Míra »

Arnold Hackl píše:...Když Ty sem pane kolego dáš upozornění na tohle dílko až před posledním dílem, tak se nemůžeš divit. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ostatně o mně je už dostatečně známo, že se dívám hlavně na programy CS Film, Nostalgii, Filmbox a JOJ Plus, takže o ostatních nemám moc přehled. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
...To uznávám. Je to způsobeno tím, že skoro nic nemůžu sledovat v době vysílání, takže všechno vidím "s mezipřistáním" na HD mého DVD rekordéru. Někdy dokonce zpětně za několik týdnů i více dílů najednou. Proto můžu některé pořady vyzdvihnout až takhle pozdě. :roll: :mrgreen:
Na druhou stranu mi tahle diskuze připomněla naši debatu onehdy na téma "Krimnálka Anděl", kdy jsi po shlédnutí dvaceti minut z jednoho dílu vynášel soudy, za což jsem Tě tu musel veřejně pokárat... :mrgreen: Ale co bylo, bylo. Budu se snažit na zajímavé věci upozorňovat v mezích svých možností co nejdříve. ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
prof. Braun
kapitán
Příspěvky: 357
Registrován: úte 13. led 2009 19:19:30

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od prof. Braun »

Nevím jak vy, ale já mám rád krimiseriály s uzavřenými epizodami. A proto taky miluju Majora Zemana! Což mi připomíná, že jsem byl v dětství naštvanej, když Rukojmí v Bella Vista skončilo v nejlepším.
Jenomže my nejsme jen tak někdo!
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od Dobesch »

Dablova lest byla skvela --tad rekl bych az na poslednich ctvrt hodiny --- mnohem radsi bych byl kdyby tam to nadprirozeno ve finale nebylo --proste kdyby se hlavni zakernak snazil a ono nic :-)
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od malej Míra »

Dobesch píše:...mnohem radsi bych byl kdyby tam to nadprirozeno ve finale nebylo --proste kdyby se hlavni zakernak snazil a ono nic :-)
Přesně tak. Ikdyž se dívám na příběh obestřený záhadou, musím mít pocit, že je to uvěřitelné. Rád se nechám od tvůrců tak trochu vodit za nos... :? :lol: Ale jak já říkám: vodit za nos ano, ale mlátit o zem ne!!! :mrgreen:
V tomhle případě si mohli odpustit to blbnutí s tím křížem a hlavně tu scénu před kostelem s těmi svítícími hlavami. Ale až na tyhle excesy jinak super... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od Arnold Hackl »

Taky bych měl jeden postřeh.
Pokud jsem správně pochopil, tak kříž ukradli v Praze a brána nebes je u Tišnova.
Jeli byste s kradeným policejním autem těch zhruba 200 km? :?
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od Honza Zeman »

Cert vem tu akci pred kostelem, ta proste nejak vzniknout musela, ale u ceho mi skripou zuby a zaroven se smeju je scena, jak Ferincak hackuje web firmy Safeclick a hleda navod na otevreni trezoru :D . Jeho hlaska "jsem dobrej" je k smichu. Jako parodii to beru, ale jestli tohle reziser myslel vazne, tak to zustava rozum stat :o :shock: A konec s odnesenim rakve do pohrebaku se znackou Satana, tam taky nemuselo byt takhle jako pest na oko. Stacilo delsi zaber na odvoz rakve a nam chytrejsim by to doslo. Jakoby to reziser Strach ten konec proste nevychytal, nebo to chtel cele odlehcit? Ale proc, kdyz to melo tak slibny rozjezd a pokracovani? Tezko rict, az ho zase nekde potkame, zeptame se 8-)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od Dobesch »

Jo to hackovani webu --pokud by ho hacknul takhle rychle tak je FAKT dobrej :-). Jak pise Hombre -- proste ten konec byl nejakej uspechanej(no nemeli moc casu ve filmu) a takovej divne poslepovanej. Noa ten pohrebak uz vubec NO COMMENT.
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
quellen
strážmistr
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 29. kvě 2008 18:21:14
Bydliště: Chile
Kontaktovat uživatele:

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od quellen »

Tak mě napadlo v souvislosti s Ďáblovou lstí: vzpomenete si ještě na jiný film/seriál, kde by se takhle přímo vyskytoval odkaz na 30PMZ?
Sám si nic podobného nevybavím, ale já jsem hlava děravá...
Nikam nepojedeš, ztvrdneš tady.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od malej Míra »

quellen píše:...vzpomenete si ještě na jiný film/seriál, kde by se takhle přímo vyskytoval odkaz na 30PMZ?...
Ale jasně že jo!!! V jednom díle "Tajemství proutěného košíku" za zvuků závěrečné znělky 30PMZ vstává Kemr a Havelková od televize se slovy: "...hezký to bylo." Už jsme to tu někde probírali. :mrgreen:
Mám to na DVD, při některém příštím srazu to můžu dát k dobru... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
quellen
strážmistr
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 29. kvě 2008 18:21:14
Bydliště: Chile
Kontaktovat uživatele:

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od quellen »

A která epizoda v Proutěným košíku běžela? V seriálu pro děti bych čekal něco odlehčenějšího - takže třeba Kvadratura ženy? :P
Nikam nepojedeš, ztvrdneš tady.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Současná televizní tvorba

Příspěvek od malej Míra »

quellen píše:A která epizoda v Proutěným košíku běžela? V seriálu pro děti bych čekal něco odlehčenějšího - takže třeba Kvadratura ženy? :P
To z toho nebylo patrné, neb záběr byl zpoza televizního přijímače a Kemr nebo Havelková k němu přistoupil(a) a s uvedenou větou přístroj vypínal(a). :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Odpovědět