Rukojmí z Bella Vista

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Rukojmí z Bella Vista

Příspěvek od plk.Žitný »

Poslední prázdninový den 31.8 v 18.30 si promítneme v salonku kina MAT na 16 mm dvou díl Rukojmí z Bella Vista..Pokusím se přivézt Rudlu Jelínka .. Kdo Má zájem o akci,dejte vědět. Salonek není nafukovací..
Přílohy
rukojmí.jpg
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Rukojmí z Bella Vista

Příspěvek od malej Míra »

Určitě dorazím.
Mám ti ukázat jak plave?
Spikings
major
Příspěvky: 576
Registrován: čtv 11. úno 2016 15:13:33

Re: Rukojmí z Bella Vista

Příspěvek od Spikings »

Jak to aktuálně vypadá s volným místem? Posílal jsem mail, leč bez odpovědi. Abych tedy nevážil cestu do MATu zbytečně...
Tenhle pohřební vůz projede všude. Nikdo se ho neodváží zastavit. Ani policajti ne. Ale kam v něm jedem teď, dva roky po válce?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Rukojmí z Bella Vista

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak myslím,že se včerejší akce vydařila.. Hosté byli ,myslím spokojeni a děvčata taky.. :-P
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Rukojmí z Bella Vista

Příspěvek od malej Míra »

Skvělá akce. Zážitek z promítání filmu na 16 mm pásu na muzejní promítačce, dvě přestávky na přehození kotouče, Dobrá účast. Kdo přišel, jistě nelitoval. :)
Mám ti ukázat jak plave?
Spikings
major
Příspěvky: 576
Registrován: čtv 11. úno 2016 15:13:33

Re: Rukojmí z Bella Vista

Příspěvek od Spikings »

Také souhlasím s výborným hodnocením promítání, vrčení historické promítačky nemělo chybu a vytvářelo dobrou atmosféru.

Mně promítání RvBV & PzNZ nostalgicky připomnělo uvedení filmu v rámci odpoledního "filmového happeningu" v kině Bio Illusion při příležitosti výročí 17.11.2004. Začínalo se ve 14 hodin perlou Karla Steklého "Za volantem nepřítel" (1974), následoval "nechtěně komický" film Vojtěcha Trapla "Vítězný lid" (1978) a poté právě RvBV (1980). Večer pak ještě následovalo trezorové "Ucho". Zajímavostí bylo vstupné: kdo přinesl libovolnou normalizační relikvii, platil pouhých 10,- Kč za film, kdo ne, platil plnou cenu 100,- Kč. Při výsledném vyhodnocení vyhrála dvojice, která přinesla srp a kladivo :) Opravdu vydařená akce.

(Poznámka: Pokud sem tenhle příspěvek nepatří, prosím o přesunutí do vhodnější skupiny).
Tenhle pohřební vůz projede všude. Nikdo se ho neodváží zastavit. Ani policajti ne. Ale kam v něm jedem teď, dva roky po válce?
Odpovědět