Co říkáte na nový web?

Obecně o webu, rady, tipy, pomoc apod.
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Co říkáte na nový web?

Příspěvek od Anglie »

Martin Kabát píše:Zdravím. Bylo by možné si od někoho z vás vypůjčit na placce staré fórum? Prostudoval bych a za krátkou dobu bych řádně navrátil... :?:
Pokud vím, tak má (či aspoň měl) zálohu pan Černý. Tak ho pomocí vzkazníku kontaktuj.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Co říkáte na nový web?

Příspěvek od Honza Zeman »

Pravdu dite pane kolego. Martine Kabate jsi pro nas zatim anonymnim navstevnikem fora, takze i kdyz stare forum neni buhvi co, tak ve forme zalohy na disku bych jeho sireni take nedoporucoval. Spis jestli by technicky slo nekde zprovoznit pouze jeho prohlizeni?
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Co říkáte na nový web?

Příspěvek od huba.buba »

Pokud mě paměť neklame, tak Martin Kabát nám není až tak neznámý. Tuším , že jsme se setkali na pohřbu pana režiséra.
Ale s pány kolegy jednoznačně souhlasím. Jsou určitá těsta , která se doma upečou a taky se doma sní.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Martin Kabát
strážmistr
Příspěvky: 77
Registrován: sob 20. pro 2008 21:37:02

Re: Co říkáte na nový web?

Příspěvek od Martin Kabát »

Tak to je bohužel omyl. Na tom pohřbu jsem nebyl a ani nikde jinde jsme se určitě neviděli. A moje uživatelské jméno Martin Kabát samozřejmě s mým pravým nemá nic společného, je pouze převzato z jisté pohádky... :mrgreen: :D

"Jako bych si já to svoje musel vymyslet, aby se hodilo k vašemu pravýmu..." :lol: 8-)
"Doba střelců minula..."
"...teď je potřeba dostávat se jim pod kůži jinak. Ideologickým útokem! Pozvolna rozkládat jejich systém zevnitř, tvářit se loajálně, nestrašit..."
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Co říkáte na nový web?

Příspěvek od huba.buba »

Martin Kabát píše:Tak to je bohužel omyl.)
Tak to sorry. Jeden z fanoušků seriálu se tak skutečně jmenuje. Myslel jsem , že jsi to ty.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
kapitán Hejduk
strážmistr
Příspěvky: 55
Registrován: pon 02. čer 2008 9:55:23
Bydliště: Hradec K.

Re: Co říkáte na nový web?

Příspěvek od kapitán Hejduk »

pan Černý píše:
Hombre píše:...zprovoznit pouze jeho prohlizeni?
...staré fórum má cca 2,5 giga...
Tak já jsem udiven těmi gigabajty, sám bych to odhadoval na desítky MB a to i s phpBB. Těžko soudit, zda by to šlo alespoň pro prohlížení zprovoznit, ať už v phpbb nebo mimo něj. S phpBB žel nemám zkušenosti (vyjma zasílání příspěvků sem ;) ).

V době krise FKMZ jsem si pár stránek stáhl. Nyní jsem si jednu zkusil upravit (LINKy na css) a je to koukatelné i bez phpBB (UKÁZKA). Ale říkám, nevím, v jaké formě phpbb ukládá příspěvky a zda by to šlo všechno nějak rychle upravit ku zveřejnění.
Kompjůtry nikdy nelžou, s tím se smiřte, soudruhu !
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Co říkáte na nový web?

Příspěvek od huba.buba »

kapitán Hejduk píše:V době krise FKMZ jsem si pár stránek stáhl. Nyní jsem si jednu zkusil upravit (LINKy na css) a je to koukatelné i bez phpBB
Právě, pár stránek ...ale stránek na starém foru jsou stovky a tisíce , kdo to má dělat ?? :shock: Mrzí nás , že nedošlo k realizaci původní dohody s exsprávcem fanklubu (majorzeman.cz) , slíbil nám kompletní předání včetně hesel, pak by vše frčelo. Bohužel - nestalo se.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
MK604
strážmistr
Příspěvky: 23
Registrován: sob 07. bře 2009 16:22:18
Bydliště: 5437 Connecticut Avenue, NW; Washington DC, 20015

Re: Co říkáte na nový web?

Příspěvek od MK604 »

Web se mi libi velice. Stary jsem nemel moznost navstivit. Musim se priznat, ze sem k vam zabrousim velice casto. Hlavne se mi libi diskuzni forum, na kterem se dozvim hodne dodatecnych informaci o serialu a o jinych zajimavostech.
Uživatelský avatar
JiVi
strážmistr
Příspěvky: 38
Registrován: čtv 21. led 2010 20:25:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Co říkáte na nový web?

Příspěvek od JiVi »

pokud se dostanu na forum, chybi tu odkaz na hlavni stranku majorzeman.eu. banner nahore odkazuje na root fora. chybi to nebo se spatne divam a odkaz pro navrat je nekde jinde?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Co říkáte na nový web?

Příspěvek od Honza Zeman »

Je to tak, tohle chceme po hlavním adminovi zprovoznit již dlouho. Snad k tomu někdy dojde.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Bína
kapitán
Příspěvky: 381
Registrován: stř 10. zář 2008 16:03:38
Bydliště: asi někde v Holešovicích

Re: Co říkáte na nový web?

Příspěvek od Bína »

Dvakrát nebo třikrát se mě minulý týden stalo že jsem se nemohl dostat na diskuzní forum a na hlavní stranu :( Je problém jen u mě nebo tu řádí nějaký narušitel ? :)
Bína,prosím pěkně.Já jsem Standův kamarád.Bude nám po něm oběma smutno.Viďte!
pplk Žitný
poručík
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 29. kvě 2008 14:22:08

Re: Co říkáte na nový web?

Příspěvek od pplk Žitný »

Po celý víkend byly oba weby (jak hlavní stránky, tak diskusní fórum) out! Důvody bohužel neznám.
Kdo ví, jak by to se mnou dopadlo, kdyby nebyli přišli...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Co říkáte na nový web?

Příspěvek od Honza Zeman »

To neznam ani ja, kazdopadne diky nejspis hlavnimu adminovi za napravu. Vypadalo to na zavaznou udalost.... Nicmene web jeste neni uplne v poradku, po kliknuti na jednotlive sekce se neukaze grafika, snad tedy bude brzy vse uplne funkcni.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Co říkáte na nový web?

Příspěvek od Doktor Vesely »

Web je udělaný velmi dobře až na jednu výtku. Z diskusního fóra se nejde zpátky dostat na stránky http://www.majorzeman.eu. Ani po kliknutí na levý horní obrázek s Honzou Zemanem.
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Co říkáte na nový web?

Příspěvek od nalim159 »

Ano, proklik na návrat z fóra na hlavní stránku by byl dobrý...
Ale, čože...? Na návštěve?!
Odpovědět