zajímavé zahraniční DVD

Co se nikam nevešlo, ale nejsou to nesmysly
Odpovědět
Uživatelský avatar
heerec123
poručík
Příspěvky: 128
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:59:12
Bydliště: periferka Prahy

Re: zajímavé zahraniční DVD

Příspěvek od heerec123 »

Tak já předpokládám, že pan Dobeš měl spíš na mysli, že to posílali z Plzně do Prahy po trase. Jiná věc ale je, že nějak nechápu, proč by někdo něco takovýho dělal.
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: zajímavé zahraniční DVD

Příspěvek od knihomol »

Ani po trase to neposílali, to můžu garantovat, přeci jen plzeňská televizní média trochu znám:-)
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: zajímavé zahraniční DVD

Příspěvek od malej Míra »

Olga Halámková píše:...Mimochodem, na webových stránkách Řitka video jsem zjistila, že v průběhu října mají vydat film Neuvěřitelná dobrodružství Italů v Rusku...
Takže kdo ještě nekoupil a koupit chce, může tento pátek do trafiky. Italové v Rusku budou k mání za 45 Kč. ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: zajímavé zahraniční DVD

Příspěvek od Anglie »

Supr. Koupím.

A teď uzavřu kruh, pač v prvním příspěvku je zmíněn seriál "Jistě, pane ministře". Nuže, konečně jsme se dočkali a pokračování "Jistě, pane premiére" "porodí" trafiky a stánky 14. prosince, přičemž mladší sourozenec bude ztrácet pouze týden. Za příbalovou cenu 49 Kč. Hurá! :!:
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: zajímavé zahraniční DVD

Příspěvek od Arnold Hackl »

Nedávno tady byla debata o Profesinálech na DVD.
Tak chci upozornit, že od včerejška Česká televize začala tento seriál vysílat.
Měla by odvysílat všech 57 dílů.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: zajímavé zahraniční DVD

Příspěvek od Dobesch »

U profesionalu -- nesledoval sem bude zajimavy sledovat jak budou dabovany ..zda tech cca 20 dilu bude mit puvodni dabing a zbytek ten tusim Novackej (kde je Body - Oliva - najednou mluvi Doyla)
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: zajímavé zahraniční DVD

Příspěvek od Salaba »

Dobesch píše:... jak budou dabovany ..zda tech cca 20 dilu bude mit puvodni dabing a zbytek ten tusim Novackej (kde je Body - Oliva - najednou mluvi Doyla)
Pane kolego nechci se mýlit ale možná v tom máte trochu zmatek - Bodie byl vždy dabován Petrem Olivou, to u Doyla nastala změna - původní díly daboval Alois "Schimanski" Švehlík - výborně, "novácké" porevoluční Profíky pak Karel Heřmánek - taky docela dobře...ale už to nemělo onu úžasnou atmosféru 80-tých let, kdy se na nový díl Profíků v televizi čekalo jako na novou Růžovku, Ulici, VKVčka, Comeback a Sjuprstar dohromady :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: zajímavé zahraniční DVD

Příspěvek od Dobesch »

No priznam se ze sem Novu az zas tak moc nesledoval ..ale po revoluci sem skutecne videl nejake dily, kde Oliva mluvil Doyla a byl sem z toho krajne zmatenej --- proste sem furt cekal, ze mluvi ten druhej ..mozna sem to nejak priradil Nove a byl to pocin nejake jine instituce. Jinak se taky priznam jak sem pred revoluci cekal na kazdy dil...a nikdy mi neprislo, ze jich CST koupilo relativne malo (cca 1/3) a sly "furt Dokola" -- ale s tema rozestupama (ono to snad nikdy neslo jako klasickej serial jako v patek 20:00 Profesionalo 1 dil --- ale vetsinou se to maskovalo pod nazvem dilu a nekde dole bylo ze je to epizoda z Profesionalu) mi to vzdycky prislo desne akcni
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
geza
poručík
Příspěvky: 213
Registrován: pát 30. kvě 2008 6:42:09

Re: zajímavé zahraniční DVD

Příspěvek od geza »

Tak jsem zakoupil Neuvěřitelná dobrodružství Italů v Rusku. Film jsem neznal ale je vynikající! Na rok výroby - 1973 - je například automobilová honička žiguli versus moskvič excelentní!!! Bohužel je u toho neskutečně špatný novodobý dabing...
Mluv za nás, Honzo! ....... Tak řekni, jak to tenkrát bylo!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: zajímavé zahraniční DVD

Příspěvek od malej Míra »

Dobesch píše:No priznam se ze sem Novu az zas tak moc nesledoval ..ale po revoluci sem skutecne videl nejake dily, kde Oliva mluvil Doyla a byl sem z toho krajne zmatenej --- proste sem furt cekal, ze mluvi ten druhej ..mozna sem to nejak priradil Nove a byl to pocin nejake jine instituce...
Pane kolego, přesně jak píše kolega Salaba, máte to nějaké popletené. Oliva nikdy Doyla nemluvil. Ani na ČST ani na Nově. Nyní ČT vysílá převzatý dabing, který v roce 99 pro CET21 vyrobila jánevímkdo, tedy s Karlem Heřmánkem místo Aloise Švehlíka. To je celá ta záhada. Uvidíme, jestli se přeci jen u před revolucí vysílaných dílů odhodlají vytasit s archivním dabingem. Spíš si myslím, že ne. Možná je to i otázka technologie záznamu a médií, na kterých jsou ty staré verze uložené. Vážně nevím... ;)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
kraken
poručík
Příspěvky: 142
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:25:11
Bydliště: Praha 8

Re: zajímavé zahraniční DVD

Příspěvek od kraken »

Profesionálové běží také na JOJ plus a to s původním dabingem.
strejda.ohon
strážmistr
Příspěvky: 97
Registrován: čtv 26. čer 2008 15:55:50
Bydliště: za vodou

Re: zajímavé zahraniční DVD

Příspěvek od strejda.ohon »

Cowley: Adamíra, Brousek
Doyle: Štěpánek, Švehlík, Heřmánek
Bodie: Oliva
Martin Štěpánek stačil nadabovat pouze jeden díl, po emigraci bylo jeho jméno z titulků vystřiženo.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: zajímavé zahraniční DVD

Příspěvek od malej Míra »

Včera odvysílala ČT2 film Africká královna. Je to takový dobrodružný slaďák, ale i legrace. Velikým pozitivem je původní dabing - Vl. Brabec, J. Adamová, Č. Řanda atd. Jak je vidět, tento film je k mání i na DVD. ;) :D
Naposledy upravil(a) malej Míra dne stř 03. úno 2010 12:25:58, celkem upraveno 1 x.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: zajímavé zahraniční DVD

Příspěvek od Arnold Hackl »

Od ledna začali vydávat Bonda za celkem příznivých 77 Kč, dokonce v plastových krabičkách.
Více tady.
Pokud někdo stejně jako já několik dílů prošvihl, tak se dají sehnat tady.
Dokonce mají víc odběrných míst, takže i my z venkova si to můžeme osobně vyzvednout bez poštovného. :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
JiVi
strážmistr
Příspěvky: 38
Registrován: čtv 21. led 2010 20:25:30
Kontaktovat uživatele:

Re: zajímavé zahraniční DVD

Příspěvek od JiVi »

ja jsem si vsiml, ze na torrentech se zacal objevovat Bond v HD (720) kvalite. Takze musi vychazet jeste nekde jinde, pokud teda nejakej srandista nedela z DVD HD ripy :lol:
Odpovědět