Nejcasteji zavrazdeny herec, herecka

Máme rádi československou tvorbu, takže tady vše o tom
Uživatelský avatar
Antonín Drábek
poručík
Příspěvky: 278
Registrován: stř 04. pro 2019 22:48:13
Bydliště: Buštěhrad

Nejcasteji zavrazdeny herec, herecka

Příspěvek od Antonín Drábek »

Omlouvam se za takove pekne tema @}--- :dance:
Koukal jsem dnes na muj oblibeny Zatykac na kralovnu. Pan Cerny zlikviduje Kralovou, kterou hraje Regina Razlova. O neco pozdeji sleduju Stihan a podezrely a tam znovu Regina Razlova, zde Trojanova, na pitevnim stole. A rikam si - drive zastrelena v Na kolejich ceka vrah a taky zastrelena, ci snad utopena, jako Hanka Bizova v Modrych svetlech.
Ta zenska toho tedy schytala :-o
Napada vas dalsi herec, ktery se tolikrat nedozil konce filmu? A same mordy... Ve Stihan a podezrely sice plicni embolie, ale ten Trojan v tom nejspis uplne bez viny nebyl :raport:
Von měl klobouk, starej, zelenej jakoby, jako maj haj... jako mysliveckej, jakoby, a vůbec ho nesundal z hlavy. A voči... ty byly divný. Takový... vostrý!
Alvi
poručík
Příspěvky: 208
Registrován: úte 27. říj 2020 13:17:06

Re: Nejcasteji zavrazdeny herec, herecka

Příspěvek od Alvi »

Antonín Drábek píše: čtv 16. pro 2021 22:46:26 Omlouvam se za takove pekne tema @}--- :dance:
Koukal jsem dnes na muj oblibeny Zatykac na kralovnu. Pan Cerny zlikviduje Kralovou, kterou hraje Regina Razlova. O neco pozdeji sleduju Stihan a podezrely a tam znovu Regina Razlova, zde Trojanova, na pitevnim stole. A rikam si - drive zastrelena v Na kolejich ceka vrah a taky zastrelena, ci snad utopena, jako Hanka Bizova v Modrych svetlech.
Ta zenska toho tedy schytala :-o
Napada vas dalsi herec, ktery se tolikrat nedozil konce filmu? A same mordy... Ve Stihan a podezrely sice plicni embolie, ale ten Trojan v tom nejspis uplne bez viny nebyl :raport:
zajímalo by mě, kde jsi viděl zmíněné filmy, dávali přímo v Tv?
Uživatelský avatar
Antonín Drábek
poručík
Příspěvky: 278
Registrován: stř 04. pro 2019 22:48:13
Bydliště: Buštěhrad

Re: Nejcasteji zavrazdeny herec, herecka

Příspěvek od Antonín Drábek »

Ono to cele bylo takove nezretelne, vime? Ale ja to musim vedet s jistotou. A ted to vim. Film Europe+ HD. Spolu s CS filmem nejcastejsi programy v me televizi :)
Von měl klobouk, starej, zelenej jakoby, jako maj haj... jako mysliveckej, jakoby, a vůbec ho nesundal z hlavy. A voči... ty byly divný. Takový... vostrý!
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2113
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Nejcasteji zavrazdeny herec, herecka

Příspěvek od Lipinski »

A aby toho nebylo málo, tak v Malým pitavalu dokonce vraždila, ne?
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Uživatelský avatar
Antonín Drábek
poručík
Příspěvky: 278
Registrován: stř 04. pro 2019 22:48:13
Bydliště: Buštěhrad

Re: Nejcasteji zavrazdeny herec, herecka

Příspěvek od Antonín Drábek »

Proti tomu vsemu je i vytunelovanej Crystalex prkotina B-)
Von měl klobouk, starej, zelenej jakoby, jako maj haj... jako mysliveckej, jakoby, a vůbec ho nesundal z hlavy. A voči... ty byly divný. Takový... vostrý!
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2113
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Nejcasteji zavrazdeny herec, herecka

Příspěvek od Lipinski »

To jo. Vono by i stálo za všimnutí, kdo hrál zločince i policajty, třeba Vladimír Menšík si užil obojího. Ale co si vzpomínám takhle z hlavy, tak vraždil ve 105% alibi, dál nevim, vlastně jo - v Zítra ráno vstanu a opařím se čajem snad dokonce zavraždil sám sebe.
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Uživatelský avatar
Antonín Drábek
poručík
Příspěvky: 278
Registrován: stř 04. pro 2019 22:48:13
Bydliště: Buštěhrad

Re: Nejcasteji zavrazdeny herec, herecka

Příspěvek od Antonín Drábek »

Zatykac na kralovnu. Pan Cerny. Kralovou jste zabil vy. Reknete nam, jak to bylo... Pekna scena, jak kamera bez strihu prejede pres vsech pet kriminalistu.
Kici Neumann ve 105% alibi ovsem taky vytecnej, ten jeho vyraz, kdy se na zaver prorekne a do toho solo bubenika... :dance:
Pak byl Mensik celkem akcni ve Hra bez pravidel, za me ten film mozna i prekonava francouzsky kriminalky ze stejny doby.
Von měl klobouk, starej, zelenej jakoby, jako maj haj... jako mysliveckej, jakoby, a vůbec ho nesundal z hlavy. A voči... ty byly divný. Takový... vostrý!
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2113
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Nejcasteji zavrazdeny herec, herecka

Příspěvek od Lipinski »

Aha, já si pamatuju ze Zatykače na královnu hlavně Jiřího Lábuse.

A ve Hře bez pravidel vlastně dva pokusy o vraždu a následná smrt pod vlakem. Ten film je skvělej, už jsem tady psal, že tam hraje Franta Šťastnej, a v Brně na pódiu je dokonce Mike Hailwood - devítinásobnej mistr světa v různejch třídách silničních motorek a taky pilot F1. To je asi úplně ojedinělý v českým filmu. A má to dokonalou atmosféru.

V tý souvislosti mě napadá, že Zdeněk Kryzánek by možná pár vražednejch zářezů moh mít. Minimálně jeden má právě ve Hře bez pravidel.
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Uživatelský avatar
Antonín Drábek
poručík
Příspěvky: 278
Registrován: stř 04. pro 2019 22:48:13
Bydliště: Buštěhrad

Re: Nejcasteji zavrazdeny herec, herecka

Příspěvek od Antonín Drábek »

Kryzanek tam byl vybornej. Po panu Literovi dedim ja :dance:
Film je opravdu vybornej. A nepamatuju si, ze by ho za komousu nejak casto davali, ba naopak. A mozna bych se ani nedivil, dela dojem takovyho zapadackyho, ze by se to soudruhum az nemuselo libit. Nemuzu prece ve filmu ukazovat takovy mafiany, kdyz je ve spolecnosti nemam... Nebo mam?!
Ja tam mam oblibenou Stanislavu Bartosovou @}---
Von měl klobouk, starej, zelenej jakoby, jako maj haj... jako mysliveckej, jakoby, a vůbec ho nesundal z hlavy. A voči... ty byly divný. Takový... vostrý!
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2113
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Nejcasteji zavrazdeny herec, herecka

Příspěvek od Lipinski »

Stanislava Bartošová i Karla Chadimová sou ozdoby tohohle filmu.

A celý je to takový západní, to je fakt, rafinovaný gangsteři, motocyklový Grand Prix, zároveň je to napínavý, každej je proti každýmu, ale neni to nepřehledný, Jindřich Polák to prostě uměl.
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2113
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Nejcasteji zavrazdeny herec, herecka

Příspěvek od Lipinski »

Eště mam jako nápad Jiřího Holýho - zavražděnej byl jako Hackl tady v 30PMZ a potom jako Marek v Jeden z nich je vrah. A v Partii krásného dragouna teda zas vraždil. Takže jestli si někdo vzpomene na něco dalšího, jedině dobře.
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Uživatelský avatar
Antonín Drábek
poručík
Příspěvky: 278
Registrován: stř 04. pro 2019 22:48:13
Bydliště: Buštěhrad

Re: Nejcasteji zavrazdeny herec, herecka

Příspěvek od Antonín Drábek »

Holy jako zavrazdeny Marek byl nejdriv poradne drsnej. Se kumpani sejdou a pry ze nejsou vsichni, neni tady Hess.
Jste vsichni, rika Marek. (rika jste, ne jsme, tedy da parte jasne najevo, ze on uz v ni neni)
Neni tady Hess
Neprijde.
Proc ne?
Je pryc.
Kde?
Na Slapech.
Co by delal na Slapech?
Je na dne i s autem.
Tohle je poradne husta scena :box:

Chadimova ve Hra bez pravidel me zase bavi tesne pred smrti, jak na gauci zpytuje svedomi. Skvele je zaznamenany zvuk. Ona mluvi potichu, skoro septa, a pritom jsou uplne slyset jeji rty. Jak mit ji u sebe v mistnosti opravdovou. (Podobny zvuk jsem vydaval v Prokletem dedictvi u Pavlaska v Bartolomejsky u vyslechu. V ty scene je krasne slyset me popotahovani nosem a vrzani kozene bundy, naprosto dokonaly zvukove. Pani, my jsme to tenkrat roztocili :dance: )
Von měl klobouk, starej, zelenej jakoby, jako maj haj... jako mysliveckej, jakoby, a vůbec ho nesundal z hlavy. A voči... ty byly divný. Takový... vostrý!
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2113
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Nejcasteji zavrazdeny herec, herecka

Příspěvek od Lipinski »

Jo, ta scéna s Chadimovou, jak leží na tom gauči je výborná. Dost ji to tam sluší, vlastně je to trochu podobný jako s Irenou Lhotovou v Modrejch světlech.

A Marek je taky hustej, jak jim pak pozdějc nějak řiká - Pudete za Hessem, jeden za druhým. Jak je na něm vidět, že si nedělá srandu, že mu je všecko jedno.
Naposledy upravil(a) Lipinski dne pon 20. pro 2021 1:42:32, celkem upraveno 1 x.
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2113
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Nejcasteji zavrazdeny herec, herecka

Příspěvek od Lipinski »

Antonín Drábek píše: pon 20. pro 2021 0:53:47Podobny zvuk jsem vydaval v Prokletem dedictvi u Pavlaska v Bartolomejsky u vyslechu. V ty scene je krasne slyset me popotahovani nosem a vrzani kozene bundy, naprosto dokonaly zvukove. Pani, my jsme to tenkrat roztocili
Tam je ten kontaktní zvuk výbornej.

Jinak moc nechápu, proč Tě tam označujou za primitiva, kdyžs jim dost pomoh a vypovídals souvisle a k věci. Podle mě máš do nějakýho prosťáčka daleko, mladej a možná trochu naivní kluk, to jo, ale rozhodně ne někdo jako třeba Heinrich ve Vyznavačích ohně.

Když Pavlásek řikal to vo spodní hranici iq a vo rafinovanym primitivismu, tak to mi spíš přesně sedělo na Rusňáka.

Podle mě seš sympatická postava. Možná režisér nutil Petra Svojtku do takovýho jako vyjevenýho výrazu s povotevřenou hubou, ale moc to nefunguje, řek bych, Svojtka má jasnej hlas, inteligentní voči, dokonce v tý bundě a s rozcuchanejma vlasama vypadá jako fanoušek Rolling Stones.
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Bláha
major
Příspěvky: 699
Registrován: stř 01. úno 2017 22:37:45

Re: Nejcasteji zavrazdeny herec, herecka

Příspěvek od Bláha »

Lipinski píše: ned 19. pro 2021 23:48:32 Eště mam jako nápad Jiřího Holýho - zavražděnej byl jako Hackl tady v 30PMZ a potom jako Marek v Jeden z nich je vrah. A v Partii krásného dragouna teda zas vraždil. Takže jestli si někdo vzpomene na něco dalšího, jedině dobře.
A v pohádce Zlatovláska spáchal jako král sebevraždu.
Tak zase vejslech?Neměli by sme jít radši na pivo?
Odpovědět