Křížová cesta

Třicet dílů detailně rozebraných
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2116
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Křížová cesta

Příspěvek od Lipinski »

Taky myslím, že to byla dobrá skrýš. Michálek v kostele byl, abatyše se tam zřejmě chodila zpovídat, s obrazama nikdo nemanipuloval (restaurování už proběhlo), tudíž jednoduchý i nenápadný. Teda bohužel ne tak, aby nezafungoval lidskej faktor, jinak by to bylo perfektní.
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Uživatelský avatar
Antonín Drábek
poručík
Příspěvky: 279
Registrován: stř 04. pro 2019 22:48:13
Bydliště: Buštěhrad

Re: Křížová cesta

Příspěvek od Antonín Drábek »

Ja obcas doma za obraz schoval zakovskou :stud:
Von měl klobouk, starej, zelenej jakoby, jako maj haj... jako mysliveckej, jakoby, a vůbec ho nesundal z hlavy. A voči... ty byly divný. Takový... vostrý!
Alvi
poručík
Příspěvky: 208
Registrován: úte 27. říj 2020 13:17:06

Re: Křížová cesta

Příspěvek od Alvi »

Hermine von Paulsen píše: sob 20. dub 2024 23:50:19
Alvi píše: sob 20. dub 2024 18:10:18 ...celé to nějak nechápu, obálku mohl jednoduše předat matce představené pře tu její mříž, dále také nechápu, že obálka jen tak držela...
Tak nemohli oni predsa vediet, ze matku predstavenu nesleduju. A ano, za niektore stare masivne ramy by sa dal schovat aj šanón a nielen obalka.
Ano, souhlasím. Ještě mě napadá, že matka představená podcenila svojí chovanku, kdyby nebyla líná a jídlo mu nosila sama....nespoléhala se na druhé... ale kdo mohl tušit, že se to tak zamotá a Zeman si najde cestu jak se dostat do kláštera, pak mě ještě napadlo, že jí mohla zatajit někam zavřít, kdyby náhodou, ale asi byly spočítané, že jsou všechny...
Odpovědět