Beseda s herci

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1144
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Hanele »

Doufám, že mě nikdo (hlavně kolega plukovník :mrgreen: ) nebude kamenovat, ale pořád zvažuju místo konání.
V penzionu Polly je sice pronájem prostoru zdarma, ale zase je to z ruky... :?
Nebyla by z hlediska logistiky přece jen lepší Sue Ryder? (Paní Skořepová bydlí na Vinohradech.)
Navíc, většina z nás tam už jednou byla, takže tam snadno trefíme. Musíme jen včas sníst ten přichystaný raut, aby nám ho nesbalili jako minule :lol:
Penzion Polly bychom si mohli nechat v záloze na nějakou příští akci.
Co vy na to?
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Lída »

Ačkoliv jsem tam nikdy nebyla, jsem pro Polly ;) . Jednak mi název zní sympaticky - jako postava z filmu Jak utopit doktora Mráčka ;) a za druhé změna je život, ne? Pokud bude třeba pomoc s odvozem hostů, rádi vypomůžeme... ;)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od plk.Žitný »

Hanele píše:Doufám, že mě nikdo (hlavně kolega plukovník :mrgreen: ) nebude kamenovat, ale pořád zvažuju místo konání.
Já tě kamenovat nebudu.. :mrgreen:

Každé místo má své pro a proti...Pro mě by to bylo také jednodušší v SUE Ryderu, i proto že si tam můžeme půjčit projektor...ale posledně už zavírali a tak jsme byli nuceni seanci s p.Pohanem ukončit a nechat tam velké zásoby jídla..
Navíc pronájem sálu v DSR se počítá za započatou hodinu
Penzion Poly sice není vyzkoušený,ale
vyzdvihuji možnost ubytování pro mimopražské v penzionu po akci s možností sauny a bezplatného nájmu salonku.. :D se strategickou polohou směrem na Kralupy a Liberec ani nemluvě..

Osobně si myslím, že by si to měl rozhodnout organizátor celé ,,diverzní akce,, tj Hanele..
Tu pak budeme kamenovat všichni,když se jí to nepovede... :mrgreen: :mrgreen:
Ale věřím že se jí to povede a že paní Hejná bude ,,naše,, jako všichni hosté před ní...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Fredy »

Hm,pěkné zviřátko ta sony kamerka pane Černý :!: Já tedy,jestli mohu se přikláním také k penzionu Polly,mám to ze severu blíž,ale necháme to tedy na hlasu lidu tzv.vox populi nebo po papuli? :P
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Beseda s herci

Příspěvek od huba.buba »

Podle mě je nesmysl platit v takto malém obsazení SUE Ryder , když je tolik krásných hospod. Jen je najít...
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od plk.Žitný »

Ještě je tady možnost dohodnout s vedením DSR možnost bezplatného zapůjčení sálu ,výměnou za to že tam může být několik seniorů jako obecenstvo...
Riskujeme tak možný trapas ,když se pak paní Hejná nedostaví a také to že bych se mohl/ jak správně poznamenal pan Černý/ zamilovat do nějaké seniorky ,což by mohlo rozvrátit můj jinak poklidný rodinný život.. :D
Jinak pro přesnější orientaci dávám odkaz na ceník domova /Doporučuji prostudovat :!: /
http://www.sue-ryder.cz/cenik-pronajmu.html
Přičemž druhá a sedmá položka v ceníku také není nezajímavá a v těchto bodech hodně Poly konkuruje..

Jinak profi kamera p.Černého je úplná bomba. Takže se přiblížila doba ,kdy se záznam s besedy s našimi hosty objeví bez ztráty kvality ve večerních zprávách.. :D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1144
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Hanele »

huba.buba píše:Podle mě je nesmysl platit v takto malém obsazení SUE Ryder ...
Finanční stránka věci samozřejmě není nezanedbatelná :?
Jsem sice "hlavní organizátorka akce", ale netroufám si rozhodovat samostatně a takříkajíc od stolu - navíc, když ten stůl stojí od Prahy poměrně daleko... ;)
Prosím tedy nejužší vedení, abyste dali hlavy dohromady a pomohli mi s definitivním rozhodnutím o prostoru konání akce.
Rozhodují faktory: dostupnost - nejlépe někde blízko Vinohrad, cena pronájmu - nejlépe samozřejmě zdarma, příp. možnost zapůjčení projektoru - záleží na tom, zda bude či nebude k dispozici projektor od pana Černého - budeme vědět na začátku týdne.
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od malej Míra »

Souhlasím s názorem, že by si to měla hlavní organizátorka rozhodnout sama. Ať tak nebo tak, má moji plnou podporu... ;) :D
pan Černý píše:...udělal jsem si radost tímto zvířátkem...
Hezké nádobíčko... ;)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1144
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Hanele »

Vyčkám tedy zprávy pana Černého ohledně projektoru a pak místo zveřejním.
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2531
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Honza Zeman »

Ja se omlouvam, ze ted do besed nijak nezasahuji, protoze se potykam s tezkou anginou, ale osobne si myslim, ze staci prostor v penzionku, kde jsme se byli podivat. Mistnost je to utulna a pri dobrem usazeni hosta neni treba ani projektoru, laptop by stacil. Penize se utrati jen za konzumaci a urcite je tam klidneji. Ale je to jen muj nazor, zatim ani nevim, jestli se budu moci zucastnit.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od plk.Žitný »

No kdyby rozhodnutí o místě mělo stát na projektoru tak bych si ho někde půjčil,ale musí se mi to říci včas.Také je potřeba aby si ho pak někdo ode mne vzal a jel ho tam s předstihem nainstalovat. Protože pojedu s p.Hejnou a nebudu mít čas ho tam s ozvučením instalovat. Uvidíme jak se ,,vybarví,, pan Černý s projektorem :lol:
Naposledy upravil(a) plk.Žitný dne úte 27. bře 2012 0:29:08, celkem upraveno 1 x.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Elden »

Omlouvám se, že dávám vědět až teď. Určitě rád přijdu a jsem pro nové prostory, ikdyž je to poměrně daleko. Také ještě nevím, jestli mi do toho nevlítne pracovní záležitost. Do konce týdne účast potvrdím, případně odvolám.
Uživatelský avatar
paní Truhlářová
strážmistr
Příspěvky: 68
Registrován: stř 05. říj 2011 13:01:12
Bydliště: Karlín

Re: Beseda s herci

Příspěvek od paní Truhlářová »

Tak nakonec bohužel nemůžu dorazit.. :? :(
Proč mi ukazujete takovou hrůzu? A nebo snad, že by to byla paní Truhlářová. Proboha, kdo jí to udělal?
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1144
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Hanele »

Na základě vašich reakcí (za něž vám děkuji :D ) stanovuji jako definitivní místo konání besedy s paní Hejnou Penzion Polly (souřadnice viz výše).
Projekci doladíme dle situace (projektor/laptop - pan Černý/Hombre).
Věřím ve zdárný průběh akce.
PS: Budu v Praze zřejmě už v pátek od rána, tudíž jsem případně k dispozici... ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1144
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Beseda s herci

Příspěvek od Hanele »

Paní Hejná dnes potvrdila svoji účast, tak doufejme, že se do příštího pátku nic nezmění ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Odpovědět