Běžné srazy

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jiřina Drahotová
strážmistr
Příspěvky: 49
Registrován: sob 09. kvě 2009 22:46:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Jiřina Drahotová »

huba.buba píše: Tohle datum jsme špekulovali v souvislosti výskytu Jiřiny Drahotové v ČR.
Pěkně jsi to nazval :D
... já sice moc zkušeností nemám, ale to vám řeknu, chlapi jsou chudáci...
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Běžné srazy

Příspěvek od huba.buba »

Na pátek 28.8.2009 jsem si dovolil vyhlásit další běžný sraz v Krakovské, pojatý jako ukončení léta.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Běžné srazy

Příspěvek od plk.Žitný »

Pokusím se dorazit...Je plánován nějaký na besedu host? Myslím někdo z našich předních umělců? /Tím ovšem nemyslím Krakena.. :lol: :lol: Neuražte se kolego../Mám teď v síti jednoho produkčního.. Řekl mi doslova. řekni si jméno dostaneš telefonní číslo.. Tak koho pánové...??

Tak koho oslovíme...? Pak ho předhodíme panu předsedovi, aby citlivou formou zapůsobil...
Sice mi jeden můj známý/ nyní už důchodce z ministerstva kultury/ poradil:
Já bych si ho předvolal ráno na osmou a řek bych mu to tak trochu po dělnicku...Podívej nechodíš na besedy s pracujícími nemůžeš hrát hlavní role... a na film zapomeň uplně...A byl by v té vaší Krakovské hned... Ale já cítím že by se tam zcela neuvolnil k družné debatě ....
.Tak to přemlouvání raději necháme nějaké citlivé duši.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Eman Zahradník »

Mám na zkušené členy a účastníky srazů a putování po místech natáčení takovou prosbu... :D ,ač jsou vždy vyjmenovaní účastníci srazů a setkání,nebyla by možnost je někdy vždy pod příslušnou fotografií jak bych to.... :roll: -pojmenovat,myslím tím napsat jejich nicky..? ;) Sice to bývají většinou stejná jména,např.-Huba buba,Blanka atd...,ale jako přeci jen novější člen je neznám pod fotografiemi.. :) jestli by tedy byla nějaká možnost... :) Rád bych to(a možná i jiní..)uvítal.. 8-) Viz třeba,když jsem prohlížel poslední fota(K.Vary),tak jsem již zhruba si o předzdívkách udělal představu.. :) Prozatím předem děkuji za ochotu a zdravím...
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Honza Zeman »

No jedinou smysluplnou moznost jak nas odhalit vidim v tom, ze dorazis nekdy nekam na sraz, tam se vetsinou ukazeme v tom pravem svetle slova smyslu :) a odhalime i sve.... prezdivky :shock: :lol: :lol:
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Jiřina Drahotová
strážmistr
Příspěvky: 49
Registrován: sob 09. kvě 2009 22:46:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Jiřina Drahotová »

Souhlasím s předsedou - stačil mi jeden sraz a už v těch lidech na fotkách mám trošku přehled :) i když samozřejmě pořád mám co dohánět :D
... já sice moc zkušeností nemám, ale to vám řeknu, chlapi jsou chudáci...
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Eman Zahradník »

Nu dobrá...,kdyby mi to někdy vyšlo,rád se zúčastním... ;) a poznám ostatní! 8-)
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Dobesch »

No hlavne nechod na srazy jako ja :oops: to si vzdy tvare spojis s jmenama a do priste to zapomenes --i kdyz nekteri jsou nezapomenutelni - Hombre, Pan Černy, Huba.Buba. Dr. Salaba, 6429 (nebo jakej je ten Pin), Blanka samozrejme ....jen si nejak nemuzu vybavit Krakena :lol:
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
kraken
poručík
Příspěvky: 142
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:25:11
Bydliště: Praha 8

Re: Běžné srazy

Příspěvek od kraken »

Když jsi mě nemůžeš vybavit tak si pusť Českou sodu jmenovitě Alles gute tuším 7.díl aten zlej bavorák co tam umírá jsem já.
Uživatelský avatar
Olga Halámková
strážmistr
Příspěvky: 70
Registrován: úte 02. čer 2009 16:12:55
Bydliště: Discoclub VŠCHT

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Olga Halámková »

huba.buba píše:Na pátek 28.8.2009 jsem si dovolil vyhlásit další běžný sraz v Krakovské, pojatý jako ukončení léta.

Jestli se nic mimořádného nepřihodí, dorazím. A těším se na setkání třeba i s kolegy, které ještě neznám. :P
Tady, tady si odpočine... dejchá... Prospí se a probere se z toho...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Honza Zeman »

V patek na sraz dorazim, ale bez Blanky, ta bude na fare, takze nemuze :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Blanka »

Předseda už mě v podstatě omluvil.... sice se mu to moc nelíbí ale slíbila jsem panu faráři nějaký to poklízení :mrgreen: ...Přátelé uvidíme se na další akci.....
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Běžné srazy

Příspěvek od malej Míra »

Tento pátek mám už jinou dlouhodobě plánovanou kulturní akci. :cry: Takže příště... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Eman Zahradník »

Blanka píše:Předseda už mě v podstatě omluvil.... sice se mu to moc nelíbí ale slíbila jsem panu faráři nějaký to poklízení :mrgreen: ...Přátelé uvidíme se na další akci.....
Trošku mimo téma ale.... :D ,teprve te´dka jsem vyluštil váš obrázek p.Blanko(avatar)v profilu.To jste vy a držíte,nebo vlastně míříte.. :roll: :mrgreen: ,te´d nevím,ale p.předsedovi na krk?Neznám vlastně dotyčného z důvodu prozatimní neúčasti na nějakém srazu,či výletu..... :shock: :P Já myslel (doopravdy),že je to z nějaké detektivky,či něco takového....
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Blanka »

Bingo pane Emane... Ono je to tam bohužel špatně vidět ale mířím přímo na hlavu p. předsedovi....Trošku jsme se škádlili :mrgreen:, to víte... Mimochodem tu bouchačku dostal ode mne jako dárek :o :P :lol:
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
Odpovědět