Beseda s Herci

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Beseda s Herci

Příspěvek od jasny.sokol »

Zdravím, v minulosti jsme pořádaly besedy s herci (S.Matyáš, K. Hlušička, A. Hardt nebo nedávno zesnulý Dalimil Klapka)... Vím že se pak nějaké besedy plánovaly (m. Kantorková) ale zasáhl do toho Covid.... A bohužel herci postupně odcházejí :-(
Minulý týden byl hostem u Jana Krause Petr Jákl st. Velmi dobře tam hovořil, a tak mě napadlo, co zkusit oslovit Petra Jákla, jestli by nepřišel na besedu? Určitě by měl co říci o nejen o mjr. Zemanovi, ale také o ČS. filmu a kaskadérské práci, neboť je už z posledních žijících ze zakládajícího jádra Filmky....Myslím si, že by to bylo povedená beseda...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Beseda s Herci

Příspěvek od Honza Zeman »

Přesně tohle mě napadlo po tom vysílání, kdy ale Kraus nenechal Jákla vůbec nic říct a použil ho jen k sebeprezentování. Přitom ten chlap musí mít zážitků nespočet. Proto jsem požádal malého Míru, který na něj má kontakt, aby mu zavolal a zeptal se na možnost besedy. Plánoval jsem to na září, tak snad bude pan Jákl ochotný přijít.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Odpovědět