Po stopách Huberta Pilčíka

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Po stopách Huberta Pilčíka

Příspěvek od huba.buba »

Hlásím se tedy závazně - do pátku ještě zjistím,jak je na tom kamarádka.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Se mnou nepočítejte, já budu

Příspěvek od Anglie »

tou dobou obdivovat krásy Strogetu. A ano, nepochybuji o tom, že přijdu o neopakovatelné zážitky.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Po stopách Huberta Pilčíka

Příspěvek od knihomol »

Tak podle prozatímních zpráv - Huba, Hombre, malej Míra, tuším že i dr.Salaba (takže čtyři na ubytování, s Kateřinou z Laubringenu možná pět), k tomu sedm lidí z Kadaně (Jenda zrovna pojede kolem Plzně čundrem s partou, takže se zapojí jen přes den), k tomu já a LB - tedy pro pivovar, autobus a středověkou krčmu zatím 12 - 14 lidí. Hlašte se prosím rychle, protože nejen ubytování, ale i pivovar a středověkou krčmu je nutné domluvit včas - mají docela našlapáno a mohlo by se stát, že pokud se vás přihlásí několik na poslední chvíli, tak budou čekat před pivovarem nebo před krčmou, protože na ně nezbyde místo :roll:
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Po stopách Huberta Pilčíka

Příspěvek od L.B. »

Kolegové, dnes je poslední možnost se přihlásit k ubytování tak, abyste všichni spali v jednom baráku. Zatím tedy Hombre, Salaba, Huba.buba (+1 asi) a malej Míra. Zítra dopoledne nocleh závazně objednávám. Kdo se přihlásí po zítřejších 10,00 hod., tak zřejmě nebude spát na stejné koleji s ostatními. Je to 50 na 50, ale nocleh by se určitě ještě nějaký našel ... třeba na smetišti!!! :D
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Po stopách Huberta Pilčíka

Příspěvek od Arnold Hackl »

knihomol píše:Kakraholte, Willy a jiní, to nikdo do Plzně na sraz nejedete, že nereagujete na sekci Po stopách Huberta Pilčíka? Kolega LB marně vyzývá, abyste se přihlásili včas k ubytování. A co Dzarda? Pan Černý? 6529? Heeerec? A další a další... ??? Máte na ně někdo mobilní spojení, že bych jim poslal alespoň SMS s dotazem?
Kolego, nesmíš to vidět tak tragicky.
Pro mě se pořád nabízí několik variant :
- přespím načerno, jako Drahotová v Tatrách,
- najde se ještě volné místo na kolejích,
- přespím pod mostem,
- sednu do závodničky a pofrčím úzkou soutěskou zpátky do Berlína (ostatně na posledním srazu jsem si vyzkoušel, že i Kofola má něco do sebe).
Prostě udělám všechno pro to, abych mohl dorazit, ale dokud v Plzni nebudu, tak to není tutovka. Vždyť v Bílých linkách se může stát cokoliv, jednou tam dokonce zastřelili jednoho Poláka - šlechtice. :mrgreen:
Ostatně znám jednoho Plzeňáka, který přijel do Brna taky jen na otočku - bez noclehu. :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Po stopách Huberta Pilčíka

Příspěvek od knihomol »

Pane kolego LB, a co takhle preventivně na kolejích nahlásit o dvě tři místa víc? Nebo je to spojeno s nějakou nevrátnou zálohou?
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Po stopách Huberta Pilčíka

Příspěvek od L.B. »

Pane kolego Knihomole, zkusím nahlásit více míst a budu doufat, že se předem nic neplatí. Jsem totiž z lakomý rodiny :D
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Po stopách Huberta Pilčíka

Příspěvek od L.B. »

Arny Hackl píše:Ostatně znám jednoho Plzeňáka, který přijel do Brna taky jen na otočku - bez noclehu. :mrgreen:
Tak to se ani nedivím. Z dálnice-panelky- je totiž člověk tak rozklepanej, že nespí několik dní. Neboj, ubytování se vždycky nějaké najde, jen mám fakt strach, aby každý nespal na jiném konci Plzně.
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Po stopách Huberta Pilčíka

Příspěvek od huba.buba »

Chlapi, nedělajte ze seba křupany. Víc se v organizaci udělat nedalo. Kolegy z města piva za přípravu chválím známkou výborná. Každý at si sáhne do svědomí sám.
Já za sebe se už ted těším a věřím , že na zmíněný víkend budu ještě dlouho vzpomínat. Jo - a jedu sám!
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Po stopách Huberta Pilčíka

Příspěvek od Willy Kleiber »

Celou akci jaksi zpovzdálí sleduji a radši se neozývám, protože šanci na svou účast vidím tak na 5 %... Rodinu brát na takovou akci nemůžu a sám...zkrátka nezúčastním se.
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Po stopách Huberta Pilčíka

Příspěvek od L.B. »

Ubytování závazně objednáno pro 4 osoby. Domluvil jsem navíc jednu cimru (2 lůžka) pro strejčka příhodu, který ale musím nejpozději týden před akcí potvrdit nebo zrušit. Víc jsem z paní kolejné nevyrazil. Cena je 260/noc, parkovat se dá před kolejí. Od podniků, které hodláme navštívit je kolej v dosahu MHD.
Naposledy upravil(a) L.B. dne pát 01. srp 2008 11:50:08, celkem upraveno 1 x.
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Po stopách Huberta Pilčíka

Příspěvek od Honza Zeman »

Jak to tak vypada, tak na akci bude jen nase VIP smetanka, no uzijeme si to panove, co? :D :lol:
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Po stopách Huberta Pilčíka

Příspěvek od L.B. »

Ještě jedna technická. Pokud by nevyhovovalo odstavení aut před kolejí, tak mi dejte vědět. Našel bych nějaké bezpečnější místo k zaparkování. Tím nechci říct, že by se v Plzni kradlo. S tímhle buržoázním přežitkem jsme se již vyrovnali!
Naposledy upravil(a) L.B. dne pát 01. srp 2008 14:53:43, celkem upraveno 1 x.
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Po stopách Huberta Pilčíka

Příspěvek od knihomol »

Willy, pročpak bys nevzal rodinu? Jenda s Kadaně jede kolem vandrem i s dětmi a bere je na prohlídku podzemí pivovaru, pojedou s námi i celé odpoledne v historickém buse, povečeří v historické krčmě a pak se odpojí. Účast v průzkumném pobytu v hotelu Lola (U Neprašů) je nepovinná.
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Po stopách Huberta Pilčíka

Příspěvek od Willy Kleiber »

knihomol: Vomyslím to, a dám co nejdřív vědět, to víš že mě to láká moc! :D
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Odpovědět