Rubínové kříže

Chyby a úlety, kterých se dopustili tvůrci, herci apod.
Bláha
major
Příspěvky: 698
Registrován: stř 01. úno 2017 22:37:45

Re: Rubínové kříže

Příspěvek od Bláha »

Když hodí Mauer nůž po Honzovi ten se zapíchne plus mínus vodorovně do čela postele.A pak když ho Honze vytahuje tak je vidět že je zabodnutý výrazně šikmo.Další věc je že nůž je zabodnutý pomalu polovinou čepele,což při předpokladu že se jedná o tvrdé dřevo by nebylo možné.
Tak zase vejslech?Neměli by sme jít radši na pivo?
Drábek
major
Příspěvky: 527
Registrován: pon 14. zář 2020 15:41:44

Re: Rubínové kříže

Příspěvek od Drábek »

Při setkání v lese,mi připadala duhá část otázky Hradce trochu nesmyslná."Kdo z vás platí a kolik?A následně odpoví Mauerovi,který se ho zeptá."Taxa?" Pětadvacet táců...za perzónu.Tak proč se Hradec ptal kolik,když věděl kolik bude chtít?
Bláha
major
Příspěvky: 698
Registrován: stř 01. úno 2017 22:37:45

Re: Rubínové kříže

Příspěvek od Bláha »

Ještě mě zaráží jedna věc,jak si Rudi nebyl jistý že se jedná o Lipinského,proč mu půlku lupu sliboval,a ještě nevěděl jak to všechno skončí.
Tak zase vejslech?Neměli by sme jít radši na pivo?
Drábek
major
Příspěvky: 527
Registrován: pon 14. zář 2020 15:41:44

Re: Rubínové kříže

Příspěvek od Drábek »

Bláha píše: úte 09. dub 2024 15:17:46 Ještě mě zaráží jedna věc,jak si Rudi nebyl jistý že se jedná o Lipinského,proč mu půlku lupu sliboval,a ještě nevěděl jak to všechno skončí.
Rudi Mauer přece Lipinského vůbec neznal.O to,že se nejedná opravdu o Lipinského,měl pochybnosti,vlastně skoro jistotu Willi Kleiber.
Ten chlap se mnou nebyl v Krakově.Nevěděl,jak sme se šábli.A Willi Lipinskému nakonec nechtěl dát ani tu půlku.Mauerovi přiznáme slabou
třetinku.Takže nakonec jak hlásí Lipinsky-Zeman Mauerovi-takových 250 -300.000.Všechno ostatní šlo na Rudiho tj.1.300.000Kč.A z toho
by Kleiber dal 10% Lipinskému. Takže nakonec by Lipinsky dostal ušmudlaných 130.000Kč.
Bláha
major
Příspěvky: 698
Registrován: stř 01. úno 2017 22:37:45

Re: Rubínové kříže

Příspěvek od Bláha »

Napsal jsem to blbě,mělo tam být Wily.
Tak zase vejslech?Neměli by sme jít radši na pivo?
Bláha
major
Příspěvky: 698
Registrován: stř 01. úno 2017 22:37:45

Re: Rubínové kříže

Příspěvek od Bláha »

Bláha píše: stř 10. dub 2024 20:21:43 Napsal jsem to blbě,mělo tam být Willi.
Tak zase vejslech?Neměli by sme jít radši na pivo?
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2112
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Rubínové kříže

Příspěvek od Lipinski »

Jo, já jsem to pochopil. Dá se to když tak přepsat, když kliknete na ikonu tužky vpravo nahoře, tím se upravuje text.
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Bláha
major
Příspěvky: 698
Registrován: stř 01. úno 2017 22:37:45

Re: Rubínové kříže

Příspěvek od Bláha »

Uvědomil jsem si to až jsem četl Váš příspěvek,úplně jsem byl přesvědčen že Kleiber je Rudi.Já,takový omyl!
Tak zase vejslech?Neměli by sme jít radši na pivo?
Odpovědět