Herci - nejsou mezi nami

Ti, kteří ztvárnili postavy v seriálu, vše o nich
Odpovědět
Uživatelský avatar
hrabě Kaunitz
strážmistr
Příspěvky: 43
Registrován: sob 10. pro 2016 20:45:27

Re: Herci - nejsou mezi nami

Příspěvek od hrabě Kaunitz »

Tak bohužel další legendární herec nám odešel :( v našem seriálu si zahrál sice jen epizodní roli,ale i tak byl dost zapamatovatelný. Líbil se mi jak se ve "vrah se skrývá v poli" rozčiloval na služebně na vyslýchaného Emana Zahradníka. Nebo v díle "Štvanice" jak ho a občany Plánice nechtěli pustit na soudní přelíčení z plánickým farářem. Nakonec je Moravec pustil na galerii ;-) Budiž panu Trojanovi lehká zem. (y)
Víte co je to halbmensch?
tajemník Šanda
kapitán
Příspěvky: 337
Registrován: stř 25. srp 2010 14:43:07
Bydliště: Ministerstvo kultury ČSSR Praha / Olomouc

Re: Herci - nejsou mezi nami

Příspěvek od tajemník Šanda »

Já ho mám před očima v pohádce Koloběžka první, kdy měl spor s Petrem Kostkou. Jinak musím říct, že se pan Trojan za x let své kariéry ve tváři příliš nezměnil.
Takhle přece ne, soudruzi! To není řešení.
Zákon Banderova štábu zní: "Nevěřit nikomu, ani sobě!"
Alvi
poručík
Příspěvky: 208
Registrován: úte 27. říj 2020 13:17:06

Re: Herci - nejsou mezi nami

Příspěvek od Alvi »

hrabě Kaunitz píše: ned 18. pro 2022 12:45:31 Tak bohužel další legendární herec nám odešel :( v našem seriálu si zahrál sice jen epizodní roli,ale i tak byl dost zapamatovatelný. Líbil se mi jak se ve "vrah se skrývá v poli" rozčiloval na služebně na vyslýchaného Emana Zahradníka. Nebo v díle "Štvanice" jak ho a občany Plánice nechtěli pustit na soudní přelíčení z plánickým farářem. Nakonec je Moravec pustil na galerii ;-) Budiž panu Trojanovi lehká zem. (y)
Ano, přesně tak, ale mám pocit, že mu celý život byly nabízené samé nelichotivé role..., řekl bych takových "ulíznutých" chlapů :/\
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2112
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Herci - nejsou mezi nami

Příspěvek od Lipinski »

Pro mě je nezapomenutelnej jako kapitán (později major) Manďák v sérii o šéfovi Pepanovi. To mu sedlo na 100%, řek bych.
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Odpovědět