Výroční schůze fanklubu 2009

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od huba.buba »

Přátelé , kamarádi - naše výroční zasedání se chystá na sobotu 14.11.2009 po celý den a noc v osvědčené vinárně ,Na koupališti, v Libčicích n/Vlt.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od Honza Zeman »

Kdyz prace, zdravi, Blanka dovoli, tak urcite prijedu (prijedeme) :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od plk.Žitný »

Jedno místo Prosím pro mne..
Když paní Plukovníková a paní Hejná /tak říkám interně tchýni -ona se totiž tak skutečně jmenuje :lol: :lol: / dovolí též se dostavím.
Kdo bude těmi exkluzivními hostmi??? Ať se mám nač těšit..
Tchýně občas přijede a já se jí vždy zeptám jako Honza : Jak dlouho jsme se vlastně neviděli paní Hejná???
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od huba.buba »

Hosti jsou většinou tajní do poslední chvíle. Ale myslím , že jedno jméno bych tu již pronést mohl. Jirka Hradec. 8-)
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od malej Míra »

pplk.Žitný píše:...Jak dlouho jsme se vlastně neviděli paní Hejná???
...a víte že mi ani kolikrát zaplať pámbu neřekli... A kolik tenkrát dělalo to manko? 40 tis. Prokázaných.... ;) :D
Jinak do Libčic se hlásím také, už to má pevné místo v mém kalendáři, ale bez noclehu... ;) :D Díky.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od Blanka »

Zatím to vypadá, že v den této taškařice budu pracovně vytížena...nicméně se budu snažit dorazit alespoň večer :) nemůžu tam přece nechat předsedu bez dozoru.. :mrgreen: (tedy jestli bude znovuzvolen :o :D )
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od Bába kořenářka »

Hm, a já zase nemůžu :cry: :cry: :cry:! Kopnout do toho... Ale možná kdybych do toho kopla krumpáčem, divadlo by spadlo a mohla bych přijet ;)! Ach jo... ;(!
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
Olga Halámková
strážmistr
Příspěvky: 70
Registrován: úte 02. čer 2009 16:12:55
Bydliště: Discoclub VŠCHT

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od Olga Halámková »

Tak to já naopak můžu a už mám toto významné datum zaneseno ve svém deníčku :P Nepřihodí-li se tedy nějaká z těch věcí, jaké se občas "přiházívají" , pak se neskutečně ráda dostavím. Nocleh potřebovat nebudu.
Tady, tady si odpočine... dejchá... Prospí se a probere se z toho...
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od plk.Žitný »

Blanka píše:Zatím to vypadá, že v den této taškařice budu pracovně vytížena...nicméně se budu snažit dorazit alespoň večer :) nemůžu tam přece nechat předsedu bez dozoru.. :mrgreen: (tedy jestli bude znovuzvolen :o :D )
Tedy nechci se Vám míchat do Vašich rodinných záležitostí, paní předsedová, ale nepřehánějte to s tím dozorem.
Pan předseda je mravně pevný /jak by řekl plukovník Kalina ve Štvanci...charakter-křemen/.Vždy na všech akcích se choval
ve vaší nepřítomnosti slušně až odměřeně. Krom toho předpokládám, že z této akce bude velká spousta obrazové dokumentace,ve které Vaše bystré oko případné poklesky jistě odhalí /a doma pak vaše ctěná ruka následně ztrestá/. :lol: :lol:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od Blanka »

Tak se nemíchejte a radši se vyjádřete zda se zůčastníte oficiální volby předsednictva fanklubu či nikoli..... :lol: :D Minulý rok to byla docela povedená akce. :) O předsedově ,,pevnosti" já nepochybuji, takže se nebojte, s tim dozorem to nebude tak horký... Tento rok se dostavím asi až večer po práci takže to můžete brát jako bonus... :P
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
Uživatelský avatar
6529
strážmistr
Příspěvky: 68
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:04:11
Bydliště: Praha

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od 6529 »

Také potvrzuji účast v Libčicích (+D.).
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od Honza Zeman »

Pratele, po obtelefonovani hercu z me telefonicke databaze muze do Libcic prijet zatim pouze pan Jelinek. Domluveni jsme jeste na potvrzeni, nicmene ma cas a rad nas uvidi. Dalsi esa v podobe pani Obermaierove a Brzobohateho dorazit nemohou z duvodu pracovni vytizenosti. Se serialovou Blankou si jeste pro jistotu behem nasledujicich 14 dni budeme volat, jestli nahodou v "Ulici" nebude pauza, pan Brzobohaty do konce roku nestiha, chysta se totiz novy serial a jeste hraje ve svem divadle, stejne tak v terminu nasi schuze. Mam to zkusit v lednu :) . Panu Olivovi jsem se zatim nedovolal.
Nicmene to vypada, ze tesne pred schuzi vyjde dlouho chtene opetovne setkani s hlavnim hrdinou serialu, panem Vladimirem Brabcem. O tom v prislusnem tematu....
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak prece jen jeste jedna dobra zprava, podarilo se mi realizovat napad pozvat k panu Jelinkovi kaskadera Jaroslava Tomsu :!: Souhlasil s ucasti na nasi akci a pocita s nami. Myslim, ze je to skvela moznost proniknout do pozadi nataceni serialu a kaskaderskych scen, ktere vzpominal i prave pan Jelinek! A bohata filmografie pana Tomsy slibuje mnoho dalsich informaci, treba nam objasni i nejake vsetecne dotazy na filmarske podvody apod. ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od Anglie »

Jinak já chybět nebudu a hvězda VKV mi na reportážním srazu tvrdila, že taky dorazí.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Výroční schůze fanklubu 2009

Příspěvek od knihomol »

Měl jsem před časem možnost číst memoáry Jaroslava Tomsy Život kaskadéra a je opravdu se nač těšit !
Odpovědět