Repríza seriálu

Všeobecná diskuze o seriálu
Drábek
major
Příspěvky: 527
Registrován: pon 14. zář 2020 15:41:44

Re: Repríza seriálu

Příspěvek od Drábek »

Honza Zeman píše: pon 12. říj 2020 17:10:23 A jedeme dál, Honza opět na televizních obrazovkách od 21.10. vždy po dvou dílech a dokonce dvakrát týdně. Na Joj Family.
Jo,jo výborná zpráva. Honza Zeman je zpět.Ale 4díly v jednom týdnu jsou asi už moc.Za necelé 2měsíce je po seriálu.Stačily by,podle mě,jen ty dva díly v
pákek večer.V sobotu se dá skouknout páteční repríza a těšit se na další pátek.
Alvi
poručík
Příspěvky: 208
Registrován: úte 27. říj 2020 13:17:06

Re: Repríza seriálu

Příspěvek od Alvi »

Drábek píše: úte 13. říj 2020 16:12:52
Honza Zeman píše: pon 12. říj 2020 17:10:23 A jedeme dál, Honza opět na televizních obrazovkách od 21.10. vždy po dvou dílech a dokonce dvakrát týdně. Na Joj Family.
Jo,jo výborná zpráva. Honza Zeman je zpět.Ale 4díly v jednom týdnu jsou asi už moc.Za necelé 2měsíce je po seriálu.Stačily by,podle mě,jen ty dva díly v
pákek večer.V sobotu se dá skouknout páteční repríza a těšit se na další pátek.
SOUHLASÍM, ale asi to chtějí mít rychle za sebou... Joj Family, již podruhé v tomto roku seriál vysílá!
pplk Žitný
poručík
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 29. kvě 2008 14:22:08

Re: Repríza seriálu

Příspěvek od pplk Žitný »

Od včerejška (sobota 16. 01. díl 1. a 2.) seriál vysílá (dva díly po sobě) tv stanice Dajto. Šou pokračuje! :pivo:
Kdo ví, jak by to se mnou dopadlo, kdyby nebyli přišli...
Sachlova
čekatel SNB
Příspěvky: 9
Registrován: pát 11. čer 2021 10:18:15

Re: Repríza seriálu

Příspěvek od Sachlova »

Momentálně se seriál znovu opakuje na TV JOJ FAMILY. Přes prázdniny se vysílá každý týden jeden díl, vždy v sobotu cca 22.20, tento díl se pak opakuje v úterý ve 20.20. Příjemné léto.
Lenko, Leničko, říkal mi mockrát :stop:
Drábek
major
Příspěvky: 527
Registrován: pon 14. zář 2020 15:41:44

Re: Repríza seriálu

Příspěvek od Drábek »

Jan Zeman se vrací na TV obrazovky :-DD .Jak jinak,než na JOJ family. V sobotu 29.1. 22:20hodin 30 případů majora Zemana .
Bláha
major
Příspěvky: 698
Registrován: stř 01. úno 2017 22:37:45

Re: Repríza seriálu

Příspěvek od Bláha »

Včera jsem o tom mluvil v práci,že to dlouho nedávali.Chlapi říkali to nemyslíš vážně,ty se budeš dívat? Já povídám no a?Dyť tam nic rozumného nikde nejde.
Tak zase vejslech?Neměli by sme jít radši na pivo?
pplk Žitný
poručík
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 29. kvě 2008 14:22:08

Re: Repríza seriálu

Příspěvek od pplk Žitný »

Reprízy jednotlivých dílů by se pak měly vysílat každé úterý od 20.20h.
Kdo ví, jak by to se mnou dopadlo, kdyby nebyli přišli...
Sachlova
čekatel SNB
Příspěvky: 9
Registrován: pát 11. čer 2021 10:18:15

Re: Repríza seriálu

Příspěvek od Sachlova »

Televize JOJ FAMILY začíná znovu opakovat náš seriál. Zatím v sobotu ve 22.20, stejný díl následně opakuje v úterý cca ve 20.20. Vše začíná 29. 1. 2022.
Lenko, Leničko, říkal mi mockrát :stop:
Sachlova
čekatel SNB
Příspěvky: 9
Registrován: pát 11. čer 2021 10:18:15

Re: Repríza seriálu

Příspěvek od Sachlova »

Omlouvám se za opakování informace, i když připomenutí není nikdy dost. Dívat se samozřejmě budu, pokud se někdo dívat nechce, jeho škoda. :?
Lenko, Leničko, říkal mi mockrát :stop:
Uživatelský avatar
joza ledvinka
strážmistr
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 02. dub 2020 15:57:37
Bydliště: PŘÍBOR, ŠTRAMBERSKA

Re: Repríza seriálu

Příspěvek od joza ledvinka »

Zdravim a omlouvam se, ja si uz davam Medirytinu na Yutube, nemuzu to vydrzet. To same Nemocnici na kraji mesta a soudruha Platenika.
Kdysi me ucili,ze za penize muzes koupit vsechno, i dabla, ale pak me zivot doucil, ze za vetsi peniz ho muzes i prodat! B-)
A jestli si tu historku s Blahou na nas kompletne vymyslel a zbavil se ji sam, Pan Bicek s nim.
Bláha
major
Příspěvky: 698
Registrován: stř 01. úno 2017 22:37:45

Re: Repríza seriálu

Příspěvek od Bláha »

Teď měli na Joj Family nějaký odskok.Minulý týden v úterý byla repríza sobotní Konec velké šance,a teď Dáma s erbem.Kvadraturu vynechali.
Tak zase vejslech?Neměli by sme jít radši na pivo?
Jarda K
čekatel SNB
Příspěvky: 5
Registrován: úte 22. čer 2021 9:50:32
Bydliště: Vlašim

Re: Repríza seriálu

Příspěvek od Jarda K »

Hmm, tak se mi to nezdálo. Myslel jsem, že mi to "uteklo".
Drábek
major
Příspěvky: 527
Registrován: pon 14. zář 2020 15:41:44

Re: Repríza seriálu

Příspěvek od Drábek »

Myslím,že tak na podzim,máme díky JOJ Family,30případů zpátky na TV obrazovce.A doufám,že se nepletu.
Uživatelský avatar
Adamovic
major
Příspěvky: 684
Registrován: čtv 14. kvě 2020 16:30:27
Bydliště: Av.German Busch, La Paz Bolivia

Re: Repríza seriálu

Příspěvek od Adamovic »

Drábek píše: úte 28. čer 2022 13:31:11 Myslím,že tak na podzim,máme díky JOJ Family,30případů zpátky na TV obrazovce.A doufám,že se nepletu.
Samozrejme ze nic proti gustu kazdeho, ale toto celkom nechapem - sledovat 30PMZ v televizii znamena, ze uvidime celu epizodu plus asi 45 minut reklam, ktore dokazu znechutit aj velkeho milovnika dnesnych cias. Aj keby som to mal vidiet v najhorsej moznej kvalite, tak si to pustim z mojho USB, alebo zo starsieho CD nosica. Ale to je samozrejme len moja preferencia, nic proti tym, co si nechaju pilit usi reklamami
"... zvolil jste nemístné přirovnání majore...."
Drábek
major
Příspěvky: 527
Registrován: pon 14. zář 2020 15:41:44

Re: Repríza seriálu

Příspěvek od Drábek »

Adamovic píše: stř 29. čer 2022 10:29:56
Drábek píše: úte 28. čer 2022 13:31:11 Myslím,že tak na podzim,máme díky JOJ Family,30případů zpátky na TV obrazovce.A doufám,že se nepletu.
Samozrejme ze nic proti gustu kazdeho, ale toto celkom nechapem - sledovat 30PMZ v televizii znamena, ze uvidime celu epizodu plus asi 45 minut reklam, ktore dokazu znechutit aj velkeho milovnika dnesnych cias. Aj keby som to mal vidiet v najhorsej moznej kvalite, tak si to pustim z mojho USB, alebo zo starsieho CD nosica. Ale to je samozrejme len moja preferencia, nic proti tym, co si nechaju pilit usi reklamami
Stačí,když si pustím díl s cca.30ti minutovým zpožděním a reklamy pak přetáčím.
Odpovědět