Běžný sraz fanklubu "po letech"

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Běžný sraz fanklubu "po letech"

Příspěvek od Honza Zeman »

Dovolím si navrhnout setkání opět po delší době se všemi, kteří jsme toho s fanklubem prožili tolik pěkného a zajímavého. Udělat jako kdysi běžný sraz bez hostů, popovídat si bez sociálních sítí a vidět se osobně. A třeba i něco ještě na podzim naplánovat atd. Proto navrhuji s předstihem termín 5.9. 2020 od 18:00 v restauraci U Matějíčků, ul. Náplavní 5, Praha 2.

Sraz je samozřejmě i pro ostatní, kteří se chtějí přidat. Hlaste se zde a s Blankou se na všechny těšíme :pivo:
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Běžný sraz fanklubu "po letech"

Příspěvek od Salaba »

Hombre píše: pon 10. srp 2020 20:17:43 Dovolím si navrhnout setkání...
No Gott Sei Dank kamarádíčku, emeritní předsedíčku! Pic kozu do vazu, v pátek 4. září sice začíná prodejní akce starožitností v prostorách Výstaviště v Lysé nad Labem, ale na sobotu 5.9. už jsem u feudála získal volno na odpoledne i večer, takže hlásím svoji účast! 😀😉👌
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Běžný sraz fanklubu "po letech"

Příspěvek od plk.Žitný »

přijdu
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Běžný sraz fanklubu "po letech"

Příspěvek od Hanele »

Díky moc za nápad, počítám s tím :)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Běžný sraz fanklubu "po letech"

Příspěvek od plk.Žitný »

vybereš alespoň za dva roky příspěvky,, Vy ostatní s tím počítejte a vezměte si více peněz :)
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Běžný sraz fanklubu "po letech"

Příspěvek od malej Míra »

Těším se.
Mám ti ukázat jak plave?
Spikings
major
Příspěvky: 576
Registrován: čtv 11. úno 2016 15:13:33

Re: Běžný sraz fanklubu "po letech"

Příspěvek od Spikings »

Také se těším.

Kolik budou (orientačně) činit členské příspěvky za 2 roky, abych "bez peněz do hospody nelez"? :)
Tenhle pohřební vůz projede všude. Nikdo se ho neodváží zastavit. Ani policajti ne. Ale kam v něm jedem teď, dva roky po válce?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Běžný sraz fanklubu "po letech"

Příspěvek od Honza Zeman »

No mělo by to být 300 Kč/rok, takže 600 Kč. A uděláme nejspíš i volby, protože účast bude velká.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Běžný sraz fanklubu "po letech"

Příspěvek od Hanele »

A já bych oprášila tu myšlenku s transparentním účtem fanklubu - přijde mi to jako nejšikovnější řešení, aby pokladník nemusel mít ty peníze na svém soukromém účtu... ;-)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Běžný sraz fanklubu "po letech"

Příspěvek od malej Míra »

Přátelé, děkuji všem za hojnou účast na včerejším srazu. Blahopřeji staronovému předsedovi po pěti letech ve výslužbě a na odpočinku, kde jistě nabral nové síly a nadšení, ke znovuzvolení a děkuji dosavadnímu předsedovi. Už se moc těším na říjnovou procházku po Praze. 😉👍
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Eman Wimmer
strážmistr
Příspěvky: 97
Registrován: čtv 16. bře 2017 12:17:52
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Běžný sraz fanklubu "po letech"

Příspěvek od Eman Wimmer »

Blahopřeji na dálku novému náčelníkovi, musel jsem zůstat doma v takové dobrovolné karanténě, protože kolegyně v ní je, tak jsem nechtěl riskovat... pokud bude založen transparentní účet, ihned uhradím přspěvek, jinak holt příště
No jsme v tom, markýzo z Nuslí! Konec iluzí…
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Běžný sraz fanklubu "po letech"

Příspěvek od Honza Zeman »

Já děkuji všem za gratulace a doufám, že naplním vaše očekávání. Zároveň děkuji plukovníkovi za to, co dosud pro klub a srazy udělal. Nápady a kontakty má až neskutečné a jistě z nich budeme čerpat dál (y) . A jelikož jsem opět "vstoupil do téže řeky", rozhodl jsem se změnit si zdejší přezdívku z "Hombre" na poněkud stylovější a vhodnější "Honza Zeman".

Jinak sraz to byl moc pěkný a v tak hojném počtu, jaký pamatují jen skalní. Proto nás s Blankou napadlo, že bychom se opět mohli potkat třeba 3.10. v sobotu opět na běžném srazu. Pokud tedy koronašílenství dovolí a nebude všude zavřeno. Hlaste se případně do sekce Běžné srazy.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Rebeka Sochorova
strážmistr
Příspěvky: 16
Registrován: stř 13. úno 2019 23:24:11

Re: Běžný sraz fanklubu "po letech"

Příspěvek od Rebeka Sochorova »

Děkuji všem za milé setkání, bylo to bezva a Ondrovi i touto formou velká gratulace k funkci. Zkusím tento týden zjistit, jak jsem i odpovídala Hanele na setkání, podmínky transparentního účtu a dám vědět jak sem na forum, tak i fejsbuk skupinu 😉 👍. Krásný večer.
Dříve nebo později si ho moje neteř vezme a já jí to schválím..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Běžný sraz fanklubu "po letech"

Příspěvek od Hanele »

Taky chci všem moc poděkovat za účast, nápady a připomínky a hlavně ochotu nějak k činnosti fanklubu přispět - ať už finančně, tj. zaplacením ročního členského příspěvku, či jakoukoliv jinou formou spolupráce nebo "jen" opětovnou účastí. Cítím, že se fanklub znovu nadechuje a svolání dalšího běžného srazu se zdá být jedním z příznaků úspěšné rekonvalescence ;-) (y)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Eman Wimmer
strážmistr
Příspěvky: 97
Registrován: čtv 16. bře 2017 12:17:52
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Běžný sraz fanklubu "po letech"

Příspěvek od Eman Wimmer »

Rebeka Sochorova píše: pon 07. zář 2020 22:19:11 Děkuji všem za milé setkání, bylo to bezva a Ondrovi i touto formou velká gratulace k funkci. Zkusím tento týden zjistit, jak jsem i odpovídala Hanele na setkání, podmínky transparentního účtu a dám vědět jak sem na forum, tak i fejsbuk skupinu 😉 👍. Krásný večer.
hlavně sem, ze skupiny na fb mě ten novej admin nemilosrdně smáznul.... asi nějaký americký agent, že? :box:
No jsme v tom, markýzo z Nuslí! Konec iluzí…
Odpovědět