Česká produkce všeobecně (filmy, DVD, TV)

Máme rádi československou tvorbu, takže tady vše o tom
Odpovědět
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Česká produkce všeobecně (filmy, DVD, TV)

Příspěvek od Arnold Hackl »

Kolegové, doporučuji se seznámit s nočním programem JOJ plus.
Teď tam dávají československé filmy, pokud někomu něco chybí ve sbírce, je to ideální možnost k nahrání.
Nahrává se z JOJ plus dobře, nevyskakuje tam do obrazu ani Honza Rosák ani Bubu s pistolkou. :mrgreen:
Jen mám strach, že se JOJ plus těchto filmů zbavuje, protože třeba Atentát si na sebe v jednu v noci nemůže vydělat.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Koštýř
kapitán
Příspěvky: 355
Registrován: ned 05. dub 2009 16:06:54
Bydliště: Hájecký hřbitov

Re: Česká produkce všeobecně (filmy, DVD, TV)

Příspěvek od Koštýř »

Arnold Hackl píše:JOJ plus..nevyskakuje tam do obrazu ani Honza Rosák ani Bubu..
Ano-JOJ plus sleduji už delší dobu - škoda jen pozdního času filmů. V osm tam neustále rvou Hrocha v Africe, Dva výtečníky..(nic proti těmto oddechovkám-ale všeho s mírou). A tuším loni dávali Jakuba Skláře - ale pouze v So/Ne nějak v 5:30 ráno.. :| , podobně Muže na radnici.
Viz Rosák, Bubu.. to je novodobý mor! :evil: I jako diváku mě to vadí, natož kdybych nahrával. Na Nově je to myslím taky-upoutávečky na suprstáry, za chvíli uvidíte.. apod. Včera koukám na Barrandově na Akci Bororo: moře reklam, a ve finále vložený proužek o změně programu-Hladoví žraloci, nebo co.. :roll:
Tak takhle NE soudruzi, tímhle si koukání/nahrávání rozvracet nenecháme! :mrgreen:
Na hřbitově se stalo něco strašnýho...
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Česká produkce všeobecně (filmy, DVD, TV)

Příspěvek od Hanele »

Nevím, jestli to patří do tohohle vlákna, ale viděl jste někdo už ty nové Lidice? :shock:
Já se na ně chystám a docela by mě zajímalo, co si o tomhle filmu myslí zdejší filmoví fajnšmekři... ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Česká produkce všeobecně (filmy, DVD, TV)

Příspěvek od Salaba »

Lidice jsou velké téma a věřím, že velkým tématem bude i nový film, také se na něj chystám. Asi to tedy tady bude na nové samostatné tématické vlákno... ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
děda Dejmek
kapitán
Příspěvky: 463
Registrován: pát 06. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Roztoky

Re: Česká produkce všeobecně (filmy, DVD, TV)

Příspěvek od děda Dejmek »

Docela zajímavý pitaválek, tentokráte z Brna. Tak nějak nepravidelně natáčen a vysílán v 80.tých letech, mně teda zcela v té době unikl, objevil jsem ho až teď.
Dle čsfd pětidílný, z našeho pohledu ale určitě zajímavý hereckým obsazením, pár známých se tam mihne, ale hlavně, v asi nejlepším díle, sám VB, tentokráte v úplně jiné roli a charakteru postavy, než na kterou jsme zvyklí... ;) Stopy zločinu: Pátek, čas motýlů
starej hastrman, pánové, Vltavou křtěnej a vodkojenej...
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Česká produkce všeobecně (filmy, DVD, TV)

Příspěvek od Elden »

Podle tohoto zdroje mají Stopy zločinu 8 dílů, bohužel ČT vysílala jen díly 1,2,7,8, kde byl Kosma (Bartoška). Podobné to bylo s Martinem Tomsou, kdy ČT dala v repríze jen 9 z 18 dílů :(
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Česká produkce všeobecně (filmy, DVD, TV)

Příspěvek od malej Míra »

prof. Braun píše:...film Pumpaři od Zlaté podkovy...
Minulý týden jsem narazil v trafice na DVD s tímto filmem (dosud pro mne neznámým) a velmi natěšen po zde uvedených recenzích jsem to právě skouknul. Asi tím, že bylo mé očekávání příliš veliké, za sebe můžu pravit - nic moc. Snad jen ty Krampolíkovy hlášky. Alespoň jsem si doplnil vzdělání... :?
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Michálek
strážmistr
Příspěvky: 57
Registrován: pon 11. črc 2011 15:17:55
Bydliště: Praha

Re: Česká produkce všeobecně (filmy, DVD, TV)

Příspěvek od Michálek »

11. července 2011 jsme mohli vidět na TV Barrandov ne zase až tak známou detektivku z roku 1979 Kdo přichází před půlnocí. Pro nás Zemanisty je zajímavá několika hezkými paradoxy. Objevují se tu dva muži Honzova týmu na opačných pólech zákona - Ladislav Mrkvička jako kapitán VB a Rudolf Jelínek coby osnovatel ozbrojené loupeže Oto Chot. Hezká je také role majora Jelínka, kterou hraje Richard Čadek, tedy pardon - Ilja Prachař. A můžete jednou hádat, kdo představuje Chotovu manželku - jasně Regina Rázlová - Bízová :P .
Spálili jsme s panem farářem to ďáblovo poselství!
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Česká produkce všeobecně (filmy, DVD, TV)

Příspěvek od nalim159 »

A kdo si chce trochu zaběhat, tomu opakují na ČT 1 seriál Dlouhá míle. První díl včera, opakují jej 18. 7. ve 23:00.
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Česká produkce všeobecně (filmy, DVD, TV)

Příspěvek od Eman Zahradník »

koukám tedy že se s původními seriály roztrhl pytel.. :D ,v současné době Kavalerie,Míle,Sedlo!.. :mrgreen: Jenom dobře.
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Česká produkce všeobecně (filmy, DVD, TV)

Příspěvek od Hanele »

To víte, pane kolego, není nic levnějšího a jednoduššího než sáhnout do vlastního TV archívu a je na několik dní (nebo i týdnů) vystaráno... ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Koštýř
kapitán
Příspěvky: 355
Registrován: ned 05. dub 2009 16:06:54
Bydliště: Hájecký hřbitov

Re: Česká produkce všeobecně (filmy, DVD, TV)

Příspěvek od Koštýř »

Hanele píše:..sáhnout do vlastního TV archívu..
Svatá pravda! Nicméně ne vše se doma nachází.. Poslední dobou se roztrhl pytel :) , viz třeba nedělní večery na ČT1 - staré kriminálky. Něco jsem stihl zkouknout, něco ne.. Minulý týden třeba poměrně neznámé Tísnové volání http://www.csfd.cz/film/10204-tisnove-volani/ a před nedávnem na Barrandově film Zátah http://www.csfd.cz/film/201914-zatah/.

Kdo neviděl, krátká (finální) ukázka-s krásnou Polkou v bikinách :mrgreen: - moje video: http://youtu.be/H5snuQa9Ojg
Nadporučíka Morávka hraje R. Jelínek, zaujal i J. Kubíček jako člen podsvětí Moucha (stejně jako v 30PMZ dabován Zahajským)

Pro změnu v pondělí večer-opět na ČT1- dávali dobrý snímek J. Svobody (Berhof, Sametoví vrazi aj.) Jehla http://www.csfd.cz/film/128531-jehla/ no a o víkendu na Barrandově kultovní Rukojmí v Bella Vista.. K tomu na JOJplus film Babičky dobíjejte přesně, na ČT2 Sklepáci ;) Je z čeho vybírat.
Na hřbitově se stalo něco strašnýho...
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Česká produkce všeobecně (filmy, DVD, TV)

Příspěvek od Hanele »

No, já jsem to s tím archivem myslela spíš na naše televize - tedy, že reprízy TV seriálů jsou pro ně snadným a levným dramaturgickým řešením "okurkové sezóny" 8-)
Ale jinak souhlasím s výše uvedenými tipy na zajímavé pořady ;) :)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Bína
kapitán
Příspěvky: 381
Registrován: stř 10. zář 2008 16:03:38
Bydliště: asi někde v Holešovicích

Re: Česká produkce všeobecně (filmy, DVD, TV)

Příspěvek od Bína »

Koštýř píše: Kdo neviděl, krátká (finální) ukázka-s krásnou Polkou v bikinách
Akorát,že tam je jako pěst na oko. :) Všude tam fouká severák,každej policajt má na sobě svetr,sako nebo zimní kabát a ona tam je v plavkách.:roll:
Bína,prosím pěkně.Já jsem Standův kamarád.Bude nám po něm oběma smutno.Viďte!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Česká produkce všeobecně (filmy, DVD, TV)

Příspěvek od malej Míra »

Koštýř píše:...ukázka-s krásnou Polkou v bikinách...
Chuděra, musela bejt zmrzlá jak h...o, nebo napumpovaná vodkou. :mrgreen: Jen když to vidím na obrazovce, tak mám husinu jak pralinky... :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Odpovědět