Beseda s herci

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Lída »

No nemůžu tomu uvěřit, to jako samotného pana Němce???To by byl opravdu zážitek :shock: ;) :D Je zde skutečně vidět, že plukovníkovy kontakty jsou opravdu záviděníhodné :o :D
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Willy Kleiber »

plk.Žitný píše:...Mám se přihlásit po 25.11 ..
Hm,tak to by byla docela bomba :shock: Jedině ho podle mě zkusit nalákat na p. Brabce nebo Jelínka...
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od plk.Žitný »

[
Hm,tak to by byla docela bomba :shock: Jedině ho podle mě zkusit nalákat na p. Brabce nebo Jelínka...[/quote]

Napřed jdeme létat a po cestě ho snad přesvědčím...

To víš Willi to by byl největší plukovníkův úlovek,který byl se zapsal do dějin fan clubu...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci -p. Brabec

Příspěvek od plk.Žitný »

Včera jsem mluvil s p.Brabcem - byl lehce rozmrzelý neb se vrátil do ucha zánět, tak ho to pobolívá a navíc mu vykradli jeho auto, kde jsi nechal krom jiného doklady .... :x Dal jsem mu tip,aby se poptal v galerce třeba Ferdy Vosátky... :D
Takže musí absolvovat obvyklý kolotoč po úřadech :oops: Uklidnil jsem ho, že by musel být ten pachatel šílený,kdyby se chtěl prokazovat kradenými doklady majora Zemana... :lol: Tak že jsem můj dotaz ohledně účasti na výročním srazu takticky odložil o pár dnů, až bude mistr více v klidu a pohodě. Doufám že to klub pochopí..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Lída »

To je tedy patálie :cry: . KDO mu je mohl odcizit a KAM s nimi odešel...Pánbíček s ním!!!
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od plk.Žitný »

Dnes jsem mluvil s p. Jelínkem a Brabcem.. Neřekli ano ani ne.. Jen ještě ani jeden neví zatím neví...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci Vlastička /Květa Fialová/

Příspěvek od plk.Žitný »

Pánové a dámy...
Kdo se mnou nešel na dříve avizovaný večer s Vlastičkou -Annou Horákovou... ať lituje..

Kdo si myslel,že beseda s p.Květou Fialovou v domově důchodců bude nějaký nudný zážitek ... se hluboce mýlil...

Vlastička ve svém požehnaném věku srší energií /pozitivní/ a a morbidními nápady a glosami , která opravdu nemají obdoby../ A že to říká klukovník...známý svými drsnými vtipy tak už to něco znamená.. :lol: :lol: Ve svých teoriích vysoce převyšují kolegu K.
Uznejte fakt,že radit ženským v domově důchodců jaký typ spodních kalhotek si mají vzít do rakve tak takový humor nesvedu ani já... /Všichni se smáli../ :lol: :lol:
Více až na některém srazu ... Přikládám jen ilustrační foto...Vlastička si mě hezky,,podržela,, :lol: :lol: :lol:

V závěru mě před nastoupenou jednotkou / domovem důchodců / pochválila slovy:,, jste správnej heterák,, /má slabost pro gaye -několikrát se zmínila/
Ať jsem další měsíc bez večeře... -Tohle za to stálo...Dostat paní Květu k nám -máme zážitek na celý život
Přílohy
vlastičkalight.jpg
vlastičkalight.jpg (248.04 KiB) Zobrazeno 3641 x
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1144
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Hanele »

Kolega klukovník tento týden opravdu perlí! :lol:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od malej Míra »

Skvělá práce pane kolego, jen pokračujte v akviziční činnosti... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od plk.Žitný »

Stále mi leží v hlavě beseda s p. Fialovou , jak jsem to na dnešní schůzce nakousl..Paní Květa se mi zdála opravdu fajn a byla by s ní určitě legrace .. :D
Kdybychom jí nalákali do Sue Ryderu na seniory, pozvali k ní nějaké známe, osvědčené herce-přátele.. Tak by to mohla být prima besídka. Kdyby se mohlo zúčastnit i pár seniorů tak by nám mohli odpustit i za nájem sálu.. / A platilo se jen pohoštění/ Co říkáte?
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od malej Míra »

Nápad je to určitě dobrý, jen aby to ti senioři špatně nepochopili, nebyli příliš při chuti a nevyšlo nás tak nakonec obžerstvení dráž než ten nájem... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od plk.Žitný »

Občerstvení bude přirozeně na lístky.../budou vonět po lipovém květu/ a výdejem stravy bude pověřen m.Míra... :D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Bába kořenářka »

plk.Žitný píše:Občerstvení bude přirozeně na lístky.../budou vonět po lipovém květu/
No prima, tak my s bráchou vytiskneme ňáký do zásoby :D!
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od plk.Žitný »

Nějak to tu usnulo. Je vidět na co myslíte.. :lol: Míra má strach jen o jídlo.
Tak se Žitný znovu ptá zodpovědných míst, zda má spustit akci ,,Horáková,?
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Willy Kleiber »

plk.Žitný píše:... zda má spustit akci ,,Horáková,?
Sice nejsem úplně odpovědné místo, ale myslím, že není na co čekat! ;)
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Odpovědět